Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
MEDİMAGAZİN-SOn yıllaarda Tıpta Uzmanlık Sınavındaki tercihlerin nasıl değiştiğini gösteren önemli bir gösterge bu TUS'ta yaşandı.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde Pediatrik Kalp Damar cerrahisi uzmanı Dr.Burak Arkan, yeniden Tıpta Uzmanlık Sınavına girerek Plastik cerrahiyi kazandı. TUS'ta 78.5 puan alarak 65. olan Dr.Arkan yandal sonrası TUS'a girerek bölüm değiştiren kişi olarak dikkat çekti.

Son Tıpta Uzmanlık SInavında ise Kalp ve Damar Cerrahisi toplam 182 kontenjan açarken yerleşen aday sayısı 105 oldu. 77 kontenjan ise boş kaldı.
https://www.medimagazin.com.tr/hekim/ge ... 00411.html
Kullanıcı avatarı
Türkiye yetişmiş insanlarını heba ediyor, kaynakları verimsiz kullanıyor. Bu doktor kardeşimiz yıllarca uğraşıp çocuk kvc uzmanı olmuş. Eline insan gibi yaşayacağı para geçmeyince binbir uğraş ile elde ettiği eğitimi bir kenara koyup para kazanmak için farklı bir branşa geçip sıfırdan başlıyor, çok üzücü :evil:
Kullanıcı avatarı
Boyle bir harekete mecbur birakacak kadar kör, sagir ve umursamaz olan yonetim sekli en agir sozleri de fazlasiyla hak ediyor. Mantigin, aklin yitirildigi, ne ugruna oldugu bilinmeyen bir inadin ve keyfiyetin hukum surdugu ortamda kendimizi elde mizrak gotte yaprakla cangılda buladurduk
Kullanıcı avatarı
Gianuzzi yazdı:
04.05.2022 - 17:22:26
13 eş kıdemle aradığını bulacak mı acaba
3 gün hastaneye gitmese fark etmezler, tam aradığı ortam bence.

Bir de çocuk kvc uzmanı afedersiniz ama piyasada yapılan plastik işlemlerini gluteus minimusu ile yapar. Öyle transplant falan şehir hastanesinde zaten yok. Akıllı seçim dolgu-botox için