Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24

#2055466  gönderen ruzgargibigecti_
 16.11.2012 - 19:20:38
dr_mercan yazdı:
ruzgargibigecti_ yazdı:ailenin razı olmadığı biriyle evlenip bi ömür başına bela mı alacaksın.aileni kırma. usulunce ayrılıp kendine göre birini bul nolacak yav memlekette adam mı yok.

ruzgargibigecti_ yazdı:insanlar evlenirken ya da çocuklarını evlendirirken eşitçi ve özgürlükçü olmak herkese eşit bakmak zorunda mı.gönül işi bu sonuna kadar duygusal bencil ve mantıksız olabilirsin.

:roll:
aynı şeyi söylüyorum hayır anlamadınsa sor ne gözünü deviriyon :D

Re:

#2055467  gönderen ugly
 16.11.2012 - 19:30:42
aşılamayacak sorun değil...

#2055516  gönderen dr_mercan
 16.11.2012 - 20:24:40
ruzgargibigecti_ yazdı:
dr_mercan yazdı:
ruzgargibigecti_ yazdı:ailenin razı olmadığı biriyle evlenip bi ömür başına bela mı alacaksın.aileni kırma. usulunce ayrılıp kendine göre birini bul nolacak yav memlekette adam mı yok.

ruzgargibigecti_ yazdı:insanlar evlenirken ya da çocuklarını evlendirirken eşitçi ve özgürlükçü olmak herkese eşit bakmak zorunda mı.gönül işi bu sonuna kadar duygusal bencil ve mantıksız olabilirsin.

:roll:
aynı şeyi söylüyorum hayır anlamadınsa sor ne gözünü deviriyon :D
peki abla sen ne diyorsan o :D
Kullanıcı avatarı

Re: kürt diye evlenmeye izin vermeyen aile

#4575268  gönderen francesco22
 25.11.2021 - 11:35:06
Ne yalan söyleyeyim bende kardeşimin yada ailemde ki başka Bir kadının evlenmesini istemem. Sebebi tanıdığım Kürtlerde çoğunlukla azınlık psikolojisi mi bilmiyorum birbirini aşırı derecede tutma ve gayirma var, birisiyle sorun yaşandığı zaman bir anda oldukça kalabalık bir grupla uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Tek başına kedi gibiler beraber güçlü oluyorlar, bir kişiye karşı 20 kişi olmayı cesaret yada delikanlılık olarak yorumlamalari ise çok şuku gerçekten .

#4575270  gönderen MONTJEU
 25.11.2021 - 12:03:42
francesco22 yazdı:
Ne yalan söyleyeyim bende kardeşimin yada ailemde ki başka Bir kadının evlenmesini istemem. Sebebi tanıdığım Kürtlerde çoğunlukla azınlık psikolojisi mi bilmiyorum birbirini aşırı derecede tutma ve gayirma var, birisiyle sorun yaşandığı zaman bir anda oldukça kalabalık bir grupla uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Tek başına kedi gibiler beraber güçlü oluyorlar, bir kişiye karşı 20 kişi olmayı cesaret yada delikanlılık olarak yorumlamalari ise çok şuku gerçekten .
aynı düşüncedeyiz
Kullanıcı avatarı

#4575356  gönderen psychiatrist
 25.11.2021 - 14:21:10
mirabilis19 yazdı:
16.11.2012 - 11:04:25
kulturler uyusmaz hem turk soyunu kırletme bosver
şu mesaja kimse bişey dememiş..
sen kimsin teriyesiz herif?
senin soyun ne hakiki Türk müsün?
kazısak belki yunan filan çıkarsın ne belli?
senin ne haddine kürt ile evlenmenin soy kirletmek olduğunu söylemek?
ırkılık suçu işlediğinin farkında olarak mı söylüyorsun yoksa aklın mı yetmiyor?
hakkında suç duyurusunda mı bulunalım? yok suç işlemiyorsan madem asil soylu bir Türksün çık o zaman gerçek kimliğinle sosyal medyada da aynı lafları mertçe söyle bakalım!
söyleyemezsin,................................................ anca böyle sosyal medyadan sallarsın..!
Kullanıcı avatarı

#4575369  gönderen mhurkan
 25.11.2021 - 15:30:36
mirabilis19 yazdı:
Irkçı arkadaşımız tatile gitmiştir. Benim tarafımdan da şikayet edilcektir. Bilin bakalım tüm kullanıcıların IP'lerini gerektiğinde kiminle paylaşıyoruz? :wink:
Kullanıcı avatarı

#4575370  gönderen mhurkan
 25.11.2021 - 15:31:58
psychiatrist yazdı:
25.11.2021 - 14:21:10
mirabilis19 yazdı:
şu mesaja kimse bişey dememiş..
sen kimsin teriyesiz herif?
senin soyun ne hakiki Türk müsün?
kazısak belki yunan filan çıkarsın ne belli?
senin ne haddine kürt ile evlenmenin soy kirletmek olduğunu söylemek?
ırkılık suçu işlediğinin farkında olarak mı söylüyorsun yoksa aklın mı yetmiyor?
hakkında suç duyurusunda mı bulunalım? yok suç işlemiyorsan madem asil soylu bir Türksün çık o zaman gerçek kimliğinle sosyal medyada da aynı lafları mertçe söyle bakalım!
söyleyemezsin, ........................................., anca böyle sosyal medyadan sallarsın..!
Sakin.
Arkadaş hakkında Bilişim suçlarına şikayeti biraz önce geçtim. Bu forumda hakaret, ırkçılık yapılamaz. :wink:

#4575429  gönderen TheOutlaw
 25.11.2021 - 19:33:14
francesco22 yazdı:
Arkadaş sen de amma faşist çıktın ya. Bir gün kadın düşmanı, diğer gün kürt düşmanı, öbür gün homofobi. Resmen tüm anti medenilik bir bünyede. Ayrıca dediğin de tam tamına ülkücülere yakışan bir şey. Senin de kafa onlardan pek farklı değil zaten.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24