Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Doktoru zorla dışarı çıkarıp darp ettiler

#4595774  gönderen drhaber
 14.01.2022 - 12:02:13
Konya'da maske için uyaran doktoru zorla dışarı çıkarıp darp ettiler

Resim

KONYA'DA maske takmasını istedikleri iki kişi tarafından darp edilen aile hekimi Hasan Koç (38) ve hemşire eşi Seda Koç'un (32) ifadeleri ortaya çıktı. Dr. Koç, maske takmasını istediği Nevzat Baktemur (31) ve arkadaşı Turan Dayan (30) tarafından zorla bahçeye çıkarıldığını ve kendisini korumak için gelen eşi ile birlikte "Şerefsiz, namussuz, seni burada barındırmayacağız" diyerek tekme- tokat darp edildiklerini söyledi.

Seda Koç ise kendisini ve eşini korumak için biber gazı kullandığını, ancak şüphelilerin zor kullanarak biber gazını elinden alarak kendilerine karşı kullandığını ifade etti.
Memurlar.net
Kullanıcı avatarı

Re: Doktoru zorla dışarı çıkarıp darp ettiler

#4595795  gönderen Ecem13
 14.01.2022 - 12:36:54
Annem hemşire olduğu için çocukluğum hastanede geçti. Bazen boş odalarda kaldım. Polikinliklerde doktorlardan izin alıp reçete kağıtlarına resimler çizerdim. O yaşta doktorlara ne kadar saygı duyduğumu hatırlıyorum. Sanırım 5 yaşındaydım. 5.

#4595889  gönderen drcoupe
 14.01.2022 - 16:05:47
Tiplere bak. Bunu bana yapsalar üst üste koyar top gibi sektirirdim ikisinide. İlk onlar saldırdığı sürece sıkıntı yok nefsi müdafa benimki. İnsan gibi dursalar başım önümde işimi yapıyorum. Spora başladım sırf bu yüzden. 2 yıldır badi artı kardiyo yapıyorum haftada 5 gün. Evet sırf bu yüzden yapıyorum badici vucudunu felan hiç sevmem normalde. İncecik fit biriydim başladığımdan beri 37 kilo aldım bu sebepten. Su anda da aynaya bakınca kendimden iğreniyorum. Ama işimizin bir parçası oldu malesef. Halbuki benim ders çalışıp güncel bilgileri takip edip yayın peşinde koşmam lazımdı. Evet aynen böyle.

#4596109  gönderen varan79
 14.01.2022 - 22:27:49
Drroxtor yazdı:
14.01.2022 - 21:57:52
Âsmler hiç guvenli değil. Sürekli asmde şiddet olayı. Sırf şu sebepten yazılmaz aile hekimliği. Can güvenliği sıfır.
yakın zamanda gaziantep te devlet hastanesinde bir dahiliye uzmanının kafasında mermer kırdılardı .... :(
Kullanıcı avatarı
Yolun başındaki 20 li yaşlardaki gençlere sesleniyorum gidin meslek öğrenin ne biliyim kuaförlük yapın lastikçi açın çiçekçi açın dönerci yanına girin 3senr işi öğrenin restauramy açın bakın çok ciddiyim daha mutlu olursunuz daha çok kazanırsınız yada benim gibi ülkeden ayrılın