Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 486
  • 487
  • 488
  • 489
  • 490

Re: sevgili günlük..

#4572946  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 17.11.2021 - 22:59:48
Sg;
Bi kaç gündür abimlen ablam yanımdalar. Akşam eve gelince birilerinin olması ne güzelmiş be günlük. Yaşamaya yaşamaya unutuvermişim bu duyguyu. Linoş da hep telefondan görüştüğü dayısı ve teyzesiyle tanıştı😻 Ben miniğime çok sakin derdim, meğersem bana sakinmiş😹 Üç gündür terör estiriyor evde hanımefendi🤭 Ha bir de babam rahatsız, iki gündür içim içimi yiyor. Nolur kötü bişey çıkmasın Allah’ım, amin.

#4574704  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 23.11.2021 - 18:23:45
Sg;
Her zamanki gibi yine bol ekşınlı bi poliklinik gününde daha saat 10.30 sularında kapının önündeki hastaları aşarak hocamızın biri girdi kapıdan. Yavaşça yanıma geldi ve kulağıma fısıldadı, matmazel yandaki polikliniğe gelebilir misin iki dk diye. Tabii her zamanki gibi içimden saydıra saydıra yine ne iş kitleyecek acaba diye gittim, odaya girdim, avcunu açtı, kongrede bi tasarım bölümü vardı, size de aldım bunlardan hangisini beğenirsen al diye küçük hediye paketlerinde küpeler vardı. Nan o an kendimden bi utandım bi utandım sorma :oops: kadın ne için çağırmış sen ne düşündün matmazel diye. Ama sonra da dedim ki bunu böyle düşürten ben değilim sonuçta onlar dedim ve hemen kendime geldim😂 Ama itiraf ediyorum hoşuma gitmedi değil hani, güzel ve ince bi hareketti, umarım daim olur :D
Kullanıcı avatarı

#4574831  gönderen kingofthenorth
 24.11.2021 - 01:36:58
nickhicsecemem yazdı:
24.11.2021 - 00:09:01
Bugün iyileşmeyeceğini düşündüğüm tragusumu çıkardım, çok mutluyum
Hiiii kapandı mı şimdi peki :( tragus’ta piercing çok iyi duruyordu yav :(

#4574836  gönderen nickhicsecemem
 24.11.2021 - 01:46:41
kingofthenorth yazdı:
nickhicsecemem yazdı:
Kapanmasını bekleyeceğim 😊1 ay önce değiştirmiş olmama rağmen küpenin etrafı hala kırmızı ve hassastı ben de çıkardım, çıkarırken orayı baya bi zedelemiş olsam da pişman değilim😅 sanırım kısa geldi küpenin barı ondan iyileşemedi. bide zaten steteskop taksam kesin ya enfekte olurdu yada tekrar yeni yara moduna geçerdi diye de endişe ediyordum şimdi kafa rahat :d

#4574872  gönderen MONTJEU
 24.11.2021 - 09:58:16
nickhicsecemem yazdı:
24.11.2021 - 01:46:41
kingofthenorth yazdı:
nickhicsecemem yazdı:
Kapanmasını bekleyeceğim 😊1 ay önce değiştirmiş olmama rağmen küpenin etrafı hala kırmızı ve hassastı ben de çıkardım, çıkarırken orayı baya bi zedelemiş olsam da pişman değilim😅 sanırım kısa geldi küpenin barı ondan iyileşemedi. bide zaten steteskop taksam kesin ya enfekte olurdu yada tekrar yeni yara moduna geçerdi diye de endişe ediyordum şimdi kafa rahat :d
geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı

#4575120  gönderen steteskobumsekil
 25.11.2021 - 00:21:01
steteskobumsekil yazdı:
12.12.2019 - 21:47:22
Günlük son derece paniğim bugün ki soluğu psikiyatride aldım. Derdimi de anlatamadım işin kötü tarafı biliyor musun😒 Utandım sanırım ya da öncelikli planım dahilinde olmadığı için bu olağanüstü durum geri plana atmayı yeğledim.
Az önce en yakın arkadaşlarımdan biriyle konuştum. Sanırım biraz daha gerçekçi bakmamı sağlayabildi. Ya da içimdeki o inkar eden sesi dile getirmeyi başardı diyebiliriz.

Kötü bir şey olacak hissi tam göğsümün ortasına oturdu çıkmıyor ve aşırı huzursuz hissediyorum kendimi. Tamam bir yanım bunun tam tersini düşünüyor inkar etmiyorum ama o kötü his çok kesif günlük ve çok sinir bozucu.

