Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 483
  • 484
  • 485
  • 486
  • 487
Kullanıcı avatarı

Re: sevgili günlük..

#4562823  gönderen kingofthenorth
 13.10.2021 - 23:25:36
berildr yazdı:
13.10.2021 - 23:15:26
kingofthenorth yazdı:
13.10.2021 - 22:04:42
Sg;
Dün evlenme kararı aldım. Dedim ki king, artık hazırsın. Kalbini ve aklını buna açabilirsin, hadi kızım dedim. Evrene mesaj ver, evren de sana ruh eşini şak diye çıkarsın açık ol dışarıya dedim.

Sabah uyandım, telegram gruplarından tanımadığım bi doktor beyden mesaj gelmiş, tanışma mesajı minvalinde bir mesaj. Dün gece evlilik kararı alan, sözde etrafa açık olan ben ne yaptım biliyor musun günlük? Adamcağızı engelledim :| Niye yaptım bunu çok bilmiyorum, belki de uyku sersemiyim diyeydi. Hatta adam belki de ruh eşimdi, neyse ben yine evrene mesaj göndermeye gidiyorum, zira bu gidişle benden bir cacık olmayacak :lol:
Hocam bu evrene mesaj gönderme olayları bu kadar çabuk cevap bulabiliyor muymus ⭐ben de bari deneyeyim😅
siz yine gönderin bence mesaj, evrenden cvp geliyo gibi🙏🏼
Deneyin tabii doktor hanımcım, ben çok inanıyorum bu enerji şeysilerine :D
Kullanıcı avatarı

#4562873  gönderen kocaaga92
 14.10.2021 - 10:27:00
parcalıbulut yazdı:
13.10.2021 - 23:29:22
Sevgili günlük

Yılbaşından sonra görevimden ayrılıyorum. Mutluyum, huzurluyum 🌸
Covid herkesi yıprattı☹️ hakkında hayırlısı olsun. Tus çalışırsn😉
Kullanıcı avatarı

#4562880  gönderen parcalıbulut
 14.10.2021 - 10:52:28
kocaaga92 yazdı:
14.10.2021 - 10:27:00
parcalıbulut yazdı:
13.10.2021 - 23:29:22
Sevgili günlük

Yılbaşından sonra görevimden ayrılıyorum. Mutluyum, huzurluyum 🌸
Covid herkesi yıprattı☹️ hakkında hayırlısı olsun. Tus çalışırsn😉
İstifa etmeyeceğim, başkanlığı bıraktım. Teşekkür ederim.

#4562989  gönderen anjinapektoris___
 14.10.2021 - 22:48:13
sevgili gunluk hastane hassas kalpliler icin bir cehennem yahu telefonuma pratisyen ablanin dedigi önemli seyleri not aliyordum hasta ve yakini yaşlılar bana bi cemkirdiler ne bicim doktorsun telefonla mesajlasiyorsn(!) burda hastamiz var dediler ben de stajyer öğrenciyim dedim ama cok sinirlendim adam yine de geri adim atmadi bi ozur bile dilemedi anlayissiz onyargili saldirgan ve agresif hasta çokmuş bunu anladim acilden

#4562990  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 14.10.2021 - 22:55:16
Sg;
Bugün adı lazım değil bir kargoya gittim saat 17.30. Dedim bir adet iadem vardı, şu an alamıyoruz dedi. Niye dedim, beşten sonra almıyoruz dedi. Ama ben beşten önce hiç bi şekilde çıkamıyorum zaten ve kargomun da son günü dedim, malesef yardımcı olamıycam dedi. Hiç bişey diyemedim arkamı döndüm gittim. Yedi yüz küsür liram çöp oldu. O sırada tüm enayiliklerim gözümün önünden geçti günlük. Kabul etttiğim tüm randevusuz hastalar. Ne güzel dünya be dedim içimden. Bundan sonra randevusuz hasta kabul edersem adım Matmazel olmasın günlük.
Kullanıcı avatarı

