Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 497
  • 498
  • 499
  • 500
  • 501
  • 502

Re: sevgili günlük..

#4630748  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 13.05.2022 - 00:08:21
Yok hocam bi defalık bi olay değil ki bu. Bazalini bildiğim için😬 Kendi menfaati için herşeyi yapan, her türlü dalavereyi çeviren bi tip bu arkadaş😬 Annesinin eline geçen fotoların onun ekine geçmene ihtimali %0 yani😬 Böyle insanları göre göre kimseye güvenim kalmadı. Yoksa ne halt yerlerse yesinler banane.
Kullanıcı avatarı

#4631086  gönderen kingofthenorth
 14.05.2022 - 08:21:04
Sg günlük,

Onun üstünden geçen onca zaman sonra ilk defa biriyle görüşmeye karar verdim. Yakışıklı, ilgili, hoş sohbet ve çalışkan bir çocukla. Çocuk her gün arıyor soruyor görüşmek istiyor, tiyatrolara biletler, nöbetimi ziyarete gelip tatlı getirmeler, böyle bi dolu jest. Ama ben ne yaptım günlük? Gittim çocuğa dedim ki ben hayatımda ilişki istemiyorum. Birine bağlanmak istemiyorum. E madem öyle niye biriyle görüşmeye karar verdin demezler mi adama? Ama böyle olduğunu düşünmüyordum. Kendimi ciddi bir ilişkiye, birine bağlanmaya hazır sanmıştım. Ama yok günlük, eski ilişkilerin travmaları geçmiyor. Sürekli aklımda acaba sonradan onun gibi olur mu? Acaba yine çok üzülür müyüm? Acaba narsist mi, şuan love bombing mi görüyorum? Acaba, acaba, acaba… huzurum kalmadı be günlük. Neyse bitirdim de bu işkence düşünceler de son buldu. İlişki defterini kapatıyorum, yalnızlık artık daha huzurlu.
Kullanıcı avatarı

#4631087  gönderen kingofthenorth
 14.05.2022 - 08:21:05
Sg günlük,

Onun üstünden geçen onca zaman sonra ilk defa biriyle görüşmeye karar verdim. Yakışıklı, ilgili, hoş sohbet ve çalışkan bir çocukla. Çocuk her gün arıyor soruyor görüşmek istiyor, tiyatrolara biletler, nöbetimi ziyarete gelip tatlı getirmeler, böyle bi dolu jest. Ama ben ne yaptım günlük? Gittim çocuğa dedim ki ben hayatımda ilişki istemiyorum. Birine bağlanmak istemiyorum. E madem öyle niye biriyle görüşmeye karar verdin demezler mi adama? Ama böyle olduğunu düşünmüyordum. Kendimi ciddi bir ilişkiye, birine bağlanmaya hazır sanmıştım. Ama yok günlük, eski ilişkilerin travmaları geçmiyor. Sürekli aklımda acaba sonradan onun gibi olur mu? Acaba yine çok üzülür müyüm? Acaba narsist mi, şuan love bombing mi görüyorum? Acaba, acaba, acaba… huzurum kalmadı be günlük. Neyse bitirdim de bu işkence düşünceler de son buldu. İlişki defterini kapatıyorum, yalnızlık artık daha huzurlu.

#4631161  gönderen kutsaclirapunzel
 14.05.2022 - 15:08:32
kingofthenorth yazdı:
14.05.2022 - 08:21:05
Sg günlük,

ben de acaba çocukluk travmalarımdan dolayı yanlış insanlara çekiliyor, doğru insanları harcıyor muyum diye düşünürdüm hep. sonra gördüm ki doğru insan yok. herkes her şeyi yapabilir. ailen olsun, güzel arkadaşların olsun, yalnızlık on numara hayattır.
Kullanıcı avatarı

#4631242  gönderen parcalıbulut
 14.05.2022 - 20:28:28
Geçen merkezdeki hastanedeki dr arkadaşlarla buluştuk. Konu kedilerden açıldı. Bir uzman var . Herkes ondan dolayı kedime bu ismi verdiğimi zannetmiş. Saçmalamayın arkadaşlar bu Selen Serengil köpeği mi de ismini duyunca havlasın. Bu canlı benim için ailemden sonra geliyor. Niye böyle bi şey yapayım. İnşallah kendileri duymamıştır.:D

#4631486  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 15.05.2022 - 17:02:41
Sg;
Saat altı gibi abim gelecek inş. Birlikte belki sahile gideriz. Hem yürüyüş iyi gelir. Hava da çokzel zaten. Mis gibi deniz kokusu.. Neyse biraz işlerim var, yine görüşürüz.

