Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 475
  • 476
  • 477
  • 478
  • 479

Re: sevgili günlük..

#4534647  gönderen kermitkalp
 10.06.2021 - 17:23:42
Sevgili gunluk bugun okulumda intorn olan bi arkadasimi ziyarete gittim, sonra kutuphaneye gittim. Yani en sevdigim ve kendimi en guvende hissettigim yerlere. Eski gunlerdeki gibi. Kucucuk bi an ders cslisirken kendimi hala ogrenci hissettim ve huzur buldum. Ama ordan cikinca gercekler yine yuzume carpti. Artik ogrenci degil doktorum, nobetlerim var, istifa edemiyorum, oturup tus calismam ve burdan kacmam gerek...

#4534757  gönderen BeforeSunrise
 11.06.2021 - 00:09:35
Sevgili günlük
Gerçekten zor zamanlarımda da, daha az zorlarında da arkadaşlarımdan sevdiklerimden yanımda olmasını, destek olmasını beklemedim, gönül koymadım. Ki buna ailem bile dahildi kimi zaman. Zaten herkesin hayat telaşesi, kendi dertleri var dedim. Üstelik bu destek beklentim çoğu zaman sadece bir “nasılsın”dı. Ama artık ister istemez düşünüyorum, bazı şeyler yolunda gitse şu an farklı bir yerde olurdum ve çevremde birileri olurdu, yalnız olmazdım en azında buraya yazmak yerine birine anlatabilirdim diyorum. Belki de sevgi, aşk, arkadaşlık gibi kavramlar diğer şeyler yolunda gidiyorsa bize layık olan değerlerdir. Bu his çok üzücü.
Kullanıcı avatarı

#4534798  gönderen kutsaclirapunzel
 11.06.2021 - 15:20:59
Sg, sesine kurban olduğumuz martıları beslediğimiz bir mahallemiz var.

Resim
Kullanıcı avatarı

#4535578  gönderen yamukprenses
 15.06.2021 - 18:59:50
sg,
yine zor bi gündü, biraz sevimsiz şeyler duydum ama yine de nihai bir sonuc için biraz zaman gecmesi lazım. eğer guzel haberler alırsam kendimce bir hayırlı iş yapıcam sözüm olsun.

#4536240  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 18.06.2021 - 18:16:15
Sg;
Bugün trakeostomili bi hasta geldi polikliniğe, biraz zor oldu anlaşmamız ama yazarak çizerek anlaştık bi şekilde. Çok da masum masum duruyordu amca. Cetuksimab başlamışlar, cetuksimab sonrası ilaca bağlı şiddetli bi akneiform erüpsiyonu vardı. Uzman ağabeyime danışılacak hastalarımı toparladıktan sonra danıştıklarımı hızlı hızlı dışarı çıkartıp reçetelerini sonra yazıyorum abinin de vaktini çok almayayım diye. Amca da dışarı çıkmış çıkış o çıkış, insan gelip bir sormaz mı be amca. Saatlerce beklemiş, saat beşe beş var bi baktım kapının önünde biri, amca sen neyi bekliyosun derken beynimde ışıklar yandı tabii. Oysaki o amcanın üstüne kaç tane aradan gelen randevusuz hasta baktım. Dk başı birisi dr hanım ben falanca yerde çalışıyorum bi baksanız olmaz mı derken unutmuş gitmişim amcayı tabii. Sonra bayaa bi vicdan azabı duydum içimde, mahçup da oldum. İşte hayat böyle bi yer günlük, sesiz sedasız köşede sırasını bekleyenlerin yaşayacağı bi yer deyil burası.
  • 1
  • 475
  • 476
  • 477
  • 478
  • 479