Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2 hasta yakını hastanede görevli doktoru darbetti. 2 hasta yakını gözaltına alınırken doktor ise tedaviye alındı. Şiddet olayı sebebiyle beyaz kod verildiği öğrenildi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü yaptığı açıklamada konunun adli boyutunun takip edildiğini belirtti.

Hastanenin genel cerrahi kliniğinde görev yapan Doç. Dr. Evren Durak ile 2 hasta yakını arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olayda, Durak darbedildi.

DARBEDİLEN DOKTOR HASTANEDE TEDAVİYE ALINDI
Şiddete uğrayan doktor, görev yaptığı hastanede tedavi altına alındı.

Polis tarafından gözaltına alınan şüpheliler, Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

BEYAZ KOD VERİLDİ
İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, şiddet olayı nedeniyle beyaz kod verildiği ve konunun adli boyutunun takip edildiği belirtildi.
Mynet
Adamlar artık doçent moçent dinlemiyor hastanede ne denk gelirse dövüyolar. Şimdi soruyorum bu doktor döven tiplerin sağlık sigortasını iptal etmek ya da 1 yıl ertelemesiz hapis cezası vermek çok mu zor. Bu kadar basit bu olayların önüne geçmek. Peki bu kadar basit bir şey neden yapılmıyor ?
drcoupe yazdı:
11.01.2022 - 22:00:40
Adamlar artık doçent moçent dinlemiyor hastanede ne denk gelirse dövüyolar. Şimdi soruyorum bu doktor döven tiplerin sağlık sigortasını iptal etmek ya da 1 yıl ertelemesiz hapis cezası vermek çok mu zor. Bu kadar basit bu olayların önüne geçmek. Peki bu kadar basit bir şey neden yapılmıyor ?
devlet dövenin yanında. bu kadar basit. satıldınız.
Bu arada programı öğrendim. Bugünkü darp olayının kınaması yarın saat 9 da yapılacakmış. Ardından bir grup toplanarak olayın takipçisi olacağını belirtip dosta korku düşmana güve ay pardon dosta güven düşmana korku salacakmış. Ardından kapanış ve lanetlemeler.
Kullanıcı avatarı
Hasta bakan bölümlere girmek gittikçe kontraendike hâle geliyor.

Doçent aga doçent... Bu hoca bence %90 en kısa sürede özele geçecektir. Yurt dışına gitmezse iyi...

Çok üzücü.

Klinik istifalıyım, arada soru işaretleri oluyor. Fakat böyle haberler görünce... Üzücü...

Bu gidişle bu TUS'ta en düşük temel 55'le kapatırsa şaşmamak lazım artık. Maaşlar da zaten dip olmuş. 2-3 TUS'a da 60 olur mu acaba?
Adam doçent dövüyor vay be 20 yıl önce olsa" lan s.g doçent senle muhatap bile olmaz" derlerdi.
Neden şu çünkü az para kazanıyoruz,
Amele kesime fazla değer veriyor bazı hekim arkadaşlar lan bu millet ne anlar kibarlıktan anlayın artık şunu ağırlığınızı hissettirin,birbirimizi kollamıyoruz,yeni nesil hekimlerin çoğu sadece ders çalışmış 2 lafı bir araya getiremiyor muayene etmeye korkuyor hitap şekilleri yanlış(amca,abi,baba diyeni duydum) böyle dersen ezerler sizi yapmayı nolur yapmayın ezerler sizi kollayalım birbirimizi(doktorun biri bugün hastaya önce ki ameliyatından dolayı ameliyatı yapan hekimi 5 dk kötüledi bunları gördükçe de bi ... olmaz bu meslekten)