Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
yorumları görünce gerçekten şaşırdım. halen daha saflığımızı ve umudumuzu korumamız ne kadar hoş. yoksa acı mı bilemedim. şimdiye kadar en ufak iyileştirmeyi doktorlar olarak görmemişken böyle bir açıklama sırf az da olsa yükselmeye başlayan tepkiyi yok ederek arka planda yine bir sopaya havuç bağlama olayına dönüşüyor. daha gerçekçi olmanızı bekleriz. sanırım bu açıklama covid ek ödemesi verilmeyeceğin de göstergesi. yoksa şu aralar açıklanmasını beklerdim ben vereceklerse....
bence bu sabit ek ödemenin genel bütçeden karşılanması olayı son hemşire ücret artışlarının genel bütçeden karşılanmasına yönelik bir çalışmadır kapsamlı bir şekilde tüm sabit ödemeyi aktarmaları çok zor. Yıllaaar yıllar (10 yıl) önce ek ödeme 4bin dolar alıyordum. Şimdi 600 dolar, uçuyoruz tutmayın bizi.
Kullanıcı avatarı
Cumhurbaşkanı çıktı konuştu, 3600 ek gösterge tamam, sırada öğretmenlerin maaşı var, onları da 3600 yapacağız dedi, sağlık bakanı ne yapıyor peki? eli armut topluyor. En önemli personeli olan hekimlerin maaşı kpss li masabaşı memur maaşının da altında kalmış, ne düşünüyor sayın bakan bu konuda? Bırak şimdi ek ödeme mek ödeme. Onun adı kek ödeme. Kekliyorsunuz herkesi yemezler. Nerede bizim 7200 ek göstergemiz??? Sen ondan haber ver boş yapma
Kullanıcı avatarı
Bu sitenin anlamadığım bir haber aği var yazdıkları şeyler çıkıyor çoğu zaman, İlk defa bir şey gerçekleşecek ise bunlar söylüyor.
Kullanıcı avatarı
francesco22 yazdı:
12.10.2021 - 17:22:29
Bu sitenin anlamadığım bir haber aği var yazdıkları şeyler çıkıyor çoğu zaman, İlk defa bir şey gerçekleşecek ise bunlar söylüyor.
Aynen hocam çok ümitlenmemekle birlikte, merak ettim bende
Kullanıcı avatarı
tıraaşşş, öyle bir şey olsa bile sana bana yaramaz. doktorlar laf etmesin diye diğerlerine verilecek ek paraya destek çıkılır senin en iyi halin yine tam bunu okuduğun halin olur. kasım ekimden kötü olacak, aralık kasımdan zaten kötü olacak. ocak, şubat ise çok daha kötü olacak. trenin gidiş yönü belli, kendi sözleşmelerimizi görüşmelerimizi yapmadığımız, memurlar adı altında diğerlerine sığınıp da ay bize de birşey düşsün kafasında beklediğimiz sürece hepimize baş...