Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Klinik Fizyoloji Uzmanı Doç. Dr. Gürer Güven Budak, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Resim

Fizyoloji Uzmanı Doç. Dr. Gürer Güven Budak Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Ankara Tabip Odası, sosyal medya hesabı üzerinden Doç. Dr. Gürer Güven Budak'ın ailesine ve sağlık camiasına baş sağlığı mesajı yayınladı.

Yayınlanan mesajda "Değerli meslektaşımız ve üyemiz Fizyoloji Uzmanı Doç. Dr. Gürer Güven Budak'ı Covid-19 nedeniyle kaybettik. Çok üzgünüz. Ailesine ve tıp camiasına baş sağlığı, sabır diliyoruz." ifadeleri kullanıldı.
Kullanıcı avatarı
MONTJEU yazdı:
08.09.2021 - 10:29:23
OFTA yazdı:
07.09.2021 - 22:19:50
Acaba aşı olmamış mıydı ? Sanmıyorum. Muhtemelen de biontech'li idi.
hocam konu ile ilgili kesin bilgin yoksa yorum yapma muhtemellerle sağlık olmuyor
Aşısı yoktu vefat etti denmemiş bu bir. Böyle olsa mangalda kül bırakmazlardı. Kendisi nanomedicine alanında çalışan biri. Bu nedenle aşı karşıtı olma ihtimali düşük. Ben aşı karşıtı değilim bu arada onu da söyleyeyim. Sadece körü körüne bir şeylerin savunulmasına karşıyım.
OFTA yazdı:
08.09.2021 - 11:08:05
MONTJEU yazdı:
OFTA yazdı:
hocam konu ile ilgili kesin bilgin yoksa yorum yapma muhtemellerle sağlık olmuyor
Aşısı yoktu vefat etti denmemiş bu bir. Böyle olsa mangalda kül bırakmazlardı. Kendisi nanomedicine alanında çalışan biri. Bu nedenle aşı karşıtı olma ihtimali düşük. Ben aşı karşıtı değilim bu arada onu da söyleyeyim. Sadece körü körüne bir şeylerin savunulmasına karşıyım.
Seninki aşı karsıtlıgının kendisi işte aşı karsıtı değilim diyerek körü körüne savunulmasına karsıyımlarla küçümseme durumunu aşısı vardı vefat etti diye haber olsa bu aşı korumuyor anlamındadır ama aşı koruyor siz aşı karsıtları na anlatmak zor ama aşı oldu diye hasta olmama garantisi olsa aşı oldugum için maske takmazdım ama takıyorum sen yanlış anlamışsın olayı . Kronik hastalıgı olan ve ileri yaşlı immunitesi zayıf kişilerde aşı yeterli yanıt oluşturamayabilşr bu senepten maske mesafeye dikkat ediyorux . ölünün ardından bir allah rahmet eylesin demen yeterliydi ama onu bile diyemeden hemen karsıtlık yapmışsın aşı olmadı öldü diye atılan haberlerden farksız bir yorum .
DOKTOR BEYE ALLAH RAHMET EYLESİN
OFTA yazdı:
08.09.2021 - 11:08:05
MONTJEU yazdı:
OFTA yazdı:
hocam aşısının olup olmadığı haberini ailesi izin vermezse hiçbir mecra yapamaz aşı olmadı vefat etti haberleri de 1. derece yakınlarının izni ile paylaşılır genelde hasta yakınları yaşadıklarının ibret olması için böyle haberlerin yapılmasına kendileri izin veriyor.Diğer türlü izin almadan yapılan haberler suç teşkil eder.