Cuma , Şubat 26 2021
Karşılaştığımız her tür Mesleki Sorunlarımız burada anlatıp tartışabiliriz.

#2072818  gönderen sezer88
 28.11.2012 - 11:52:53
iş kazasında da adli tutmamız gerekiyormuş bu durumda da polise haber vermemiz gerekiyor mu? yani vaka ne olursa olsun her adli rapor tutuşumuzda polise haber veriyo muyuz ?
Kullanıcı avatarı

#2072881  gönderen drsafa
 28.11.2012 - 13:09:05
hocam benim nöbetime ranzadan düşmüş bi üni öğrencisi geldi şuuru açık ben sevk ettim adli tutmak aklıma bile gelmedi ertesi gün dediler adli tutsaydınız hocam sevkettiğiniz yer adli tutarsa başınız ağrır diye varmı böyle bişey
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: ADLİ VAKALAR ve MERAK ETTİKLERİMİZ

#4500921  gönderen Burcuma
 23.02.2021 - 02:56:37
Merhaba, benim bi sorum vardi, bugün 3 yaşında ki kizim telaşla yanıma g3ldi su istedi verdim. Başını yukarı kaldırarak nefes almaya çalıştığını ve kusmaya çalıştığını gördüm. Ağız içini falan kontrol ettim bisey yoktu. Sonra düzeldi ve islak mendil yuttum dedi. Ben ıhtimal vermesem de kontrol için cocugumu hastaneye götürdüm. Hatta ordan oraya sevk ettiler 4 hastahane gezdim. Neyse sonuçta çocugun yutmadigi ortaya çıktı doktor temiz bi sorun yok dedi. Tam rahatlayıp hastaneden çıkarken adlı vaka rapor edildiğini öğrendim. Çok saçma buldum 3 yaşında ki çocugun bir sözü üzerine hastane hastane gezmişim üstelik çocugun doğruyu söylemediği de belli olmuş. Muhtemelen suyunu emdi ben telâşlanınca yedim dedi galiba. Bu raporu hiç uygun bulmadım bundan sonraki süreç nasil olacak bilgi verir misiniz