Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde pratisyen doktor Onur Can Kahya (25), nöbet çıkışı evine giderken kullandığı otomobilin bariyere çarpması sonucu hafif yaralandı.

Resim

Sandıklı Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görev yapan pratisyen doktor Onur Can Kahya, nöbet çıkışı Afyonkarahisar'daki evine giderken, Akören beldesi yakınlarında kullandığı 07 ARP 212 plakalı otomobilin kontrolünü kaybetti.

Otomobil, yoldan çıkıp bariyere çarptı. Diğer sürücülerin yardımıyla otomobilden çıkan Kahya’ya o sırada yoldan geçen bir hemşire ilk müdahaleyi yaptı. Hafif yaralanan Kahya, çağırılan ambulansla mezunu olduğu Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Hastanesi'ne götürüldü.
Kullanıcı avatarı
Asistanların çoğu istemiyor nöbet ertesi izni para alamayacakları için, kidemlileri hiç istemiyor iş kendilerine kalacağı için. Hocalarına (!) hiçbir şey diyemiyorlar. Uzmanlar hocalar istemiyor adam kullanmayacakları için. Kısacası bu kadar korkak, ezik, hakkını aramaktan aciz bir meslek grubu var mıdır bilemiyorum. Sonra bu adamlar uzman olup sistemin kölesi olmaya sorgusuzca devam edecekler.