Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 6234
  • 6235
  • 6236
  • 6237
  • 6238
  • 6247
Kullanıcı avatarı

Re: alttaki üyeye soru sor

#4653427  gönderen tintin
 09.09.2022 - 17:39:34
Yazın yediğin hurmalar kışın kıçını tırmalar
Bazı atalarımızdan bize ulaşmış ibretlik bir uyarı :D

Alttaki geçmişe dönüp baktığında en çok güldüğün anını anlatabilir misin bize?
Kullanıcı avatarı

#4653456  gönderen Okaliptus.
 09.09.2022 - 21:02:56
Iyilik saglik sukur

Alttaki bugun seni mutlu eden bir sey soyler misin?
Kullanıcı avatarı

#4653459  gönderen tintin
 09.09.2022 - 21:07:44
Bence çok komikti ya nesini beğenmedin :D
İyilik Vala nolsun
Evimin terminatörü sayın beyim çiçek almış bana, ona mutlu oldum

Alttaki peki sen çok rezil olduğun Bi durumda kaldın diyelim naparsın güler geçer misin yoksa gece ağlayarak günlüğüne mi yazarsın :D
Kullanıcı avatarı

#4653472  gönderen Jeanne
 09.09.2022 - 22:12:57
Asla kimseye doğru bedende forma vermeyen bir ameliyathane formacısı vardı. Kadının işi dolaptan forma vermek ve sanırım bundan zevk alıyordu. Şişman birisine diyor ki sadece M var, düdük gibi gezdiriyor. Bana da diyor ki L var :D bir keresinde biyopsi yapıyorum forma o kadar büyük ki düştü gidiyor yani ben iğneyi çevirdikçe. İçimden diyorum ki düşerse neyse ki üst forma da uzun shshhshahahb. Tam artık gittiğini hissediyordum bir hemşire fişek gibi yetişip yukarı çekti :D sonra formayı kovaya geri atarken dedim ki bak ben bunu bi daha giymem :D

Dolunaydan etkileniyor musun
Kullanıcı avatarı

#4653473  gönderen Jeanne
 09.09.2022 - 22:15:27
Soruya tam olarak cevap vermemişim bu arada. Yani çok ağlamaklı olurdum ama bununla yaşayabilirdim napiyim öliyim mi
Yani genel olarak bir sıkıntı olduysa sıkıntıya yaklaşımım napiyim kardeşim öliyim mi :D
Kullanıcı avatarı

#4653480  gönderen ephemera_
 09.09.2022 - 22:47:30
Jeanne yazdı:
Asla kimseye doğru bedende forma vermeyen bir ameliyathane formacısı vardı. Kadının işi dolaptan forma vermek ve sanırım bundan zevk alıyordu. Şişman birisine diyor ki sadece M var, düdük gibi gezdiriyor. Bana da diyor ki L var :D bir keresinde biyopsi yapıyorum forma o kadar büyük ki düştü gidiyor yani ben iğneyi çevirdikçe. İçimden diyorum ki düşerse neyse ki üst forma da uzun shshhshahahb. Tam artık gittiğini hissediyordum bir hemşire fişek gibi yetişip yukarı çekti :D sonra formayı kovaya geri atarken dedim ki bak ben bunu bi daha giymem :D

Yok
Alttaki birisi sana hakaret ettiğinde tepkin nasıl olur?
Kullanıcı avatarı

#4653483  gönderen tintin
 09.09.2022 - 22:51:14
Jeanne yazdı:
09.09.2022 - 22:15:27
Soruya tam olarak cevap vermemişim bu arada. Yani çok ağlamaklı olurdum ama bununla yaşayabilirdim napiyim öliyim mi
Yani genel olarak bir sıkıntı olduysa sıkıntıya yaklaşımım napiyim kardeşim öliyim mi :D
Ya ben kaç kere Bi sürü kalabalığın ortasında yere laps diye yapıştım hatırlamıyorum, ilk zamanlar çok üzülüyordum, sora dedim napiyim ben de böyleyim herhalde :D

Dolunay beni çok etkilemiyor sanırım, özellikle farkettiğim Bi etki gözlemlemedim

Alttaki doların bu kadar uçmuş olmasına en çok hangi ürünün fiyatını gördüğünde küfrettin, hadi itiraf et küfrettin biliyoruz :D
Kullanıcı avatarı

#4653485  gönderen Jeanne
 09.09.2022 - 22:55:31
İlkokul 1. sınıftayken ‘slak’ diyenlere ‘öfkeni böyle yansıtmak yerine neden kızdığını anlatabilirsin’ ‘sana ne’ diyene ‘konuşmak istemiyorsan sormam tabii ki ama böyle cevap vermen kırıcı’ diyordum öyle anlatayım sana. Yaşıtlarım saman ye olarak cevap verirken :D
Yani böyle biri olmak bazen çok kolay çünkü herkes gözüme biraz geri zekalı geliyor. Bazen çok zor çünkü sevdiğin biri oluyor adam normal ıq seviyesinde bir tartışma yaşamak hatta belki kavga etmek istiyor ben böyleyim üstelik inciniyorum
Ama ben olsam beni hayatımda isterdim yani süperim bence

En son gördüğün haber
Kullanıcı avatarı

#4653486  gönderen tintin
 09.09.2022 - 22:57:05
ephemera_ yazdı:
09.09.2022 - 22:47:30
Jeanne yazdı:

Yok
Alttaki birisi sana hakaret ettiğinde tepkin nasıl olur?
Muhatap almama imkanımın olduğu bir ortamsa ilk olarak muhatap almama seçeneğini uygularım, yoksa sinirden kudurtana kadar dalga geçerim, çok kafam atarsa karşı taraf ağlayana kadar onla uğraşırım :D Bi hatmastle asla laf dalaşına girmeyin sayın dostlarım :D
Kullanıcı avatarı

#4653652  gönderen tintin
 10.09.2022 - 21:58:27
Bi tane e book reader buldum çok güzel, fiyatına Bi baktım 1300 dolares :( sebep olanları hürmetle yad ettim :D

Demin twitreye baktım yunanlae bize taciz, ateşi açmış, viyanada sokak röportajında yabancı kıza hakaret eden malı paket yapıp bize geri yollamışlar, İstanbulda Bi kadını taciz ettiği iddia edilen adam kadının kocası tarafından minibüsle ezilmiş, adam ağır yaralı, kocayı tutuklamışlar.tintinle gündemin nabzını tuttunuz sayın seyirciler :D

Alttaki şu ana kadar senin için yapılmış en büyük fedakarlık neydi?
Kullanıcı avatarı

#4653659  gönderen Jeanne
 10.09.2022 - 22:03:25
içinden geleni söyle başlığına yazmıştım dur buraya kopyalayayım :D
Bugün bir hanıma birşey sormalıydım ama ingilizce bilmiyordu. Google translate ile sorarım dedim telefonumu aldı baktı okudu (okudu sandım) sonra eliyle işaret edip onu takip etmemi istedi ben de gidelim bakalım diyip peşinden yürüdüm bayağı bir yürüdük 500 metre falan yürüdük yani kadın işini gücünü öyle bıraktı bu arada. Sonra ne oldu biliyor musunuz gittiğimiz odada kadın masadan GÖZLÜĞÜNÜ aldı taktı meğerse yakını görmüyormuş ne soruyorum anlamak için almış beni ofisine götürmüş gözlüğünü taktı okudu :D

en son ne zaman birini ısrarla sevmeye devam ederken kırılma noktası yaşadın ? neydi ?
  • 1
  • 6234
  • 6235
  • 6236
  • 6237
  • 6238
  • 6247