Perşembe , Haziran 20 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 101
Selamlar Ağustos tusu ile YÖK kadrosu kazandım yazı bana 10 Aralık’ta tebliğ edildi. Yönetim bana istediğin zaman ayrılışını yapalım dedi yalnız ben ailevi nedenlerle ocağı da burda geçirip Şubat başı ayrılış yapıp 15 gün mehil müddet-i kullanıp öyle gitmek istiyorum bu durumda atamamın iptali söz konusu mudur ? Bir de en fazla ne kadar kalabilirim ? Üniversite personel şubeden biriyle konuştum naklen atama yapılacak hastane sizi tutabilir ayrılış yaptığınız günden sonra da 15 gün mehil başlar dediler ama emin olamadım
Kullanıcı avatarı
hominis1 yazdı:
02.01.2019 - 20:00:31
dr_demirci yazdı:
24.12.2018 - 13:12:03
hominis1 yazdı:
19.12.2018 - 22:39:29

Demirci hocam iyi günler
Kazandığım yerden tebligatı posta yoluyla aldım....fakat mehil müddeti süresince raporluydum raporum Cumartesi bitiyor Pazartesi başlangıç yapabilirmiyiim hafta sonu başlangıç yapılamayacağı için mehil müddeti etkilemez dimi?
Taahhütlü posta ise pazartesi başlangıç yapabilirsiniz. adi posta ile tebliğ edilmiş sayılmaz
Hocam e posta ile tebligat diye birşey var mı varsa bu durumda mehil süresi ne kadar oluyor
yok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Ssimurg yazdı:
02.01.2019 - 20:17:08
Selamlar Ağustos tusu ile YÖK kadrosu kazandım yazı bana 10 Aralık’ta tebliğ edildi. Yönetim bana istediğin zaman ayrılışını yapalım dedi yalnız ben ailevi nedenlerle ocağı da burda geçirip Şubat başı ayrılış yapıp 15 gün mehil müddet-i kullanıp öyle gitmek istiyorum bu durumda atamamın iptali söz konusu mudur ? Bir de en fazla ne kadar kalabilirim ? Üniversite personel şubeden biriyle konuştum naklen atama yapılacak hastane sizi tutabilir ayrılış yaptığınız günden sonra da 15 gün mehil başlar dediler ama emin olamadım
yazılı olarak tebliğ edildiğinde mehil müddeti başlar. kurum istediği zaman tebliğ edebilir

Re: YOLLUK ve MEHİL MÜDDETİ ile ilgili herşey...

#4208562  gönderen dracr
 03.01.2019 - 10:22:53
demirci hocam asistanlıktan istifa değil feragat ettim yinede 3 ay beklemem gerekirmi eah sb yazmak için
2.sorum feragat ettim yinede tus basvuru seceneklerınden asistanlıktan istifa ettim bu takiben ilk sınavımmı işaretliyeeğim?
Kullanıcı avatarı
dracr yazdı:
demirci hocam asistanlıktan istifa değil feragat ettim yinede 3 ay beklemem gerekirmi eah sb yazmak için
2.sorum feragat ettim yinede tus basvuru seceneklerınden asistanlıktan istifa ettim bu takiben ilk sınavımmı işaretliyeeğim?
devlet memurluğundan ayrılmadıysanız ceza yok. başvuru tarihinin son günü statünüz ne ise sınavda o geçerli. sonraki değişikliklerin önemi yok

