Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
bu işlerden hekimler anlamadığı için yıllarca ellerindeki haklardan oldular
sendikalı olun 13k maaşa doktorluk yapılmaz.
kyakar6 yazdı:
08.06.2022 - 09:45:17
Pek bu islerden anlamayan biri olarak sorma istiyorum. Ben Asistan doktorum acaba değişiklik tam olarak nedir bize nasıl yansıyacak?bilen varsa açıklarsa çok sevinirim. Teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
kyakar6 yazdı:
08.06.2022 - 09:45:17
Pek bu islerden anlamayan biri olarak sorma istiyorum. Ben Asistan doktorum acaba değişiklik tam olarak nedir bize nasıl yansıyacak?bilen varsa açıklarsa çok sevinirim. Teşekkür ederim
Genel olarak katsayılarla oynamışlar. Ama net olarak elinize geçecek parada ne kadar değişiklik olur onu bilen birinin hesaplaması lazım. Sendikanın "Kısa Notlar" dökümanında basit bir hesapama yapmışlar ama herkesi kapsamamakta. Sonuçta elli çeşit kanun elli çeşit hesap var. O kadar ayrı kanunlara bağlı çalışıyoruz ki. :roll:
Kullanıcı avatarı
Hukuki olarak uygun dille yazılmamış, kendi içinde çelişen bir düzenleme olmuş. bunun üzerine daha çooook yazılıp çizilir. hiçbirşey net değil.
ama yalan yok güzel taktik. hekimlerin kafasını karıştır, bunu çözene kadar 1-2 ay daha geçsin. sonra düzeltiyoruz diye birşeyler ekle 1-2 ay daha geçsin. o düzeltmeyle daha da karıştır.
bravo cidden. doğrudan size birşey yok, nah var deseler grev eylem iş bırakma filan olacak. ver umudu uzaklaş ve izle.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8