Doktorca Haberin Adresi...
Notasyon yazdı:
28.04.2022 - 16:30:02
Genel cer.
Göğüs cer.
Kalp damar cer.
Beyin cer.
Çocuk cer.
Pediatri
Kadın doğum
Perifer yerlerin çoğu boş. Gözüken kontenjan arttırma vs major cerrahilerde işe yaramamış.
Bir dahaki sınava radyo,derma gelir diye kimse yazmamış buraları. Doğumu dermacı,kalp ameliyatını radyocular yapar artık. Plan,program sıfır. Taktik yok bam bam bam
Hersey yillar once ilkokula mudahale etmeleriyle basladi. Egitim sistemi daha da bozulmayacak dendikce tepeye dogru tirmandi. Gitmeden once bozmadiklari tek birsey kalmisti o da uzman doktor yetistirme egitimleriydi o da bitti! Ha tip egitimini zaten yillardir ezip gectiler.bir sonraki asamasi tip kadrolarini 30bine cikarmak olacak.simdi burada bu hocalarin&derneklerin akli neredeydi vs diyenler olacak.be guzel kardesim 6 asistanken sana egitim vermedigini dusundugun kisi aniden 20 kisi olunca mi verecek? Bu adamlar hep boyle yaptilar birseyle savastiklarinda icini bosaltip degersizlestirdiler.
Kullanıcı avatarı
the_dr yazdı:
28.04.2022 - 18:36:43
tedi yazdı:
28.04.2022 - 18:35:18
Bu arada 17 de 0 çeken Afyon pediatri, 10da 0 çeken tokat pediatri hocalarımızı ve bölümlerini kutluyorum. Gökten asistan yağsa size intorn düşer:)))
gop bir markaydı ne hale düşürdüler.
Türk pediatri derneği çıkıp bir şey demeye utanıyordur heralde, bizi ne hale düşürdünüz diye
bejonss yazdı:
28.04.2022 - 22:12:43
tedi yazdı:
28.04.2022 - 16:37:07
dünyanın en kolay sınavı diye yazdık çizdik anlamadınız...
hala mantıksız konuşmaya devam ediyorsunuz.
bence de çok mantıksız,tus 1.si bile demedi bunu,çok kolaysa sonuç belgeni paylaşta en azından doktor olduğunu bilelim...
Kullanıcı avatarı
dr.haby yazdı:
28.04.2022 - 22:53:03
bejonss yazdı:
28.04.2022 - 22:12:43
tedi yazdı:
28.04.2022 - 16:37:07
dünyanın en kolay sınavı diye yazdık çizdik anlamadınız...
hala mantıksız konuşmaya devam ediyorsunuz.
bence de çok mantıksız,tus 1.si bile demedi bunu,çok kolaysa sonuç belgeni paylaşta en azından doktor olduğunu bilelim...
Çok kolay diyince üzülen bebeler öfkelendi şimdi :)

z kuşağı narsistlikten mi kolaycılıktan mı nedir iki tane tuşa basıp araştırma da yapamıyor bide belge istiyor haha

2 senedir evden eğitim gören tipler kliniklerimize 5er-10ar geldiler şimdi. Allah herkese kolaylık versin.