#4208572  gönderen dracr
 03.01.2019 - 10:37:44
dr_demirci yazdı:
03.01.2019 - 10:32:19
dracr yazdı:
devlet memurluğundan ayrılmadıysanız ceza yok. başvuru tarihinin son günü statünüz ne ise sınavda o geçerli. sonraki değişikliklerin önemi yok
peki uzmanlık ogrencısı degılım desem adamlar neye gore puan kırıcak bu sınavda puanım illaki kırılacak dogru degılmı
Kullanıcı avatarı
dracr yazdı:
03.01.2019 - 10:37:44
dr_demirci yazdı:
03.01.2019 - 10:32:19
dracr yazdı:
peki uzmanlık ogrencısı degılım desem adamlar neye gore puan kırıcak bu sınavda puanım illaki kırılacak dogru degılmı
beyana bakılır. beyanınıza göre puan kesintisi olmayabilir bile. ama sonradan anlaşılırsa sınavınızı iptal ederler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4210740  gönderen bozkir
 08.01.2019 - 16:48:28
demirci hocam iyi günler, zorunlu görevde tsmde çalışıyorum, üni yök kadrosu kazandım, bugün haber verildi. 15 ini bekle maaşla ilgili sorun yaşama dediler, beklemem gerekiyor mu ? beklemek istemiyorum da. 15inden önce ilişiğimi kesersem ne farkeder ? ocak maaşı döneri vs kim nasıl öder ? (önceden sorulduysa kusura bakmayın taradım ama bulamadım)
sayın demirci hocam 2018 mezunuyum agustos tusunda bır unv yök kadrosun acıktan kazandım bana teblıg ettiler şuan mehıl suresı içindeyım ve mezun olduktan sonrada DHY için tebligat almadım . olurda ben daha unv hıc baslamdan DHY teblıgatım gelırse ben DHY gıdebilirmiyim yoksa unv bana tebligat gonderdıgı iiçin mecburmuyum unv gıtmeye ..

#4212761  gönderen dent91
 12.01.2019 - 23:31:15
merhaba hocam ilce devletten merkezde bulunan fakulteye nakil oldum.yolluk alma hakkim var midir.fakulteden alabilir miyim.arastirdim fakat net bi bilgiye ulasamadim bu konuda.tesekkurler
Kullanıcı avatarı
bozkir yazdı:
08.01.2019 - 16:48:28
demirci hocam iyi günler, zorunlu görevde tsmde çalışıyorum, üni yök kadrosu kazandım, bugün haber verildi. 15 ini bekle maaşla ilgili sorun yaşama dediler, beklemem gerekiyor mu ? beklemek istemiyorum da. 15inden önce ilişiğimi kesersem ne farkeder ? ocak maaşı döneri vs kim nasıl öder ? (önceden sorulduysa kusura bakmayın taradım ama bulamadım)
maaşla ilgili sorun yok. döner sermaye nerede çalışıyorsanız oradan ödenir. 15 inde mehil müddetinde iseniz diğer ay iki maaş ödenir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
aramaram yazdı:
11.01.2019 - 23:17:43
sayın demirci hocam 2018 mezunuyum agustos tusunda bır unv yök kadrosun acıktan kazandım bana teblıg ettiler şuan mehıl suresı içindeyım ve mezun olduktan sonrada DHY için tebligat almadım . olurda ben daha unv hıc baslamdan DHY teblıgatım gelırse ben DHY gıdebilirmiyim yoksa unv bana tebligat gonderdıgı iiçin mecburmuyum unv gıtmeye ..
üniversiteye başlarsanız sağlık bakalnlığına belge gönderip dhy atamasını iptal ettirirsiniz. üniversitenin bir yaptırımı yok zaten istemiyorsanız gitmezsiniz
Kullanıcı avatarı
dent91 yazdı:
12.01.2019 - 23:31:15
merhaba hocam ilce devletten merkezde bulunan fakulteye nakil oldum.yolluk alma hakkim var midir.fakulteden alabilir miyim.arastirdim fakat net bi bilgiye ulasamadim bu konuda.tesekkurler
ilçeler bütünlük arz etmiyorsa alırsınız
Kullanıcı avatarı
Kbraertrkk yazdı:
13.01.2019 - 01:28:16
Demirci hocam yök kadrolarında yolluk ödenmesi için maximum bir süre var mıdır şu kadar zaman içinde yatırılmalıdır şeklinde ?
yıl bitince bütçeler kapanır önceki yıla ait olanlar ödenmez
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 101