Pazartesi , Eylül 16 2019
Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
  • 1
  • 250
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
Kullanıcı avatarı
_smyrna_ yazdı:
23.08.2019 - 11:36:04
Merhabalar,
DHY'ye eş durumu ile eşinin yanına atananların eş mazeretlerinin devam ettiğine dair güncelleme evraklarının ne zaman teslim edilmesi gerekiyor?
Bu durum mecburi bittikten sonra da sürecek mi ?
tşk.
eğer değişmediyse ..yılın başında ocak ayında idi...5 yıl süre ile devam eder..
Kullanıcı avatarı
Esmiras yazdı:
23.08.2019 - 13:00:26
Dr Konya , bu açıktan atamada yerleştirildim , yaklaşık 5 yıl önce de devletten istifa ettim , atamaya esas evraklarda, diğer kamu kurum / kuruluşlarında görev yapmakta ilken görevden ayrılanların hizmet dökümü isteniyor , son çalıştığım il sağlık müdürlüğünden alacak mıyım yoksa bu belediye Hastanesi vb kurumları mı ilgilendiriyor ?
son çalıştığınız il sağlık müdürülüğünde dökümleriniz olması gerekir..oraya başvurun
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dr_serhan88 yazdı:
31.08.2019 - 16:02:42
Herkese iyi günler... Ben 89 dhy'ye katılacağım. Eşim eş durumundan yanımda şu an. Mecburi hizmeti bitti. Ben 89la atandığım zaman ona nasıl bir yol izleyeceğiz? Eylüldeki kurum içi atamaya katılabilir mi? Katılsa bana göre c ya da d bölgesine mi gitmek zorunda. Şimdiden teşekkürler
katılabilir..kurumiçi ile atandığı için 1 yıl süre ile siz onun yanına grup ve bölgeye bakılmaksızın atanabiliyorsunuz
Ben eş durumuyla istanbulda 6 yıldır aynı kurumda çalışmaktayım ve mazeret kadrosundan normal kadroya geçtim. Eşimin asistanlığı bitmek üzere. Ben kendi branşımda 1C yim eşimin branşında istanbul son gruplara göre 1B. Eşimin kendi branşında İstanbul C ya da D grubu olmadan eş durumu mazeretiyle yanıma gelmesi mümkün mü? 5 yılı doldurmuş ve il kadrosuna geçmiş olmam ve bu ilin şu an için benim branşımda 1C olması işleyişi değiştirir mi bir kolaylık sağlar mı? Eşlerin c ya da d grubu illerde birleştirilmesi ne demek?
Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ufux yazdı:
10.09.2019 - 17:24:50
Ben eş durumuyla istanbulda 6 yıldır aynı kurumda çalışmaktayım ve mazeret kadrosundan normal kadroya geçtim. Eşimin asistanlığı bitmek üzere. Ben kendi branşımda 1C yim eşimin branşında istanbul son gruplara göre 1B. Eşimin kendi branşında İstanbul C ya da D grubu olmadan eş durumu mazeretiyle yanıma gelmesi mümkün mü? 5 yılı doldurmuş ve il kadrosuna geçmiş olmam ve bu ilin şu an için benim branşımda 1C olması işleyişi değiştirir mi bir kolaylık sağlar mı? Eşlerin c ya da d grubu illerde birleştirilmesi ne demek?
Teşekkürler.

kadronuzun istanbul a olması birşeyi değiştirmez ..ilin
eşiniz için c veya d grubu olması gerekir..eşiniz atamaya girecek..eğer size uygun bir ile giderse ..siz eşinizin yanına atanabilirsiniz
Merhaba, ben DHY'sini yapmakta olan bir uzman hekimim. Kız arkadaşımın pratisyen olarak yeni ataması oldu. Nikah olması durumunda eş durumu yapmak mümkün müdür? Benim çalıştığım zamanla alakalı bir şart (1 yıl çalışma şartı gibi) var mıdır? Teşekkürler..
dr_konya yazdı:
11.09.2019 - 13:55:33
ufux yazdı:
Teşekkürler.

eşiniz için c veya d grubu olması gerekir..eşiniz atamaya girecek..eğer size uygun bir ile giderse ..siz eşinizin yanına atanabilirsiniz
Teşekkürler. Peki eşimin gittiği yer benim için uygun değilse yani A ya da B bölgesi olursa nasıl bir uygulama olur. Şöyle örnek olsa. Şu an ben 1c deyim eşimin gittiği yer bana 4a ya da 4b olsa eşim İstanbul için 1b şu anda gittiği yer kendisi için de 4a ya da 4b olsa ne olur?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
ufux yazdı:
12.09.2019 - 13:48:18
dr_konya yazdı:
ufux yazdı:
Teşekkürler.

