Salı , Nisan 20 2021
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 472
  • 473
  • 474
  • 475
  • 476
Kullanıcı avatarı

Re: sevgili günlük..

#4510284  gönderen drela64
 25.03.2021 - 17:35:04
drela64 yazdı:
16.03.2021 - 12:43:32
yamukprenses yazdı:
14.03.2021 - 23:54:35
sg, ne eski sevgili muhabbetiymiş ya, baska seyleri ozlemiyor galiba kimse. şiir de yazmiyorum buraya artık. hayatimda geri alamayacagim seyleri ozledim, ozleyecegim de hep. neyse drtusla fazla haşır neşir oldum, benim için zor bi süreçte kafam dağılsın istemistim de neyse. hoççağal günlük ben artik yoğum.
gelirsin a bak şuraya da yazıyorum :ah: (parmağını bele yapan tek emoci buydu :) )
Hep mi haklıyım :lol:
Kullanıcı avatarı

#4510316  gönderen kutsaclirapunzel
 25.03.2021 - 19:12:13
Çayım demleniyor. Akşam ajansından sonra tv yi açarım, dizi varmış. Onu izlerken çorabın tekini bitiririm. Kezban günlükleri vol.4637394
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4510365  gönderen saatonbirbucuk
 25.03.2021 - 21:47:41
kıymetli günlük hazretleri
buraya yazmak hiç zevkli değil. bütün y'lerin kuyrukları aynı, k'lerin o zarif kıvrımı yok. hem sayfalarında içilen kahvenin çayın izi, kokusu da yok. vel hasılı kelam bu bir veda busesidir satırlarına konan. sözlerim sana emanet.
Kullanıcı avatarı

#4510422  gönderen kutsaclirapunzel
 25.03.2021 - 23:31:00
kutsaclirapunzel yazdı:
Çayım demleniyor. Akşam ajansından sonra tv yi açarım, dizi varmış. Onu izlerken çorabın tekini bitiririm. Kezban günlükleri vol.4637394
Datlımın biçimli ayacıklarına bol gelir bu. Topuğa kadar da gelmiştim.
Kullanıcı avatarı

#4510478  gönderen Okaliptus.
 26.03.2021 - 09:33:51
Uyumak icin sadece bikac saat vaktim var ve bunun bilince olarak uyuyamiyorum.Sirf uyumam gerek sonra firsat bulamam diye uyuyamiyorum su an.Basim yine catliyor.Son 3 gundur surekli agri kesici kullaniyorum.Ben dinlenemiyorum bile ve dinlenemeyecegim muhtemelen.Oturup aglayacagim heralde.Yogunluktan da degil sacma sapan uyku aliskanligim yuzunden...
Kullanıcı avatarı

#4510617  gönderen kutsaclirapunzel
 26.03.2021 - 16:33:30
kutsaclirapunzel yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:
Çorabın tabanına adının baş harfini yazsam çok mu kezbanvari kaçar :scared:

#4510688  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 26.03.2021 - 20:57:10
kutsaclirapunzel yazdı:
26.03.2021 - 16:33:30
kutsaclirapunzel yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:
Çorabın tabanına adının baş harfini yazsam çok mu kezbanvari kaçar :scared:
Birine onunkini birine de seninkini yaz da tam olsun :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4512075  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 30.03.2021 - 19:09:13
Sg;
Bugün ilkokul öğretmenimin bi yazısını okudum, biraz hüzünlendim biraz da gururlandım sanırım. Yazının son demlerinde şunlar yazıyordu;
‘Sınıfımda Matmazel diye bir kız vardı. Temiz, çalışkan, zeki, yazısı düzgün, yazı dediysem el yazısından bahsediyorum. Yani büyük insan olacağı o zamandan belliydi. Aynı zamanda sınıf başkanıydı, yani o yaşta yöneticilik özelliği de vardı. Matmazel’in yanında da Kübra isminde bir kız otururdu. Kübra orta düzey bir öğrenciydi, onun da el yazısı çok güzeldi. Yazıya bu kadar takmamın sebebi, kendimin de iyi el yazısı yazıyor olmamdır. Derslerde en çok el yazısına önem verirdim. Sonra el yazısı mecburi oldu. Dersimizin sosyal bilgiler olduğu, konumuzun da anayasa olduğu bir gün, birinci dersi yaptık, zil çaldı. Öğrenciler teneffüse çıktı, ben de öğretmenler odasına çay içmeye gittim. O zamanlar öğretmenler  odasında sigara serbestti. Çok şükür sigarayı bıraktım ama o zaman bir sigara tiryakisiydim. Bir sigara da içtim. Bu konuyu vurgulamak için sigara konusuna özellikle girdim. Bu konuda şükürler olsun, bayağı mesafe kaydettik. Teneffüs sona erip, öğretmenler zili çalınca derse girdim. Masadaki anayasa kitapçığını şimdi hatırlamadığım bir sayfası yırtılmıştı. Yırtılan sayfada anayasanın 109. Maddesini içeriyordu. Kim yırttı bunu diye sordum. Öğrenci psikolojisiyle hiç kimseden çıt çıkmadı. Tekrardan bu sefer daha sinirli ve gür bir sesle soruyu tekrar ettim. Matmazel kısık bir sesle;
-Öğretmenim Kübra yırttı, dedi.
Ben de Kübra’yı gündemi takip ediyor, haberleri dinliyor diye tebrik edecektim.
-Kübra neden anayasa kitapçığının bu sayfasını yırttın? Diye sordum.
Kübra’nın cevabı çok ilginçti
-Öğretmenim benim okul numaram 109.
Ben şok oldum. Sonra kendi kendime dedim ki, çocukluk bu olsa gerek.
Okulu bitirdikten sonra Kübra evlenmiş. Matmazel söyledi.
Matmazel’i nerede mi gördüm. ilkokuldan sonra, ortaöğrenimini de tamamlamış. Sonra da tıp fakültesini kazanmış. Doktor olmuş, Toplum Sağlığı Merkezi’ne doktor olarak atanmış. Müdürü bulunduğum okula öğrencilerin sağlık kontrolü için geldi. İşte Matmazel’i böyle gördüm ve gözümden iki damla yaş geldi. Bu yazdıklarım bir masal değil, tamamen gerçektir ve bu hikâye Anadolu’nun tam orta yerinde geçmiştir.’
Kullanıcı avatarı

#4512154  gönderen Okaliptus.
 31.03.2021 - 01:07:27
Sevgili günlük gecenin birinde basim agriyor diye degil bu agri gecmeyecek diye agliyorum cidden bak.

#4514522  gönderen kingofthenorth
 08.04.2021 - 00:10:38
Sevgili günlük,

Yıllardır korktuğum tek bir şey vardı, o da yalnız kalmak. Ama bu yalnızlık anne/baba/arkadaş yalnızlığı değil. Bu konuda hiç eksik hissetmedim. Hayat arkadaşı dediklerinden bahsediyorum, evet.

Uzun, evlilik muhabbetlerinin yapıldığı, çocuklarıma isim düşündüğüm bi ilişkiden çıktım. Şuan olmasından en çok korktuğum, en büyük felaketim başıma geldi. Yapayalnızım. Üzgünüm, özlemekten yoruluyorum, fakat içimde minik bir ferahlık var. Diyor ki bana, “bak, ölmedik. o kadar da felaket değilmiş, yaşıyoruz”

Bu uzun soluklu tecrübe bana şunu öğretti, neden korkarsak, neyi felaketimiz bellersek freni patlamış kamyonet gibi hızla ona gidiyoruz. Sınavlarımız, acılarımız hep bu yegane korkularımızdan oluyor. Ancak merak ediyorum, neden bundan bu kadar endişe ediyorum ki? Her zaman çift olamayan, evli olmayan insanların eksik, kusurlu olduğunu düşündüm içten içe. Bana bunu düşündüren nedir? Neden bu konuda bu kadar önyargılıyım, endişeliyim? Şuanki yalnız ben, ilişki içerisinde olduğum benden daha mutsuz değil, öyleyse korktuğum şey neydi tam olarak? Kafamda bir düzine soru.
Kullanıcı avatarı

