Doktorca Haberin Adresi...
Bizim sorunumuz da bu işte. Hakimlerin savcıların alacağı parayı kimse bilmez ve bir gece ansızın maaşlarına zam gelir. Bizim alacağımız parayı da herkes konuşur aylarca üzerinde tartışılır ysp bizden önce öğrenir engel olur. Bırakın da bir gece de bize ne gelecekse gelsin boşuna umut bağlamamış oluruz.
Kullanıcı avatarı
vermis yazdı:
03.08.2022 - 20:49:55
15 agustosta ....Yeni sabit uzman hekime 6800 tl(enflasyona odaklı ve artan) ve uzerine puan bazli belkide il içi brans bazlı (yeni yükseltilen tavana göre performans odemesi)....(yüzde 60 maliyeden yuzde 40 il hastane gelirinden)
yeni sabit mi ? zaten aşağı yukarı o kadardı.
okcell yazdı:
05.08.2022 - 10:51:05
sabit taban ek ödeme uzmana 15bin pratisyene 7500 olmadıktan sonra en az, gerisi hikaye
pratisyen 15 bin,uzman 25 bin gerisi hikaye doktor aclik sinirinda yasamaz,bir zamanlar doner fazla diye maaslara kimsenin sesi cikmazdi simdi donerde yoksa ortada arttirmak zorundalar doktor maaslarini ya da greve katlanacaklar oyle ysp maasi arttirmakla bu isin cozulmedigini gorsunler
Kullanıcı avatarı
dead911 yazdı:
05.08.2022 - 11:00:52
okcell yazdı:
05.08.2022 - 10:51:05
sabit taban ek ödeme uzmana 15bin pratisyene 7500 olmadıktan sonra en az, gerisi hikaye
pratisyen 15 bin,uzman 25 bin gerisi hikaye doktor aclik sinirinda yasamaz,bir zamanlar doner fazla diye maaslara kimsenin sesi cikmazdi simdi donerde yoksa ortada arttirmak zorundalar doktor maaslarini ya da greve katlanacaklar oyle ysp maasi arttirmakla bu isin cozulmedigini gorsunler
hocam temenni o yönde zaten de, hayvanı ürkütmeyelim diye azar azar çıkıyoruz. sonra sarı sendikalar ağlar, doktor maaşı valiyi geçiyor diye
Kullanıcı avatarı
Hocam ürkütme mi kaldı sanki. Dr maaşını, bu sayfaları yspler doktorlardan çok takip ediyorlar. Ekip ruhu falan yalan oldu hocam. Doktorların yalnız olduğunu ve doktorun doktordan başka dostu yok. Ne olacaksa olsun. İyi bir zam gelmezse de gördük işte. Afyon'da hematoloji hastalarını yspler tedavi etseydi ya.
Kullanıcı avatarı
Saruman th wise yazdı:
05.08.2022 - 11:49:34
Hocam ürkütme mi kaldı sanki. Dr maaşını, bu sayfaları yspler doktorlardan çok takip ediyorlar. Ekip ruhu falan yalan oldu hocam. Doktorların yalnız olduğunu ve doktorun doktordan başka dostu yok. Ne olacaksa olsun. İyi bir zam gelmezse de gördük işte. Afyon'da hematoloji hastalarını yspler tedavi etseydi ya.
doktor doktora dost olsa bu durumda olmazdık.
Kullanıcı avatarı
the_dr yazdı:
05.08.2022 - 11:54:46
Saruman th wise yazdı:
05.08.2022 - 11:49:34
doktor doktora dost olsa bu durumda olmazdık.
Tüm doktorlar doktorlara dost demedim ben de. Doktora dost olanlar doktor dedim. İkisi farklı şey hocam.
Kullanıcı avatarı
doktor0606 yazdı:
06.08.2022 - 02:35:05
tuskurusu yazdı:
03.08.2022 - 10:21:23
Önümüzdeki iki ay "ek ödemelerdeki" değişikleri iyi analiz etmek lazım. Ben Döner almadığım için benim için zaten değişen bir şey yok. :roll:
Hocam siz nerde çalışıyorsunuz ki döner almıyorsunuz
Sağlık bakanlığına bağlı olmayan bir kamu kurumunun hastanesinde. Hiç bir yönetmelikte adımız geçmiyor. :roll: