Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Kullanıcı avatarı
Ecem13 yazdı:
14.09.2021 - 23:56:48
baal yazdı:
14.09.2021 - 23:40:09
Ecem13 yazdı:
14.09.2021 - 23:30:43
Araştırmadan savunmaya geçenler için;
https://eksisozluk.com/entry/128006183
bu arkadaş için en güzel ve haklı değerlendirmeyi çalışma arkadaşları yapar diye düşünüyorum
Bence asıl mağdur onlar, öyle olmasa bu kadar büyük ceza almazdı. Dhy'si bile bitmemiş baksana. Onca sene emeğe yazık.
E suçlu trans var suçsuz trans var.Suçluya suçsuz dersen mesele tabii
Ecem13 yazdı:
baal yazdı:
Ecem13 yazdı:
14.09.2021 - 23:30:43
Araştırmadan savunmaya geçenler için;
https://eksisozluk.com/entry/128006183
bu arkadaş için en güzel ve haklı değerlendirmeyi çalışma arkadaşları yapar diye düşünüyorum
Bence asıl mağdur onlar, öyle olmasa bu kadar büyük ceza almazdı. Dhy'si bile bitmemiş baksana. Onca sene emeğe yazık.
bu kadar büyük ceza almazdı demek bu dönem şartları için fazla iyimser
Kullanıcı avatarı
drbyzgl yazdı:
15.09.2021 - 00:02:28
Ecem13 yazdı:
baal yazdı:

Bunun din versiyonunu yaşadım. Beni elimdeki ojeden ve dövmelerimden dolayı hristiyan zannedip şikayet eden bir hastam vardı. Aklıma o geliyor, gülüyorum. Ciddi ciddi böyle bir şikayetten dolayı ceza alacağımı düşünmüş.
Kullanıcı avatarı
baal yazdı:
15.09.2021 - 00:09:30
Ecem13 yazdı:
baal yazdı:

Defalarca kınama cezası almış dostum. Bu bir değil, kolay kolay men etmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
Ecem13 yazdı:
15.09.2021 - 00:12:36
drbyzgl yazdı:
Ecem13 yazdı:

Bunun din versiyonunu yaşadım. Beni elimdeki ojeden ve dövmelerimden dolayı hristiyan zannedip şikayet eden bir hastam vardı. Aklıma o geliyor, gülüyorum. Ciddi ciddi böyle bir şikayetten dolayı ceza alacağımı düşünmüş.
Ojelendin Ecem olsaydın en azından atılsan bile yan gelir olurdu

Kanun koymayı bilmeyenler ve var olan kanunlara riayet etmeyenler arasında sıkışıp kalan azınlığı selamlarım
En son drbyzgl tarafından 15.09.2021 - 00:21:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ecem13 yazdı:
15.09.2021 - 00:15:31
baal yazdı:
Ecem13 yazdı:

bilmiyorum hiçbir kuruma güvenim yok. her an arkadan bıçaklanabiliriz
Kullanıcı avatarı
baal yazdı:
15.09.2021 - 00:20:48
Ecem13 yazdı:
15.09.2021 - 00:15:31
baal yazdı:

bilmiyorum hiçbir kuruma güvenim yok. her an arkadan bıçaklanabiliriz
Önden de bıçak yiyoruz göz göre göre
Kullanıcı avatarı
baal yazdı:
14.09.2021 - 23:34:19
keciboynuzu yazdı:
14.09.2021 - 23:25:07
baal yazdı:
14.09.2021 - 21:36:55

ahlakı bunlara anlatamazsınız. yok öyledir yok böyledir kıvırır dururlar. islamsız ahlaktan bahsedilemez. trans olmak ahlaksızlıktır, açık saçık örtüsüz tesettürsüz dolaşmak ahlaksızlıktır. bunları söyleyince yobaz oluyoruz ama
Ee yobazsin ama kardeş sen kendi gözüne tesettür tak sanane insanların ne giydiğinden
göz tesettürü diye birşey yok. kadının erkeğin giyim nizamı tesettürü bellidir. o zaman ben de serviste cıbıl anadan üryan vizit atayım, hastalar personel gözlerini kapasın bakmasın.
Dostum eğer uç noktalardan örnek vereceksek senın dedıgının de sınırı yok o mantıga gore burka ıle gezsın mıllet ayak , el bılegıne bıle halllenen cıkacaktır. kime göre ne kadar neye gore tesetturlu gezmeli kuran deme herkes musluman degıl onların gıyınme ozgurlugu var senın de bakmama

Not: konunu da adı geçen kişiyi savunmuyorum emeklerin acırım ıkı 3 takıpcı ıcın onları yazıyorsa eger yakmıs kendını
Kullanıcı avatarı
Türkiyede "Ahlak bekçiliği" adı altında saçma sapan işler yapan bunu siyasete, din'e buluştıran bir zeka özürlü kitle var..... Ne yazık ki bu insanlarla birlikte yaşamak zorundayız.