Teşekkürler. Peki eşimin gittiği yer benim için uygun değilse yani A ya da B bölgesi olursa nasıl bir uygulama olur. Şöyle örnek olsa. Şu an ben 1c deyim eşimin gittiği yer bana 4a ya da 4b olsa eşim İstanbul için 1b şu anda gittiği yer kendisi için de 4a ya da 4b olsa ne olur?
eğer ikiniz içinde a veya b ise pdc doluluk oranlarına bakılılabilir ..yada her ikinize uygun bir yer önerilebilir
Kullanıcı avatarı
pipaso61 yazdı:
11.09.2019 - 16:39:29
Merhaba, ben DHY'sini yapmakta olan bir uzman hekimim. Kız arkadaşımın pratisyen olarak yeni ataması oldu. Nikah olması durumunda eş durumu yapmak mümkün müdür? Benim çalıştığım zamanla alakalı bir şart (1 yıl çalışma şartı gibi) var mıdır? Teşekkürler..
resmi nikahtan sonra eşiniz bulunduğu yerin il sağlık müdürülüğüne dilekçe ve belgelerle eş durumu için başvurabilir..ve yanınıza gelir..herhangi bir zaman şartı yok
dr_konya yazdı:
13.09.2019 - 10:07:09
ufux yazdı:
12.09.2019 - 13:48:18
dr_konya yazdı:

eğer ikiniz içinde a veya b ise pdc doluluk oranlarına bakılılabilir ..yada her ikinize uygun bir yer önerilebilir
Teşekkürler. Eşimin DHY de olması nedeniyle ikimize uygun bir yer önereceklerini düşünüyorum. B bölgesinde DHYde iken eşinin ili c veya d bölgesi olmasa bile pdc doluluguna göre eşinin ili a veya b bölgesiyken atama yapılan arkadaş oldu mu acaba? yapılan olduysa yardımcı olabilir mi
Kullanıcı avatarı
Omerhrn yazdı:
13.09.2019 - 12:16:25
Merhabalar..
Ben pratisyen hekimim zorunlumun içindeyim
Nişanlım özel bir klinikte fizyoterapist onunda 2 senesi dolmak üzere.Özel sektörde eşi olan pratisyenlerin eş durumu icin gerekli şartlar nedir ?
mecburisini bitirmiş olmak
1440 gün kesintisiz sigorta yatırmış olmak
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_konya yazdı:
13.09.2019 - 14:20:20
Omerhrn yazdı:
13.09.2019 - 12:16:25
Merhabalar..
Ben pratisyen hekimim zorunlumun içindeyim
Nişanlım özel bir klinikte fizyoterapist onunda 2 senesi dolmak üzere.Özel sektörde eşi olan pratisyenlerin eş durumu icin gerekli şartlar nedir ?
mecburisini bitirmiş olmak
1440 gün kesintisiz sigorta yatırmış olmak
Çok ağır bir şart 4 sene:/
Dr_konya hocam şimdi eşimle ben aynı branştayız ben temmuz ayında mecburimi bitirdim.eşimde yeni uzmanlık sınavına girdi dhy ye girecek.şu anda bulunduğumuz il ikimiz içinde 1b..şimdi eşim dhy ile 2b 2c veya 3a 4b gibi bir yere atansa ve ben sonrasında 1c olan bir ile alt bölge yapsam eşim dhy de herhangi bir yerdeyken yanıma gelebilir mi?
merhaba rahatsız ediyorum forumlarda dolaştım ama sorularıma cevap bulamadım...hocam ben yozgat şehir hastanesinde sözleşmeli olarak anestezi uzmanı olarak devlet hizmet yükümlülüğümü yerine getirmekteyim ocak ayından beri. eşim ise eskişehir osmangazi üniversitesinde dahiliye asistanı. 18.09.2019 tarihinde uzmanlık sınavı var ve dahiliye uzmanı olacak. 89. dhy ilanı da yayınlandı ve 24.09.2019 tarihine kadar belgelerini teslim ederse 89. dhy ye katılabiliyor. buraya kadar sıkıntı yok. ancak son yayınlanan eylül ekim bölge hizmet gruplarında yozgat ili dahiliye için B bölgesi. eşim eş durumu yapmak istiyor. bu durumda eş durumu yapabilir mi? yozgat benim için 4C eşim için 4B şu anda...bizi yozgatta birleştirirler mi?
  • 1
  • 250
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254