Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Bursa'da İznik Devlet Hastanesinde görevli olan anestezi doktoru 41 yaşındaki Semih Özdil, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Resim

Bursa'nın İznik Devlet Hastanesinde görevli olan 41 yaşındaki Uz. Dr. Semih Özdil, İznik'te evinde kalp krizi geçirdi. İlk olarak İznik Devlet Hastanesine kaldırılan genç doktor sonrasında Bursa Şehir Hastanesine sevk edildi.

Şehir hastanesinde Özdil, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Eşi İznik Elbeyli'den olan Özdil'in ani vefatı herkesi derinden üzdü. Genç doktor bugün toprağa verilecek.
Memurlar.net
1-2 gün önce biontech olmuş sanırım . Son 1 aydır genç yaşta MI geçirenlerde artış mı oldu yoksa aşı-miyokardit-pıhtılaşma ilişkisi medyada çok dillendirildiği için algıda seçicilik mi gelişti bende ? 2 hastamdan da babam aşı olduktan 2-3 gün sonra kalp krizi geçirdi ilişkisi var mı diye soru gelmişti.
Wohe yazdı:
16.07.2021 - 18:21:21
1-2 gün önce biontech olmuş sanırım . Son 1 aydır genç yaşta MI geçirenlerde artış mı oldu yoksa aşı-miyokardit-pıhtılaşma ilişkisi medyada çok dillendirildiği için algıda seçicilik mi gelişti bende ? 2 hastamdan da babam aşı olduktan 2-3 gün sonra kalp krizi geçirdi ilişkisi var mı diye soru gelmişti.
bu kadar da tesadüf fazla dedirtiyor insana.dr olarak aşıyı savunuyorum lakin yine de biontech i ben de korkarak oldum.