Perşembe , Kasım 26 2020
Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
  • 1
  • 277
  • 278
  • 279
  • 280
  • 281
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dr_konya yazdı:
16.09.2020 - 14:41:57
okcell yazdı:
13.09.2020 - 18:13:59
öncelikle herkese merhaba.
uzman doktor olarak 3a hizmet bölgesine tabi bir ilin, hizmet bölgesi 6 kabul edilen ilçesinde çalışmaktayım.
aynı branştaki eşim de yakında atamaya girecek. şu an bulunduğumuz il 3a ancak ben 6. bölgede çalışmaktayken yanıma gelebilir mi

yardımcı olursanız sevinir
eşinize A veya B grubu ise ..eş durumu olmaz..il içi hizmet bölgesi önemli değil
teşekkür ederim. şimdi sorum şu. eşimle aynı branştayım. dhy ile örneğin 3a grubu biryere atandı. ben de 3a başka bir ildeyim. ikimizde dhymizi yapmaktayız. kimin yanında aile birliği sağlanır?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_konya yazdı:
17.09.2020 - 14:00:41
doktorhans yazdı:
16.09.2020 - 22:31:32
Eş durumu mazeretim bitti
Dhy girmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerek

otomatik sizi DHY ye alırlar zaten eğer mecburiniz bitmedi ise..garanti olsun diyorsanız dilekçe ile basvurun
Eş durumunu hızlandırmak İçin dilekçeyi esağlık bakanlığına belgelerle versek olur mu
sbu yazdı:
14.12.2018 - 14:16:17
Fifizir yazdı:
03.05.2018 - 14:29:38
Es durumu atamalarinda aselsan, roketsan gibi kurumlarin statusunde 696 sayili khk ile cumhurbaskanligina baglandiktan sonra bir degisiklik var midir? Bu sirketler es durumu kuralarinda ozel sirket olarak mi ele alinirlar, dolayisiyla 5.fikra uyarinca 3 sene sigorta priminin eksiksiz yatmis olmasi sarti aranir mi? Esi bu kurumlarda calisan ve aile birligi mazeretinden faydalanan var midir?
Herkese merhaba,

Üstteki arkadaş ile aynı durumdayım, ona cevap gelmemiş sanırım göremedim. Bende TSK güçlendirme vakfına bağlı bir savunma sanayi kuruluşunda çalışmaktayım. Henüz 1 senelik personelim yani 1440 günü doldurmuş olma gibi bir durumda değilim. Nişanlım asistanlığını önümüzdeki yaz bitirecek ve bitirip, atanmadan önce evlenmeyi düşünüyoruz. Evlendikten sonra doğrudan nişanlımı Ankara'da tutabiliyor muyum? Son zamanlardaki DHY eş atama sonuçlarında kabul edilmiş görünüyor ancak bilgisi olan varsa teyit etmek istedim.

Teşekkürler.

——————————————————————
Hocam merhaba ben de yukarıdaki iki arkadaş ile aynı durumdayım eşim 1 yıldır Roketsan da mühendis olarak çalışmakta ben de bu senenin sonunda uzman dr oluyorum acaba 2020 itibarıyla son durum nedir? Ankara da kalabilecek miyim yoksa başka şehire atamam yapılıyor mu? Teşekkür ederim.
Merhaba, uzman hekimim. isteğe bağlı iller arası atama kurası ile bursaya tayinim çıktı. Eşim de 95. Dhy ile kendi branşı için b bölgesi olan bursaya eş durumu isteyecek. Merak ettiğim; pbs üzerinden başvuru yaparken eşimin benim iller arası atama ile geldiğimi dilekçe ile belirtmesi mi gerekiyor yoksa sağlık bakanlığı kendisi mi araştırıyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 277
  • 278
  • 279
  • 280
  • 281