Cuma , Ekim 18 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

Re: Şevkat Yerimdar..Bir Ankara Bebesi

#2648509  gönderen belladonalisabella
 14.10.2013 - 10:06:35
ellidokuznoktayetmis yazdı:
gizoglanlayarisir yazdı:

Zamanında koşullandırmayaydın.Uyarmasak neyse.La bizim annemiz ilkokul 1.sınıf okuma kitabından çıkmadı herhalde.Tam saha baskıyı biz de yedik fii tarihte.Ama naaptık ? Yönetmesini öğrendik.Oyuncu değiştirdik,devre arasını iyi kullandık,taktik fauller yaptık vb..Sen naaaptın ? Defansa çekildin..La ben artık evimdeki hiçbi maçı kaybetmiyorum.Evimde kazanmak bana hiçbişey ifade etmiyo.Ben avrupa kupalarına katılma mücadelesi veriyorum.Sen kümede kalmaya çalışıyon.Anca evinde puan kaybetmemenin derdindesin.La ben nerdeyim sen nerde..
Yönetmesini bilecen hacı.Anne yönetimi candır.Sonra da ''bendeki anne sen de olsa''.La anca laf ... .... Her tehdide boyun eğersen olağın bu.La insan akşama kadar boşum diye çıkıp 2 saat sonra eve döner mi la ?
la hep kıyas stayla,la sana süreçleri kendi içinde değerlendirmen gerektiğini öğretemedim gitti,al bu da benden http://www.vitaminogretmen.com/videolar/video-detay/119
La saçmasapan süreçler hazırlayıp sonra da ''ben naapim'' diyon.Hayır kabul de etmiyon.La bi kere de hatanı kabul et.''burda aşırı yanlış yaptım hacı'' de.La zıplayarak otobana çıkan bi ren geyiğine tır çarparsa bu kader değildir.Ama o sırada kafasına göktaşı düşerse bu kaderdir.Tır çarptıktan sonra ya da çarpmadan önce düşsün..hiç farketmez.Bişeyin kafasına düşen göktaşı her zaman kaderdir.Sen bu kafayla daha çok .... gelirsin
ayrılma zamanınız gelmiş.ilişkiniz rutin sıkıcı.
Kullanıcı avatarı
belladonalisabella yazdı:
gizoglanlayarisir yazdı: la hep kıyas stayla,la sana süreçleri kendi içinde değerlendirmen gerektiğini öğretemedim gitti,al bu da benden http://www.vitaminogretmen.com/videolar/video-detay/119
La saçmasapan süreçler hazırlayıp sonra da ''ben naapim'' diyon.Hayır kabul de etmiyon.La bi kere de hatanı kabul et.''burda aşırı yanlış yaptım hacı'' de.La zıplayarak otobana çıkan bi ren geyiğine tır çarparsa bu kader değildir.Ama o sırada kafasına göktaşı düşerse bu kaderdir.Tır çarptıktan sonra ya da çarpmadan önce düşsün..hiç farketmez.Bişeyin kafasına düşen göktaşı her zaman kaderdir.Sen bu kafayla daha çok .... gelirsin
Kadin her zaman bulunur ama bi gizoglanlayarisir bulunmaz.o adamdan gezegende 1 tane var.en iyi arkadasimla arami acamazsin kadin.bi adamin en iyi arkadasina laf edersen o adami kaybedersin.suan beni kaybetmek uzeresin
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2648539  gönderen belladonalisabella
 14.10.2013 - 10:43:15
ellidokuznoktayetmis yazdı: La saçmasapan süreçler hazırlayıp sonra da ''ben naapim'' diyon.Hayır kabul de etmiyon.La bi kere de hatanı kabul et.''burda aşırı yanlış yaptım hacı'' de.La zıplayarak otobana çıkan bi ren geyiğine tır çarparsa bu kader değildir.Ama o sırada kafasına göktaşı düşerse bu kaderdir.Tır çarptıktan sonra ya da çarpmadan önce düşsün..hiç farketmez.Bişeyin kafasına düşen göktaşı her zaman kaderdir.Sen bu kafayla daha çok .... gelirsin
Kadin her zaman bulunur ama bi gizoglanlayarisir bulunmaz.o adamdan gezegende 1 tane var.en iyi arkadasimla arami acamazsin kadin.bi adamin en iyi arkadasina laf edersen o adami kaybedersin.suan beni kaybetmek uzeresin
kaybol.
Kullanıcı avatarı
belladonalisabella yazdı: ayrılma zamanınız gelmiş.ilişkiniz rutin sıkıcı.
kaybol.
Hos mu simdi su hitap sekli
Kullanıcı avatarı

#2648543  gönderen belladonalisabella
 14.10.2013 - 10:49:09
ellidokuznoktayetmis yazdı: Kadin her zaman bulunur ama bi gizoglanlayarisir bulunmaz.o adamdan gezegende 1 tane var.en iyi arkadasimla arami acamazsin kadin.bi adamin en iyi arkadasina laf edersen o adami kaybedersin.suan beni kaybetmek uzeresin
kaybol.
seni kaybetmek üzereydim. Ellerimden kayıp gidiyordun. Ben de üstelemedim. Elini ben bıraktım.
Kullanıcı avatarı
belladonalisabella yazdı: kaybol.
seni kaybetmek üzereydim. Ellerimden kayıp gidiyordun. Ben de üstelemedim. Elini ben bıraktım.
Hayirlisi olsun