Uzman hekimlerin genel bilgi paylasim platformu...
seyyardoktor yazdı:
14.09.2021 - 18:48:14
dead911 yazdı:
14.09.2021 - 16:14:55
skyret1 yazdı:
14.09.2021 - 16:11:53

Dostum başkalarının yaptığı işe sürekli "bok" atan biri olarak fazla iddialı konuşmuşsun. İlk defa kendini yerin dibine sokacak bir açıklamada bulunmuşsun. Artık sana cevap vermemize gerek yok
dr değil ondandır kendini doktorları bu derece aşağılayan biri dr olamaz anca yardımcı sağlık personeli olur
911 doktorluk senin insanlara atfettiğin bir unvan mi ki begenmedigin adama bu doktor degildir diyon, severek okudum iyi bir dereceyle mezun oldum tip fakultesinden, pratik hayattaki uygulamalarda bazi hayal kirikliklari yasiyorum onu da burada ifade ediyorum, evet doktor sayisi kontrolsuzce artiyor, devlet de neden bu kadar para verelim yapsinlar islerini iste bu paralara diyor, ben de bakanlikta yetkili olsam boyle dusunurdum ama siradan bir memurum elimden bir sey gelmez
adam haklı. devlet niye doktora maaş versin ki? adam akıllı maaş vermese bile doktor bulabildiğine göre vermez. ama ben 10 sene okudum, ayda 400 saat çalışıyorum demenin yetkililerin gözünde bir anlamı yok ki lol
dead911 yazdı:
14.09.2021 - 18:51:57
seyyardoktor yazdı:
14.09.2021 - 18:48:14
dead911 yazdı:
14.09.2021 - 16:14:55

dr değil ondandır kendini doktorları bu derece aşağılayan biri dr olamaz anca yardımcı sağlık personeli olur
911 doktorluk senin insanlara atfettiğin bir unvan mi ki begenmedigin adama bu doktor degildir diyon, severek okudum iyi bir dereceyle mezun oldum tip fakultesinden, pratik hayattaki uygulamalarda bazi hayal kirikliklari yasiyorum onu da burada ifade ediyorum, evet doktor sayisi kontrolsuzce artiyor, devlet de neden bu kadar para verelim yapsinlar islerini iste bu paralara diyor, ben de bakanlikta yetkili olsam boyle dusunurdum ama siradan bir memurum elimden bir sey gelmez
diyon ne abi :D sen duz memursun zaten ona ne suphe yardimci saglik personeli, burada dr olabilirsin ama sen yine de hasta oldugunda dr a git kendini tedavi etme :mrgreen:
Tek işiniz ajitasyon, he agam giderim bi tarafim agriyinca doktora, serum takmazsa da kavga edip cimere sikayet ederim.