#4563041  gönderen neezaman
 15.10.2021 - 11:35:20
Tıbbiyeli matmazel yazdı:
Sg;
Bugün adı lazım değil bir kargoya gittim saat 17.30. Dedim bir adet iadem vardı, şu an alamıyoruz dedi. Niye dedim, beşten sonra almıyoruz dedi. Ama ben beşten önce hiç bi şekilde çıkamıyorum zaten ve kargomun da son günü dedim, malesef yardımcı olamıycam dedi. Hiç bişey diyemedim arkamı döndüm gittim. Yedi yüz küsür liram çöp oldu. O sırada tüm enayiliklerim gözümün önünden geçti günlük. Kabul etttiğim tüm randevusuz hastalar. Ne güzel dünya be dedim içimden. Bundan sonra randevusuz hasta kabul edersem adım Matmazel olmasın günlük.
Trendyol ise, trendyol asistan ile görüşürseniz, iade için ek süre verebiliyorlar hocam. Sonra adresten kargo alımı talep edin onlar polikliniginize gelip alsınlar bence.

#4563114  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 15.10.2021 - 20:03:59
neezaman yazdı:
15.10.2021 - 11:35:20
Sg;
Trendyol ise, trendyol asistan ile görüşürseniz, iade için ek süre verebiliyorlar hocam. Sonra adresten kargo alımı talep edin onlar polikliniginize gelip alsınlar bence.
Malesef Trendyol değil ya. Geçti artık. Haftasonu da şehir dışında olucam zaten. Sağolasın:)
Kullanıcı avatarı

#4563122  gönderen yamukprenses
 15.10.2021 - 20:17:04
Sg, yaptığım on numara kurabiyeyi saymazsak bugün kaydadeğer bisey olmadı ve bu çok iyi bişey.

#4563642  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 17.10.2021 - 20:21:29
Sg;
İki gündür başıma neler geldi neler anlatamam. Teker teker geliyorlardı da uzun zamandır bu kadar actionu bir arada yaşamamıştım bünyeye bir miktar ağır geldi😬 Bi kaç gündür aslında işlerim biraz ters gidiyordu ama neyse deyip takmamaya çalışıyordum aslında. Dün sabah İstanbul’a gitmek üzere sabah 5.30 a bilet aldım. Cuma gece bir miktar geç yattığım için tabii uyuyakalmışım, alarmlar yüz kere çalmış oysaki birini bile duymaz mı insan, duymamışım vala. Her neyse bir uyandım saat 4.48, bilet yandı acaba gitsem mi gitmesem mi derken neyse hadi niyetlendim o kadar gideyim dedim. Otogara gittim saat 6.55, 7 de biletiniz var mı dedim, firmanın biri var var dedi ücretini verdim peronlara bir çıktık ortada ne otobüs var ne bişey, gitmiş, adamın sayesinde bi sonraki otobüse kaldım. Derken internete gitmeye çalışıyorum telefon girmiyor, o sırada bakiyemin bittiğine dair bir mesaj geldi napsam napsam diye düşünürken kafamı bi kaldırdım para yüklemesi yapılan bi kulübe varmış karşıda. Adama numarayı söyledim, bu hatta yükleme yapamıyoruz demesin mi🤦🏻‍♀️ Dedim ablama bi mesaj atsam olur mu bari o yükleyiversin😂 Ablam uyanınca halletmiş sağolsun. Yol git git bitmedi, sonunda vardım. Kongrenin yarısında katılabildim şükür. Akşamında da arkadaşıma gittim, metroya bindim indim cüzdanımı kaybetmişim tabii ben bunu bugün sabah dönüş biletimi almaya kalkınca farkettim🤦🏻‍♀️ Tüm kartlar, kimlik, ehliyet ne ararsan vardı. Öğleni karakolda geçirdim. Akşam dönerken de metro metro diye anlattı arkadaş, gittim metroda hiç onun anlattığı yerler yok, meğerse Marmaraymış😬 Metroya kartı bastıktan sonra Marmara’ya basmayı kabul etmedi makina, dedim Matmazel daha ne gelecek başına senin🤣 O evden o adımı hiç atmasam daha iyiydi dedim ama olacakla öleceğe çare olmaz derler ya, muhakkak bunda da var bir hayır diymi? Sağolsun güvenlik arkadaş yardımcı oldu da bilebildim. Şimdi eve dönüyorum, kazasız belasız evime varırsam hayırlıca bi çocuk sevindiricem günlük :D

