[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 640: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
DEVLET MEMURLUĞUNDA --RAPOR-- İLE İLGİLİ HER ŞEY... - Sayfa 42 - DrTus.com
Cuma , Mayıs 07 2021
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
dr_demirci yazdı:
23.11.2020 - 21:28:39
drlasttheory yazdı:
23.11.2020 - 18:03:25
Hocam selamlar, 'Covid' pozitif yada temastan dolayı idari izinli olduğumuz günler Dhy süresinden sayılıyor mu? İdari izin kapsamı yıllık izin gibi midir?

Teşekkürler.
sayılmaz
Demirci Hocam iyi günler. Ben %43 engelli bir doktorum atama yer değiştirme yönetmeliğinin 16. maddesinde kendisi engelli olan memur tayinini talep ettiği ile isteyebilir gibi bir ibare var hocam.

Ben engelli bir uzman doktor olarak, "ben engelliyim Antalya'ya geçmek istiyorum" dediğim zaman geçiş yapabiliyor muyum, teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
vanbronkost yazdı:
30.12.2020 - 10:03:43
dr_demirci yazdı:
23.11.2020 - 21:28:39
drlasttheory yazdı:
23.11.2020 - 18:03:25
Hocam selamlar, 'Covid' pozitif yada temastan dolayı idari izinli olduğumuz günler Dhy süresinden sayılıyor mu? İdari izin kapsamı yıllık izin gibi midir?

Teşekkürler.
sayılmaz
Demirci Hocam iyi günler. Ben %43 engelli bir doktorum atama yer değiştirme yönetmeliğinin 16. maddesinde kendisi engelli olan memur tayinini talep ettiği ile isteyebilir gibi bir ibare var hocam.

Ben engelli bir uzman doktor olarak, "ben engelliyim Antalya'ya geçmek istiyorum" dediğim zaman geçiş yapabiliyor muyum, teşekkür ederim.
isteyebilirsiniz. engelilik durumunuz uygun görülürse yaparlar.
dr_demirci yazdı:
01.01.2021 - 16:51:13
vanbronkost yazdı:
30.12.2020 - 10:03:43
dr_demirci yazdı:
23.11.2020 - 21:28:39

sayılmaz
Demirci Hocam iyi günler. Ben %43 engelli bir doktorum atama yer değiştirme yönetmeliğinin 16. maddesinde kendisi engelli olan memur tayinini talep ettiği ile isteyebilir gibi bir ibare var hocam.

Ben engelli bir uzman doktor olarak, "ben engelliyim Antalya'ya geçmek istiyorum" dediğim zaman geçiş yapabiliyor muyum, teşekkür ederim.
isteyebilirsiniz. engelilik durumunuz uygun görülürse yaparlar.
sağolun hocam,peki başhekim beni pdc uygunluğu vs herhangi bir nedenden dolayı tutabilir mi?
Kullanıcı avatarı
vanbronkost yazdı:
11.01.2021 - 09:36:50
dr_demirci yazdı:
01.01.2021 - 16:51:13
vanbronkost yazdı:
30.12.2020 - 10:03:43


Demirci Hocam iyi günler. Ben %43 engelli bir doktorum atama yer değiştirme yönetmeliğinin 16. maddesinde kendisi engelli olan memur tayinini talep ettiği ile isteyebilir gibi bir ibare var hocam.

Ben engelli bir uzman doktor olarak, "ben engelliyim Antalya'ya geçmek istiyorum" dediğim zaman geçiş yapabiliyor muyum, teşekkür ederim.
isteyebilirsiniz. engelilik durumunuz uygun görülürse yaparlar.
sağolun hocam,peki başhekim beni pdc uygunluğu vs herhangi bir nedenden dolayı tutabilir mi?
tebligatı geciktirerek tutar.
Hocam merhaba, gruba yeni üye oluyorum bir sorum vardı. yardımcı olursanız çok sevinirim. Eşim devlette öğretmen. Eşimin kardeşinin sağlık özrü var. Öyle olunca ona yardımcı olmak için istediği yere tayin hakkı var. Ben de asistanlığım bitecek uzman doktor olacağım. Eşim normalde bana tabii iken bu sağlık özrü durumundan dolayı ben ona tabii olup onun yanına atama isteyebilir miyim. Çok teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Mutafm yazdı:
05.02.2021 - 14:00:41
Hocam merhaba, gruba yeni üye oluyorum bir sorum vardı. yardımcı olursanız çok sevinirim. Eşim devlette öğretmen. Eşimin kardeşinin sağlık özrü var. Öyle olunca ona yardımcı olmak için istediği yere tayin hakkı var. Ben de asistanlığım bitecek uzman doktor olacağım. Eşim normalde bana tabii iken bu sağlık özrü durumundan dolayı ben ona tabii olup onun yanına atama isteyebilir miyim. Çok teşekkürler.
isteyebilirsiniz ama komisyon toplanıp karar verir
Merhaba benim Dhy ile atamam oldu ancak baslayamadım refakat izninde olduğum için. Acaba atandığım yere başlangıcımı yapmadan sağlık durumu atamasına başvurabilir miyim? Eğer basvurabilirsem nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
dr_demirci yazdı:
13.11.2019 - 21:51:39
drsacafankilus yazdı:
13.11.2019 - 01:34:54
dr_demirci yazdı:
25.10.2019 - 21:31:34


memurluk düşmesi diye bir şey yok. yök kadrosundaki asistan için de bu kurallar geçerli. üst sınır yok ancak uzun süreli raporlar olursa mesleğinizi yapamayacağınız için malulen emeklilik veya buna hak yoksa memurluğun düşürülmesi söz konusu olabilir.
hocam peki bunun sınırı nedir yani hangi koşullarda dedikleriniz gerçekleşebilir?
belirli bir süre yok
İyi akşamlar hocam.Diş hekimiyim,yönetmeliğimiz aynı olduğu için dus ve asistanlık süreci ile ilgili bir sorum var.Fakülteye asistanlık için kayıt yaptıktan hemen sonra zaruri olmayan bir sağlık sorunundan ötürü operasyon olup,örneğin 6 ay heyet raporu kullanıp uzmanlığa sağlıktan ötürü devamlılık sağlamama imkanı var mıdır,burada bu izin imkanım varsa heyet raporunu aldıktan sonra sağlık sorunun önem derecesi veya gerekliliği fark eder mi,hekim heyeti rapor sağladığı takdirde belli bir sorundan bu izin kullanmanin belli bir süresi var mıdır? Ya da asistanlık için uzmanlık kaydını oluşturmadan uzmanlığa yine heyet raporuyla geç başlama imkanı var mıdır,eğer heyet raporuyla geç başlama durumu varsa uzmanlık kaydı için heyet raporu istendiği için bu durumla çelişmis mi olurum?Hocam soruların cevaplarını ayrıntılı yazarsanız çok memnun olacağım.
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42