#4514628  gönderen Pearlyy
 08.04.2021 - 14:40:52
kingofthenorth yazdı:
08.04.2021 - 00:10:38
Sevgili günlük,

Yıllardır korktuğum tek bir şey vardı, o da yalnız kalmak. Ama bu yalnızlık anne/baba/arkadaş yalnızlığı değil. Bu konuda hiç eksik hissetmedim. Hayat arkadaşı dediklerinden bahsediyorum, evet.

Uzun, evlilik muhabbetlerinin yapıldığı, çocuklarıma isim düşündüğüm bi ilişkiden çıktım. Şuan olmasından en çok korktuğum, en büyük felaketim başıma geldi. Yapayalnızım. Üzgünüm, özlemekten yoruluyorum, fakat içimde minik bir ferahlık var. Diyor ki bana, “bak, ölmedik. o kadar da felaket değilmiş, yaşıyoruz”

Bu uzun soluklu tecrübe bana şunu öğretti, neden korkarsak, neyi felaketimiz bellersek freni patlamış kamyonet gibi hızla ona gidiyoruz. Sınavlarımız, acılarımız hep bu yegane korkularımızdan oluyor. Ancak merak ediyorum, neden bundan bu kadar endişe ediyorum ki? Her zaman çift olamayan, evli olmayan insanların eksik, kusurlu olduğunu düşündüm içten içe. Bana bunu düşündüren nedir? Neden bu konuda bu kadar önyargılıyım, endişeliyim? Şuanki yalnız ben, ilişki içerisinde olduğum benden daha mutsuz değil, öyleyse korktuğum şey neydi tam olarak? Kafamda bir düzine soru.
"Her zaman çift olamayan, evli olmayan insanların eksik, kusurlu olduğunu düşündüm içten içe." Şaştım kaldım bu düşünceye 8O 8O :roll: hic oyle düşünmedim. Hatta yalnız bazen kendimi çok daha rahat bağımsız sorumlu bir o kadar da sorumsuz ve sorunsuz hissediyorum. Beni bağlayan tutan bisey yok. Kusur asla.. ama insan bir çift sevgiyle bakan gözü aramıyor degil.. neyse ki annemin gözleri hep yani başımda.. hep de olur inşallah
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4516427  gönderen Tıbbiyeli matmazel
 12.04.2021 - 23:34:14
Resim
Sg;
Bugün Teos Antik kenti diye bi yere gittik abimlen. Güneşli, hafiften esen serin bir rüzgar o kadar güzel bi hava vardı ki, ne yakan ne de üşüten cinsten. Etraf yeşillik, kuş cıvıltıları.. Gezerken bir keçi sürüsüne de rast geldik. Hayvanları sevdiğim için çekiyorum sanırım😬 Biz keçileri severken arkadan bakıcısı teyze de geldi. O kadar sıcak kanlı ve sevimli bi teyzeydi ki:) Nerelerdensiniz falan derken bizim o taraflardan çıkmasın mı :D Biraz daha zorlasak akraba çıkabilirdik belki de😂 Teyze konuşurken artık insanlardan bıktım, insanlarla uğraşmak çok zor, ben de hayvanlarla ilgilenmeyi tercih ettim dedi. Ah teyzem seni onlardan iyi anlıyorum ki dedim, bazen ben de düşünüyorum sanki hayvanlarla uğraşsam daha mı mutlu olurdum diye, ha sen ne dersin günlük?
Kullanıcı avatarı

#4516727  gönderen sevgi86
 13.04.2021 - 19:58:27
sevgili günlük. bugün de drtusta karamsar başlıklar açtım. karamsar mesajlar attım. mesleğime olan sevgimde bugün pek bir azalma olmadı ama buluduğum duruma daha da moralim bozuldu
  • 1
  • 472
  • 473
  • 474
  • 475
  • 476