#4563644  gönderen berildr
 17.10.2021 - 20:31:18
Sg;
İki gündür başıma neler geldi neler anlatamam. Teker teker geliyorlardı da uzun zamandır bu kadar actionu bir arada yaşamamıştım bünyeye bir miktar ağır geldi😬 Bi kaç gündür aslında işlerim biraz ters gidiyordu ama neyse deyip takmamaya çalışıyordum aslında. Dün sabah İstanbul’a gitmek üzere sabah 5.30 a bilet aldım. Cuma gece bir miktar geç yattığım için tabii uyuyakalmışım, alarmlar yüz kere çalmış oysaki birini bile duymaz mı insan, duymamışım vala. Her neyse bir uyandım saat 4.48, bilet yandı acaba gitsem mi gitmesem mi derken neyse hadi niyetlendim o kadar gideyim dedim. Otogara gittim saat 6.55, 7 de biletiniz var mı dedim, firmanın biri var var dedi ücretini verdim peronlara bir çıktık ortada ne otobüs var ne bişey, gitmiş, adamın sayesinde bi sonraki otobüse kaldım. Derken internete gitmeye çalışıyorum telefon girmiyor, o sırada bakiyemin bittiğine dair bir mesaj geldi napsam napsam diye düşünürken kafamı bi kaldırdım para yüklemesi yapılan bi kulübe varmış karşıda. Adama numarayı söyledim, bu hatta yükleme yapamıyoruz demesin mi🤦🏻‍♀️ Dedim ablama bi mesaj atsam olur mu bari o yükleyiversin😂 Ablam uyanınca halletmiş sağolsun. Yol git git bitmedi, sonunda vardım. Kongrenin yarısında katılabildim şükür. Akşamında da arkadaşıma gittim, metroya bindim indim cüzdanımı kaybetmişim tabii ben bunu bugün sabah dönüş biletimi almaya kalkınca farkettim🤦🏻‍♀️ Tüm kartlar, kimlik, ehliyet ne ararsan vardı. Öğleni karakolda geçirdim. Akşam dönerken de metro metro diye anlattı arkadaş, gittim metroda hiç onun anlattığı yerler yok, meğerse Marmaraymış😬 Metroya kartı bastıktan sonra Marmara’ya basmayı kabul etmedi makina, dedim Matmazel daha ne gelecek başına senin🤣 O evden o adımı hiç atmasam daha iyiydi dedim ama olacakla öleceğe çare olmaz derler ya, muhakkak bunda da var bir hayır diymi? Sağolsun güvenlik arkadaş yardımcı oldu da bilebildim. Şimdi eve dönüyorum, kazasız belasız evime varırsam hayırlıca bi çocuk sevindiricem günlük :D
Daha en baştan hiç gitmemeniz için başınıza gelen felaketler topluluğu şeklinde yorumladım ben hocam😂
Kullanıcı avatarı

#4563682  gönderen kingofthenorth
 17.10.2021 - 21:53:33
Sg;
Hocam bileti alamayınca mesajı alıp usulca evinize dönmeliydiniz :D
Kullanıcı avatarı

#4563684  gönderen kingofthenorth
 17.10.2021 - 21:55:14
Günlük bu arada matmazelin anlattığının üstüne tüylerim diken diken oldu, bir şey fark ettim. Hayatımın hatası olan ex’imle ne zaman buluşmaya niyetlensem ya otobüsü kaçırırdım, yada kar neyin yağardı, onlar da mı mesajmış veeeyyy :D
  • 1
  • 483
  • 484
  • 485
  • 486
  • 487