Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Kadına kim bilir neler saydılar, kamera açıldıktan sonra efendi takılmışlar ama 20 yaşında çocuk bana “hareketlere bak” deme gücünü kimden alıyor? Kadın en son bakmıyorum canımı mı alacaksınız diyor. Her şey göründüğü gibi olmayabiliyor. Bazen ağzınızdan çıkan bir sözle haklıyken haksız konumuna düşebiliyorsunuz. Burada bilmiş bilmiş konuşanlara söylüyorum. Doktor hanım siz doğmadan önce doktordu muhtemelen. Saçma sapan yorumlar yapmayın. Kadını çıldırtmışlar işte.
Yogunluktan krizi yönetememiş sadece. En başında güvenlikten yardım isteyip orayı boşaltmasını isteyebilirdi. Doktora “boşaltın burayı” demek yakışmıyor. Neden öyle yaptı ki? Çağır güvenliği, o desin boşaltın burayı diye. Ben o söylediği söze takılmadım. Orada o kadar personel var, kimse de müdahale etmez böyle anlarda. Tüm bunlar yaşanırken güvenlik daha önemli hangi işle meşguldü acaba?
İnsan gibi çalışmadığımız için insan gibide davranamıyoruz her zaman. . Hayır acaba hekimi o hale getirene kadar nasıl çileden cıkardılar acaba. Ondan hiç bahseden yok. Günde 200 hastaya nasıl bakıyosun soran yok. Bir sorun cıktımı hemen soruşturma. Ne ala memleket
Kullanıcı avatarı
Vidyodaki doktor ablayı biliyorum maalesef ablanın bazali de böyle.daha geçen bi akrabamızın kızı kendisine ameliyat oldu, taburculuk sonrası annesi bişey sormuş, sende şu kadar beyin yok, gerizekalımısınlar havada uçuşmuş. Kemalpaşa da ablayı herkes biliyor ve bi kaç kere de sürülmüş sanırsam. Ama onun haricinde kimsenin ameliyat etmek istemediği, şutlamaya çalıştığı vakaları da alan biri.
Bu vakada öyle olmayabilir ama maalesef çok korkunç şartlarda çalışıyor çoğumuz. Bazen cidden insanlıktan çıkarabiliyorlar adamı, yani niktirol git ş. erefsiz nereye gidiyorsan git dememek için kendimi zor tuttuğum anlar hatırlıyorum. Hayır öyle bişey olamaz diyen hiç acilde 24 sa içinde 300 adet hasta+300 adet hasta yakını ile muhatap olmamıştır
İnternette yorumları okudukça midem bulanıyor , doktor şiddeti hakediyormuş da başkası olsaymış ağız yüz dalarmış da işinden atılmalıymış. aynı şeyi 4 yıl okumuş hakim ve savcılara yapamazlar 6 yıl + 4 yıl okumuş uzman doktora yaparlar niye mi nankörler çünkü. bunlar polisin ,bekçinin karşısında bile süt dökmüş kedi olur doktora saldırırlar.
kim bilir ne kadar bunalttılarsa artık patlamış kadın
hepimiz benzeri şeyler yaşıyoruz, kimse durduk yere bu seviyeye gelmiyor, işin aslını bilmeden yok uslup bilmem ne demeyin, ayrıca köpek okadarda kotu bilaf degil, insanlar herseyde ana avrat duz giyir şiddete başvuruyor, bir dr artık patlayıp kopek diyince nolmuş, dolmuşçu ana avrat duz gitse kılını kıpırdatmayacak insanlar doktor azıcık uflasa aslan kesiliyorlar, karaktersizlikte zirveye oynuyoruz