#4631506  gönderen tussut1201
 15.05.2022 - 17:43:51
Çalıstığım ildeki evimin küçük bir bahçesi var.Baharin gelmesiyle bahçeyi ot bastı ve ben bu sene otları kendim biçmek istiyorum.Şu an annemlerin yanındayım ve onlara tırpanla otu biçebilirm miyim acaba dedim(sadece sesli düşündüm yoksa zor olduğunu ben de biliyorum).Annem benimle dalga geçti senin o işin nasıl zor oldugundan haberin var mı,sen hayatta yapamazsın falan dedi.Benim de zoruma gitti sözlük ve iddiaya girdim dönünce yapacağıma dair maaşımın ucte birine. Yapacağım dediğim şey yapana kadar ben de acayip bir takıntı haline geliyor,kafamdan çıkmıyor sevgili sözlük.Benim neyime tırpanla ot biçmek halbuki ver parasını biçtir iste.Sabahtan beri tırpanla ot biçen kadınları izliyorum.Şimdi artık sabah akşam rüyamda tırpan görürüm😪Sen bana kuvvet ve beceri var Allah'ım.Amin

#4631509  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 15.05.2022 - 17:47:44
Bizim de memleketteki ev bahçeli, her bahar geldiğinde bi güzel çapalar, sonra da çiçekleri, sebzeleri ekerdik. Terapi gibi geliyor hocam yaparsınız korkmayın. Ben behçe işlerini çok sevdiğimdendir belki de :D

#4631541  gönderen tussut1201
 15.05.2022 - 18:45:07
Tıbbiyeli matmazel yazdı:
15.05.2022 - 17:47:44
Bizim de memleketteki ev bahçeli, her bahar geldiğinde bi güzel çapalar, sonra da çiçekleri, sebzeleri ekerdik. Terapi gibi geliyor hocam yaparsınız korkmayın. Ben behçe işlerini çok sevdiğimdendir belki de :D
Desteğiniz için teşekkür ederim hocam :) bahçenizde hep güzel çicekler açması dileğiyle
Kullanıcı avatarı

#4631564  gönderen yineyeniden
 15.05.2022 - 19:49:04
tussut1201 yazdı:
Çalıstığım ildeki evimin küçük bir bahçesi var.Baharin gelmesiyle bahçeyi ot bastı ve ben bu sene otları kendim biçmek istiyorum.Şu an annemlerin yanındayım ve onlara tırpanla otu biçebilirm miyim acaba dedim(sadece sesli düşündüm yoksa zor olduğunu ben de biliyorum).Annem benimle dalga geçti senin o işin nasıl zor oldugundan haberin var mı,sen hayatta yapamazsın falan dedi.Benim de zoruma gitti sözlük ve iddiaya girdim dönünce yapacağıma dair maaşımın ucte birine. Yapacağım dediğim şey yapana kadar ben de acayip bir takıntı haline geliyor,kafamdan çıkmıyor sevgili sözlük.Benim neyime tırpanla ot biçmek halbuki ver parasını biçtir iste.Sabahtan beri tırpanla ot biçen kadınları izliyorum.Şimdi artık sabah akşam rüyamda tırpan görürüm😪Sen bana kuvvet ve beceri var Allah'ım.Amin
Tırpanla ot biçmekte bir şey yok, sadece acemliğinizden otların boyu uzun kalır belki , onu da pratik yapa yapa halledersiniz diye düşünüyorum

#4631576  gönderen tussut1201
 15.05.2022 - 21:03:05
yineyeniden yazdı:
15.05.2022 - 19:49:04
tussut1201 yazdı:
Tırpanla ot biçmekte bir şey yok, sadece acemliğinizden otların boyu uzun kalır belki , onu da pratik yapa yapa halledersiniz diye düşünüyorum
sağolun hocam insallah yapacağım

#4631586  gönderen kutsaclirapunzel
 15.05.2022 - 21:28:28
Sg,
Hayatıma devam etmek istemiyorum. Merak etmiyorum olacakları. Annem üzülmesin diye yaşıyorum. Daha bir de o acı var. Ne çok acı var hayatta. Yaşamaya fırsat kalmıyor...
  • 1
  • 497
  • 498
  • 499
  • 500
  • 501
  • 502