Salı , Ocak 21 2020
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
Merhaba ben dhy ile başka bir ile atandın ama çkysye düştüm 15 gün içinde başlamanız gerekiyor diyor kurumumdan ayrılma sürem bu 15 güne dahil mi yoksa ayrıldıktan sonra mı 15 gün mehil müddetim var ve de hastanemden ayrılma sürem ne kadar bilgilendirirseniz sevinirim
Merhaba ben dhy ile başka bir ile atandın ama çkysye düştüm 15 gün içinde başlamanız gerekiyor diyor kurumumdan ayrılma sürem bu 15 güne dahil mi yoksa ayrıldıktan sonra mı 15 gün mehil müddetim var ve de hastanemden ayrılma sürem ne kadar bilgilendirirseniz sevinirim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kbrylmz yazdı:
13.01.2020 - 20:28:30
tebligata imza atmak ile mehil müddeti başlar ve toplam 15 gün.
Demirci hocam cevabınız için şimdiden teşekkürler. Mecburi hizmetteyken tus ile yök kadrosuna geçtim. Ayrılışımı yaparken yolluk ücretinin üniversite tarafından verileceği söylendi. Ben asistanlığa başlayalı 7 ay oldu ama hala üniversitede ödenek olmadığı gerekçesiyle yolluğum ödenmedi. Yolluk ödemeleri için yasal bir süre kısıtlaması var mı? Bu konuda yasal yollara başvurulabilir mi?
Kullanıcı avatarı
2111986 yazdı:
15.01.2020 - 15:47:57
Demirci hocam cevabınız için şimdiden teşekkürler. Mecburi hizmetteyken tus ile yök kadrosuna geçtim. Ayrılışımı yaparken yolluk ücretinin üniversite tarafından verileceği söylendi. Ben asistanlığa başlayalı 7 ay oldu ama hala üniversitede ödenek olmadığı gerekçesiyle yolluğum ödenmedi. Yolluk ödemeleri için yasal bir süre kısıtlaması var mı? Bu konuda yasal yollara başvurulabilir mi?
dilekçe ile isteyin. en kısa sürede vermek zorundalar normalde.
Demirci hocam merhaba. Ben müstafi iken farklı bir ilde Yök kadrosu kazandım. Bugün kazandığım üniversiteden arayıp atama kararnamemin çıktığı ve 15 gün içinde başlangıç yapmam gerektiği söylendi. Telefon ile arama tebligat yerine geçer mi ? Yoksa elime posta veya e-mail yoluyla tebligat gelmesi mi gerekir ?
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110