Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Sabahın Sultanı Seda Sayan programına çıkarak dans etmesiyle gündem olan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat'a Türk Tabipleri Birliği'nden inceleme talebi geldi.

Resim

Habertürk'ten Demet Demirkır'ın haberine göre, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat, Sabahın Sultanı Seda Sayan programına çıkarak dans etmesiyle gündeme geldi.

Türk Tabipleri Birliği (TTB), Op. Dr. Küçükpolat hakkında inceleme talebinde bulundu.

TTB'den inceleme talebi

TTB tarafından Tabip Odası Başkanlığına gönderilen yazıda şu ifadelere yer verildi:

"Sabahın Sultanı Seda Sayan" adlı televizyon programında konuk olan Op. Dr. Banu Küçükpolat'ın tıbbi deontoloji ve hekimlik meslek etiği kuralları ışığında disiplin işlemleri yönünden değerlendirilmesini ve sonucundan tarafımıza ve ilgililerine bilgi verilmesini bekleriz."
Habertürk
Kullanıcı avatarı
Seda sayanın programına çıkan bir kadını savunacağım hiç aklıma gelmezdi ama ne saçmalık
Mesleğe olumsuz örnek olacak somut bir davranışı yok. Mesleği aşağılayıcı bir laf etmemiş, uygunsuz giyinmemiş, ne biliyim hasta sırrını ifşa etmemiş. Canı oynamak istemiş çıkmış oynamış. Neyini soruşturacaksınız rüküşlüğünü mü :D Rüküşlüğün cezası var ise müebbet alır tamam ama yok diye biliyorum ben
sörcın yazdı:
29.09.2021 - 20:30:46
cigicigi yazdı:
29.09.2021 - 19:45:16
Bence gayet iyi oynamış. Icimizde hala böyle neseli hekimlerin olması mutluluk verici:) Tabip odasi umarim talebi ciddiye almaz.
kötü oynamış bence ya
Hocam daha kötü de olabilirdi. Ha programa cikmak icin o kadar para verdikten sonra bende oynarim orasi ayrı :)