Kategori dışı mesajlarınız....
  • 1
  • 383
  • 384
  • 385
  • 386
  • 387
Kullanıcı avatarı

Re: Saçma Mesajlar Topluluğu :)

#4575285  gönderen kingofthenorth
 25.11.2021 - 12:23:59
napsakacaba yazdı:
25.11.2021 - 09:44:34
kingofthenorth yazdı:
25.11.2021 - 00:10:41
napsakacaba yazdı:
24.11.2021 - 23:29:33

okuduğunu anla, sonra atar gider yap. hakaret, küfür, aşağılama falan yok o metinde. bazı fiziksel ve ruhsal özelliklerin betimlemesi var sadece. üstelik spesifik bir kimseye yönelik değil.

o betimlemeleri dalga geçmek olarak alıyorsan, dön de kendi bilinçaltına bi bak, veya bi uzmanına baktır. bilinçaltında o özellikler yanlış bir biçimde dalga geçilecek veya utanılacak özellikler olarak kodlanmış bence.

mevzu forum bağımlılığı falan da değil. burada bağımlı olunacak bir unsur yok. sadece arkaya dönüp bakmadan kaçıp gidilecek bir tımarhane görüyorum uzun süredir. üyelik iptalimi isteme sebebim, +1 olmak yerine -1 olmak. üye sayısının fazlalığı ile övünen bir "işletme" için bu kayıp oldukça önemli olsa gerek ki, işletmeyi dizayn ederken basit bir üyelik iptal prosedürünü yürütmekte aciz kalmışlar.

neyse ne...
-1 olman inan kimsenin umrunda değil, banlanınca üye mesajları da silinmiyor zaten kalıyor forum seni kaybedince bişey olmayacak, tımarhaneden uzaklaşabilirsin. okuduğumu anlayabilecek kapasitedeyim merak etme, fakat sen hatalı olduğunu kabul edebilecek biri değilsin. dalga geçmiyormuşmuş da uzmanına baktırmış da. psikiyatri/psikoloji lisansın mı var senin, forum üzerinden nasıl yönlendirme haddini buldun? egonu neyle besliyorsun bilmiyorum ama bir insanı tanımlarken orta yaş bunalımlı, fazla kilolu demek iğrenç bir ağız, betimleme diyerek üste çıkman daha da iğrenç. lütfen tımarhaneden kaçabildiğin kadar uzağa kaç, inan eksilmeyiz artarız sen gidince:)
ortada iğrençlik, alay, hakaret, küçümseme, küfür falan olmadığını, sadece betimleme olduğunu, o betimlemenin de spesifik bir kişiye yönelik olmadığını, kurgusal olduğunu anlamakta yetersizsen ben ne yapayım.

madem mesajım hoşuna gitmedi, şikayet et forum yönetimine gerekeni ivedilikle yapsınlar.

yalnız muhatabı bile olmadığın bir mesaj üzerine bu kadar yüksek perdeli ve salyalı tepkiler vermek çok sağlıklı bir ruh halini yansıtmıyor. işte bunlar hep bilinçaltı :)

ne demişler, görünen patoloji lisans istemez :wink:
Karşındaki insanın bedenine/zekasına/ruh haline hakaret etmeden iletişim kuramayan biriyle daha fazla muhatap olmayacağım, şikayet de ettim zaten. yazdıklarının iğrenç olduğunu düşünen tek kişinin ben olduğumu sanmıyorum. sen kendi hatalarını göremeyecek kadar egonu beslediğin için körsün sadece.
Kullanıcı avatarı

#4575289  gönderen kingofthenorth
 25.11.2021 - 12:25:13
drbyzgl yazdı:
25.11.2021 - 09:58:31
napsakacaba yazdı:
25.11.2021 - 09:55:40
drbyzgl yazdı:
25.11.2021 - 09:48:45

Nerde yaşıyorsun. ÖM den yaz
önce gel diyosun sonra yaşadığım yeri soruyosun. ne istediğine bi karar mı versen evvela :lol:
Gelmezsen geliriz. Gelenin ben olmasına da gerek yok
Aman bırak allah aşkına klavyede delikanlılık yapıyor işte harcama vaktini boşver :D

#4575294  gönderen MONTJEU
 25.11.2021 - 12:30:21
kingofthenorth yazdı:
drbyzgl yazdı:
napsakacaba yazdı:
25.11.2021 - 09:55:40

önce gel diyosun sonra yaşadığım yeri soruyosun. ne istediğine bi karar mı versen evvela :lol:
Aman bırak allah aşkına klavyede delikanlılık yapıyor işte harcama vaktini boşver :D
hakikaten havlayan köpek ısırmaz demişler
Kullanıcı avatarı

#4575349  gönderen napsakacaba
 25.11.2021 - 14:13:47
MONTJEU yazdı:
25.11.2021 - 12:30:21
kingofthenorth yazdı:
drbyzgl yazdı:

hakikaten havlayan köpek ısırmaz demişler
doğru söze doğru derim :)
Kullanıcı avatarı

#4575350  gönderen napsakacaba
 25.11.2021 - 14:14:10
dedim ya, adeta bir sanal tımarhane :)

bırak birbirine sahip çıkmayı, birbirinin eğitimini emeğini hiçe saymaya, yerin dibine sokmaya çalışan ve bu sayede büyük olacağını zanneden sözüm ona "meslektaşlar", birçok konudaki alenen yalan söyleyen, yanlış bilgi veren acizler, herhangi bir konuda karşısındaki kişiden farklı düşündüğü hallerde hakaret ve küfür olmadan yek kelime söyleyemeyen iletişim fakirleri, kendince uğradığı hakaretlere orantılı karşılık vermek becerisinden yoksun tipler, okuduğunu anlama ve yorumlama yetersizliği ile mutlu mesut nefes alıp verenler, sanki yiyebileceği çok bi halt varmış gibi birbirini tehdit etmeye çalışan zavallılar, ... kötü ve kötülük adına hemen hemen ne ararsan var hangi birini sayayım.

kendi adıma, kötü olanın bir parçası olmak istemiyorum. ideal veya kusursuz bir adam değilim, kimse değil. ama kendime saygım ve sevgim sonsuz.

bu yaklaşımım sonucunda bu "işletmenin" sahip ve çalışanlarından basit bir talebim var, lütfen üyeliğimi kalıcı olarak iptal edin. üye sayınızın bir (veya ayrılmak isteyen üye sayısı kadar) eksik olması iş ahlakından daha önemli değildir değil mi. iş ahlakınız varsa müşterilerinizin haklı taleplerini olumlu karşılamayacak bile olsanız dikkate almanız beklenir ve gereklidir diye düşünüyorum.

üyeliğimin akıbetinden bağımsız olarak, bu foruma bir daha girmeyeceğim, sitenin fazladan bir tık alması dahi işletme sahip ve çalışanlarına mangır olarak dönüyor bence, daha fazla beslemek gereksiz bu sanal tımarhaneyi.

hakaret, tehdit, kötü olan her şeyi sahiplerine misliyle iade ederim. iyi dilek ve düşüncelere, iyiliklere misliyle mukabele ederim.
Kullanıcı avatarı

#4575371  gönderen mhurkan
 25.11.2021 - 15:36:00
Ben geldim ve kelleleri aldım. Artık rahat rahat konuşabilirsiniz.

Hayat beklentisi sadece "klavye kullanarak yorum yazmak" olan arkadaşları daha "popüler" forumlara itekliyorum. :wink:
  • 1
  • 383
  • 384
  • 385
  • 386
  • 387