Olaylara iyi tarafından baktığımda şu an benim muhtemelen havalara falan uçup mutluluktan sarhoş olmam gerek galiba ama ben kontrol manyağı tarafımla yaklaştığım için aman ali rıza bey tadımız bozulmasından öteye gidemiyorum.
İnsanın iç sesi ne diyorsa doğruymuş

#4575121  gönderen sörcın
 25.11.2021 - 00:22:03
steteskobumsekil yazdı:
steteskobumsekil yazdı:
Günlük son derece paniğim bugün ki soluğu psikiyatride aldım. Derdimi de anlatamadım işin kötü tarafı biliyor musun😒 Utandım sanırım ya da öncelikli planım dahilinde olmadığı için bu olağanüstü durum geri plana atmayı yeğledim.
Az önce en yakın arkadaşlarımdan biriyle konuştum. Sanırım biraz daha gerçekçi bakmamı sağlayabildi. Ya da içimdeki o inkar eden sesi dile getirmeyi başardı diyebiliriz.

Kötü bir şey olacak hissi tam göğsümün ortasına oturdu çıkmıyor ve aşırı huzursuz hissediyorum kendimi. Tamam bir yanım bunun tam tersini düşünüyor inkar etmiyorum ama o kötü his çok kesif günlük ve çok sinir bozucu.

Olaylara iyi tarafından baktığımda şu an benim muhtemelen havalara falan uçup mutluluktan sarhoş olmam gerek galiba ama ben kontrol manyağı tarafımla yaklaştığım için aman ali rıza bey tadımız bozulmasından öteye gidemiyorum.
Noldu
Kullanıcı avatarı

#4575222  gönderen drbyzgl
 25.11.2021 - 08:15:52
steteskobumsekil yazdı:
steteskobumsekil yazdı:

Ölüm korkusu ve hayatta kalmak için salgılanan bazal kortizol çok lanetlik şeyler

#4575437  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 25.11.2021 - 20:09:01
Sg;
Oturduğum evde 1.5 yıldır oturuyorum. Emlakçıdan kiraladık, o gün bu gündür beni ne arayan var ne de soran. Ödemeler konusunda dikkatliyimdir elimden geldikçe günü günüme öderim. Bir sene doldu tık yok. Hayır birini arasam desem kimsenin numarası yok. Neyse Matmazel ulaşmak isteyen sana her türlü ulaşır zaten dedim aynı şekilde devam ettim. Az önce kayıtlı olmayan bi numara aradı açtım, ev sahibimmiş, Allah Allah hayırlara gelsin dedim içimden, dermatologmuşsunuz müsaitseniz yarın sizin hastanenin o tarafa geleceğim birşey danışmak istiyorum diye. Ben de tabi dedim. Ve sonra ekledim, aramışken ben bir buçuk sene oldu hala aynı fiyattan devam ediyorum dedim, bizim için önemli olan sizin gibi güvenilir ve temiz insanların olması, para önemli değil dedi kadın😅 Bu arada ev sahibim oturduğum sitenin sahibi😬 Aklımda tek bir soru trilyoner kadın milyonlarca özel hastane, Doç, Prof duruken niye bana muayene olmak istediyse, cidden bazen hayatta anlamlandıramadığım şeyler oluyor günlük.
Kullanıcı avatarı

#4575672  gönderen Pleiadesmavisi
 26.11.2021 - 01:23:27
Sevgili günlük, bil bakalım kim birkaç günlüğüne tusa ayıracağı vakitten kısıp ehliyet sınavından yanlışlıkla yüz aldı... Gerçekten ihtiyacım olan buymuş gibi yani sebebi neydi ki?! Zaten fakültede de hep sınavda soru yaptırmayacak konulara kayardım...😖

#4575689  gönderen nickhicsecemem
 26.11.2021 - 02:10:05
Sevgili günlük,
26 kasım 2.00
Şu andan itibaren saçma sapan şekilde beslenmeyeceğim. Hafif egzersizimsi şeyler, baaazen de yürüyüş yapacağım. En az yaklaşık 10-14 gün böyle olacak. İyi olacak.

#4575721  gönderen MONTJEU
 26.11.2021 - 09:04:49
Pleiadesmavisi yazdı:
26.11.2021 - 01:23:27
Sevgili günlük, bil bakalım kim birkaç günlüğüne tusa ayıracağı vakitten kısıp ehliyet sınavından yanlışlıkla yüz aldı... Gerçekten ihtiyacım olan buymuş gibi yani sebebi neydi ki?! Zaten fakültede de hep sınavda soru yaptırmayacak konulara kayardım...😖
muhabbeti geçerse en azından 100 aldığım sınav dersin
  • 1
  • 486
  • 487
  • 488
  • 489
  • 490