Ancak ilgili haberin, saptırıldığını ben de fark ettim. Arkadaşın sosyal medya hesaplarını inceledim; olayın siyaset, CHP, Translıkla pek alakalı olmadığını fark ettim. Her habere ve içeriğe körü körüne atlamamak ve biraz akıllı olmakta fayda var diye düşünüyorum.

Sokaktaki, ortalama bbir insandan farklı, biraz bilinçli olmalı bence, doktorlar. :wink:
Kullanıcı avatarı
Abi benim anlamadığım yeri geldiğinde mizojinist seviyesinde kadın aşağılayan, homofobinin dibine vuranların; zamanında trans olduğunu reddeden ama mağdur edebiyatı yaparken translığını kullanan birini desteklemesi. İnanılmaz bir iki yüzlülük. Bunu kavrayamayanlarda ciddi prefontal yetersizlik var. Hiçbir lgbti+ bireyin bu kişiyi desteklememesi gerekiyor. Cinsiyet değiştirme ameliyatı için para toplarken lgbti+ destekçilerinden yardım isteyen kişi; cinsiyet değiştirdikten sonra ben hetero kadınım, trans değilim diyip trans bireylerin yanında olmadı. Trans olmayı aşağılayıcı gören bir trans birey.

Bunun ahlak bekçiliği, özel hayata saygısızlık ya da homofobi ile alakası yok. Chp hükümeti de olsa Hollanda'da da yaşasa işini aksatan ve iş arkadaşlarını mağdur eden biri ceza alır. Kimle yatıp kalktığı, ne kullandığı umrumda değil. Acilde bazen yemek arası bile veremezken bir de birlikte çalıştığım hekimin ardını toplamak için fazladan enerji sarfedemem. Herkes sorumluluğunu bilecek.
Kullanıcı avatarı
Ecem13 yazdı:
15.09.2021 - 11:48:29
Abi benim anlamadığım yeri geldiğinde mizojinist seviyesinde kadın aşağılayan, homofobinin dibine vuranların; zamanında trans olduğunu reddeden ama mağdur edebiyatı yaparken translığını kullanan birini desteklemesi. İnanılmaz bir iki yüzlülük. Bunu kavrayamayanlarda ciddi prefontal yetersizlik var. Hiçbir lgbti+ bireyin bu kişiyi desteklememesi gerekiyor. Cinsiyet değiştirme ameliyatı için para toplarken lgbti+ destekçilerinden yardım isteyen kişi; cinsiyet değiştirdikten sonra ben hetero kadınım, trans değilim diyip trans bireylerin yanında olmadı. Trans olmayı aşağılayıcı gören bir trans birey.

Bunun ahlak bekçiliği, özel hayata saygısızlık ya da homofobi ile alakası yok. Chp hükümeti de olsa Hollanda'da da yaşasa işini aksatan ve iş arkadaşlarını mağdur eden biri ceza alır. Kimle yatıp kalktığı, ne kullandığı umrumda değil. Acilde bazen yemek arası bile veremezken bir de birlikte çalıştığım hekimin ardını toplamak için fazladan enerji sarfedemem. Herkes sorumluluğunu bilecek.
insan bu kadar nefret karşısında ne yapabilir ki?
rezalet ,insan müsvettesi doktorluğu bırak hiçbir mesleği yapmaması lazım,paylaşımları sapıkça ve yüz kızartıcı dikkatli inceleyen herkes görür kimsenin translığı,cinsiyet değiştirmesi bizi ilgilendirmez ama alenen ahlaksızlık yapması bunları paylaşması daha ne yapması gerekiyor ki memurluktan atılması için kendisine fuhuş ve şov dünyasında başarılar dilerim tabipler birliğinin de meslekten atması lazım, bu paylaşımları gören biri hala bu kişiyi savunuyorsa çok yazık herşey düzeliyorda insanın bozulmuşuna çare bulmak çok zor
Ecem13 yazdı:
drbyzgl yazdı:
Ecem13 yazdı:

Hanimefendi dövmenizi göstererek saglik hizmeti vermek ne zaman normal olmuş, tek düze sade bir fiziksel görünümde işinizi yapmaniz uygun olandir, yoksa sorsak herkes mağdur yani ben de donla hasta bakayim polde o zaman, benim bedenim benim kararim derim nolacak sonuçta
Kullanıcı avatarı
seyyardoktor yazdı:
15.09.2021 - 18:35:34
Ecem13 yazdı:
drbyzgl yazdı:

Hanimefendi dövmenizi göstererek saglik hizmeti vermek ne zaman normal olmuş, tek düze sade bir fiziksel görünümde işinizi yapmaniz uygun olandir, yoksa sorsak herkes mağdur yani ben de donla hasta bakayim polde o zaman, benim bedenim benim kararim derim nolacak sonuçta
Siz benim dövmelerimin nerede olduğunu nasıl biliyorsunuz da böyle bir mesaj yazabiliyorsunuz? Bu nasıl bir küstahlık?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9