Perşembe , Nisan 25 2019
İhtisa yapmak istediğiniz dalla ilgili sorularınız merak ettiklerinizi yazın,o dal ile ilgilenen üyelerimiz yardımcı olacaktır..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: doktorluk yapmak istemiyorum önerileriniz...

#4259758  gönderen tedi
 16.04.2019 - 10:14:17
beyaz yakalı olup regional medical manager olmuş, starbucks'da kafeinsiz-laktozsuz-vegan(soyalı)-tek sıkım vanilla içiyor, ilaç tanıtım elemanı (representative) arkadaşlar ile GoT'da dani ve jon'un öpüşme sahnesini eleştiriyordur. yemin ederim devlet hastanesi insanı fantazilere itiyor, halkın insanı olacağınıza, aç bir beyaz yakalı köle olmak daha güzel duruyor.

#4259779  gönderen Eddy
 16.04.2019 - 11:32:51
Hocam harbiden tsm yazsanız ya? 4 aydır TSM'deyim inanın böyle bir iş yok. Git gel çayını iç iki muhabbet et takıl. Evde oturmayı bile göze almış arkadaşlar için diyorum. Günde 1-2 saat dolaşmaya çıkarsınız tsmye işte ;) bu bilinmiyor mu ben anlayamıyorum gerçekten. Arar sorarsın tercih yapacağın zaman acile veya başka bir yere görevlendirme yapılıyor mu diye yoksa yaz git günde 80 çay iç.
Eddy yazdı:
Hocam harbiden tsm yazsanız ya? 4 aydır TSM'deyim inanın böyle bir iş yok. Git gel çayını iç iki muhabbet et takıl. Evde oturmayı bile göze almış arkadaşlar için diyorum. Günde 1-2 saat dolaşmaya çıkarsınız tsmye işte ;) bu bilinmiyor mu ben anlayamıyorum gerçekten. Arar sorarsın tercih yapacağın zaman acile veya başka bir yere görevlendirme yapılıyor mu diye yoksa yaz git günde 80 çay iç.
Tsm de kalmak zorrrrrrr sağa sola sağa sola sağa sola 50 milyon görevlendirme

#4259782  gönderen Eddy
 16.04.2019 - 11:51:33
dr_enivicivokke yazdı:
16.04.2019 - 11:46:24
Eddy yazdı:
Valla doğrudur hocam bana denk gelmedi. Hatta il sağlık mudurluguyle iletişime geçtim acile gorevlendirin diye yine gorevlendirmediler. Ben de bu kadar rahatlıktan ciddi anlamda nefret ettiğim tusa abandim gidiciyim inşallah
Eddy yazdı:
16.04.2019 - 11:51:33
dr_enivicivokke yazdı:
16.04.2019 - 11:46:24
Eddy yazdı:
Valla doğrudur hocam bana denk gelmedi. Hatta il sağlık mudurluguyle iletişime geçtim acile gorevlendirin diye yine gorevlendirmediler. Ben de bu kadar rahatlıktan ciddi anlamda nefret ettiğim tusa abandim gidiciyim inşallah
Bende dr luktan usandım halk sağlığo farma yazdım tusta halk sağlığı = ömür boyu kesintisiz tsm
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009