Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, TBMM'nin Ramazan Bayramı dolayısıyla çalışmalarına ara vereceğini belirterek "Doktorlar ve sağlık çalışanlarının ekonomik iyileştirmesi bayramdan önce halledilmeliydi" dedi.

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Meclis’te düzenlediği basın toplantısı ile gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Altay, TBMM’nin Ramazan Bayramı nedeniyle 10 Mayıs Salı gününe kadar çalışmalarına ara verdiği hatırlatarak, "Tabii büyük beklenti vardı. 'Emekli ikramiyesi artacak' diye beklenti içine giren emeklilerimizin umudu askıda kaldı. 'Asgari ücret güncellensin' umudu askıda kaldı. Doktorlar ve sağlık çalışanlarının ekonomik iyileştirmesi askıda kaldı. Bayramdan önce bunlar halledilmeliydi" dedi.
DHA
Kullanıcı avatarı
hacı_yusuf yazdı:
29.04.2022 - 11:34:43
Bu lafı dedi diye oylar niye chp ye ? Bin tane oyum olsa bitanesini vermem chp ye
Ya millet geyik yapıyor atlamayın herşey böyle. :lol: İster CHP'ye ver ister Bana ver oyunu. Önemli olan bir arada hareket etmek. :wink:
Kullanıcı avatarı
drhaber yazdı:
29.04.2022 - 10:23:11
CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, TBMM'nin Ramazan Bayramı dolayısıyla çalışmalarına ara vereceğini belirterek "Doktorlar ve sağlık çalışanlarının ekonomik iyileştirmesi bayramdan önce halledilmeliydi" dedi.

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Meclis’te düzenlediği basın toplantısı ile gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Altay, TBMM’nin Ramazan Bayramı nedeniyle 10 Mayıs Salı gününe kadar çalışmalarına ara verdiği hatırlatarak, "Tabii büyük beklenti vardı. 'Emekli ikramiyesi artacak' diye beklenti içine giren emeklilerimizin umudu askıda kaldı. 'Asgari ücret güncellensin' umudu askıda kaldı. Doktorlar ve sağlık çalışanlarının ekonomik iyileştirmesi askıda kaldı. Bayramdan önce bunlar halledilmeliydi" dedi.
DHA
Hımmm Bayramdan sonra halledileceğine inanmak. :roll: :wink:
Tebrikler,chp ve diğer muhalif partiler doktorlarin hak arayışıni dile getirmeye devam etmeliler.Iktidar doktor düşmanlığının bedelini öyle bir ödeyecek ki,seçimlerde samar manyağı olacaklar.Doktorlarin verecegi oylardan bahsetmiyorum.Yapilan eylemler sonucunda halkin iktidarin sahtekarlığıni gormesi sonrasi kaybedecegi oylardan bahsediyorum.Akillarinca doktorlari kandıracaklar.Size kanan,sizden beter olsun.Bedel ödeyeceksiniz.