Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Urfa'da doktorlar yumruk yumruğa birbirine girdi!

#4540474  gönderen drhaber
 11.07.2021 - 09:44:21
Suruç Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı ve Kadın Doğum Uzmanının kavga ettikleri an kameralara yansıdı.

Resim

Şaşırtan olay Şanlıurfa'da meydana geldi. Denetime çıkan başhekim yardımcısı, söz konusu doktoru yerinde göremeyince denetim sonrası tartışma çıktı. Tartışmanın alevlenmesi sonrası iki doktor yumruk yumruğa birbirine girdi.

BİRBİRLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Edinilen bilgiye göre kavga, Suruç Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Suruç Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı S.G., doktorları denetime çıktı. S.G. denetimde, Kadın Doğum Uzmanı S.K.'nin yerinde olmadığını belirledi. Hastanenin kafe bölümünde yüz yüze konuşmak için bir araya gelen ikili, tartışmanın alevlenmesiyle yumruk yumruğa kavgaya tutuştu. Çevredekilerin araya girmesiyle kavga sona ererken, tarafların birbirinden şikayetçi olduğu öğrenildi. Kavga anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Mynet
Kullanıcı avatarı
stklkb11 yazdı:
11.07.2021 - 12:23:49
https://surucdh.saglik.gov.tr/TR,494953 ... mcisi.html
Başhekim yardımcısı diş hekimi yani diş hastanesi olmayan bir yerde başhekim yardımcılığına niye diş hekimi atanır ki üstelik tek başhekim yardımcısı
benim eskiden çalıştığım küçük ilçe hastanesinde de aynı durum vardı. diş hekimi başhekim acilde kaç nöbet tuttuğumu sormuştu, haftaiçi 5 haftasonu 2 nöbetim var dedim, burası haftasonu da açık mı dedi. anlayın artık konuya ne kadar vakıf olduklarını.
Kullanıcı avatarı
Ah ah benim mecburimde de başhekim diş hekimiydi..sf bitti diyoduk o ne kagida yazar misin diyodu:((( temizlik personeline kan aldirtmaya kalkiyodu...daha neler neler...mudurlük de ona çanak tutuyodu en kötüsü..tam akla zarar...günüm dolar dolmaz istifa ettim onun yüzünden..
the_dr yazdı:
11.07.2021 - 11:17:34
bu şanlıurfa'nın havası, suyu veya ciğerinde bir sıkıntı var.
Bu tip olaylar batı şehirlerinde de oluyor ne yazık ki .ama Urfa olunca algıda seçicilik oluyor herkesin bilinçaltında ,Urfa pis.urfa tü kaka falan filan
Havasında bile ulvi bir tını var bu güzel memleketin, peygamberler şehri şanlı şehir, güzide şehir, izmirde muğlada görev yapan hekimleri resen görevlendirmek lazım urfaya biraz edep adap öğrensinler, gerçek bir urfalı böyle kavgalara karışmamaya çalışır çünkü
Kullanıcı avatarı
keser2713 yazdı:
11.07.2021 - 14:37:31
the_dr yazdı:
Bu tip olaylar batı şehirlerinde de oluyor ne yazık ki .ama Urfa olunca algıda seçicilik oluyor herkesin bilinçaltında ,Urfa pis.urfa tü kaka falan filan
birinde bir tane diğerinde onun 10 katı görülüyorsa bu algıda seçicilik olmuyor.

bilinçaltına gerek yok , biraz haber izlesen yeterli oluyor.

adana , samsun , şanlıurfa başı çeken şehirler.
Kullanıcı avatarı
seyyardoktor yazdı:
11.07.2021 - 21:44:38
Havasında bile ulvi bir tını var bu güzel memleketin, peygamberler şehri şanlı şehir, güzide şehir, izmirde muğlada görev yapan hekimleri resen görevlendirmek lazım urfaya biraz edep adap öğrensinler, gerçek bir urfalı böyle kavgalara karışmamaya çalışır çünkü
Kahkaha attim hocam sabah sabah.
the_dr yazdı:
12.07.2021 - 00:26:23
keser2713 yazdı:
11.07.2021 - 14:37:31
the_dr yazdı:
birinde bir tane diğerinde onun 10 katı görülüyorsa bu algıda seçicilik olmuyor.

bilinçaltına gerek yok , biraz haber izlesen yeterli oluyor.

adana , samsun , şanlıurfa başı çeken şehirler.
O açıdan bakınca doğru