Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Konya Şehir Hastanesi'nde dehşet yaşandı. Yunak İlçe Devlet Hastanesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hacı Mahmut Akçay, Konya Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya'yı silahla vurarak öldürdü. Akçay, daha sonra aynı silah ile kendi başına ateş ederek intihar etti. Polis, olay yerinde incelemelere başlarken, saldırının nedeni henüz bilinmiyor. Konya Valisi yaptığı açıklamada, "Saldırıya uğrayan doktor ve saldırgan yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı." dedi.

Konya Şehir Hastanesi'nde Kardiyoloji Doktoru olarak çalışan Ekrem Karakaya, Konya Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi'nde görevli güvenlik görevlisi Hacı Mahmut Akçay tarafından silahla vurularak öldürüldü. Hastanede dehşeti yaşatan Akçay, aynı silahla kendisini de öldürdü.

Alınan bilgiye göre, Konya Şehir Hastanesi'nde bir poliklinikte tedavi gören hasta M.A. ile doktor Ekrem Karakaya arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Doktoru silahla vuran M.A, aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Durumu ağır olan Karakaya ile M.A. ameliyata alındı.

Ağır yaralanan doktor ve saldırgan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Saldırganın Yunak İlçe Devlet Hastanesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenildi.

Konya Valisi Vahdettin Özkan ile İl Sağlık Müdürü Mehmet Koç, hastaneye giderek, yetkililerden bilgi aldı.

Vali Özkan, AA muhabirine, konuyu takip ettiklerini belirterek, "Saldırıya uğrayan doktor ve saldırgan yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı." dedi.


Kaynak: SABAH - https://is.gd/ZGBe9D
Kullanıcı avatarı
Şu an kendimi meslektaşımın sevenleri ve yakınları yerine koydum da berbat hissettim. Ya lânet olsun artık bu kaçıncı ya kaçıncı !!! 😡😡
Sistematik şekilde dövülüyoruz, sövülüyoruz, şiddet görüp öldürülüyoruz.
İnsan hayatı bu kadar ucuz mu gerçekten bu kadar ucuz olmamalı sözün bittiği yerdeyiz. 🤬🤬
Kullanıcı avatarı
tuskurusu yazdı:
06.07.2022 - 15:43:08
Ozzy84 yazdı:
06.07.2022 - 15:42:00
Hayatını kaybettiği yazmıyor ki ameliyata alınmış doktor bey Allah yardımcısı olsun sevdiklerine bağışlasın
İkisi de vefat etmiş.
Poliklinik sekreteri de vefat etmiş sanırım
Kullanıcı avatarı
Allah rahmet eylesin. Olayı gerçekleştiren canavar ilçede güvenlik görevlisi, geçen hafta dr bey bu adamın annesini anjiyo yapmış sonra kadın vefat etmiş. Psikopat elini kolunu sallayarak gelip hem dr beyi hem sekreteri vuruyor.
En başta kendini vur öldür pislik herif
Kullanıcı avatarı
O kadar sendika kuruldu. Sözde hepsi de doktor sendikası. Süresiz iş bırakma için ne bekliyorlar acaba? Her gün bir doktorun şehit edilmesini mi? Silahla hastaneye nasıl girilir ya? Bu nasıl saçmalık. Vuranın da, silahla hastaneye girilmesine önlem almayanların da Allah belasını versin. Ne denir ki başka. Hepimizin başı sağolsun. Mekanı cennet olsun.