Türkiyemiz'den güncel ve sıcak haberler burada...

Kullanıcı avatarı
Drjonk yazdı:
23.06.2022 - 00:09:14
Eşcinsellik sapıklıktır. Kuran böyle söyler, aklını kullanan insan da bunu anlar. Şuna katılırım, sapkınlık, hırsızlık, tecavüz, insan ve hayvan öldürmek gibi olumsuz davranışlar insan doğasında var. Ama bunları meşrulaştırmak doğru değil. Huzurlu topkum çürükleri ayıklamak ve ıslah etmekle oluşabilir, hoş görerek değil.
Bu konuları başka forumlarda tartışsak? Beni de tek tek herkese cevap yazma külfetinden kurtarsanız di mi? :wink: :lol:

Siyaset / Din ve şuanda konuştuğumuz konuları tartışıp karara bağlayacağımız bir platform değil burası. Doktorları ilgilendirecek sorun ve konulara yönelmenizi rica ediyorum. :wink:
Kullanıcı avatarı
Drjonk yazdı:
23.06.2022 - 00:32:35
babaronaldo yazdı:
23.06.2022 - 00:21:31
Adminler şu aramızdaki örümcek kafalı tayfayı alsak mı acaba?
Sol gerici tabirini duydunuz mu hiç?
İnsanların inançlarına saygılı olmayı öğrenin biraz.
"eşcinsellik sapkınlıktır toplumdan dışlanmalıdır"
"inancıma saygılı olmayı öğren"

Resim

normalde redditte 4chande falan alt right takılıyorum ama bu forum o kadar irticacı dolu ki gerçekten sol tarafa geçmek zorunda kalıyoruz.
Gerçekten her matematik fen yapanı üniversitelere kabul edince işte böyle henüz evrimini tamamlayamamış örümcek beyinli insanlar eşcinsellik hastalıktır, sapkınlıktır diyor. Ülkenin okumuş kesimi böyleyse -ki bunu yazanların doktor olduğuna şüpheliyim- bu halde olduğumuza şaşmamalı. Avrupa'da bu milattan önce kalmış lafları üniversitedeyken söyleseniz bölümden atılırsınız, meslekte söyleseniz meslek odası tarafından men edilirsiniz.