[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 640: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
İçişleri Bakan Yardımcısı: Sağlık çalışanlarının sadece kimlik göstermeleri yeterli! - Sayfa 2 - DrTus.com
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
okcell yazdı:
04.05.2021 - 13:30:49
2 gün önce iller arası seyahat ettim, sık sık çevirmeye denk geldim ancak doktor kartımı gösterince devam edin hocam dedi herkes. kimse zorluk çıkarmadı
özel araçla mı gittiniz? iller arası seyahat izin belgesi olmadan yani. Durum böyleyse çok iyi :wink:
Kullanıcı avatarı
quaker yazdı:
04.05.2021 - 14:45:12
okcell yazdı:
2 gün önce iller arası seyahat ettim, sık sık çevirmeye denk geldim ancak doktor kartımı gösterince devam edin hocam dedi herkes. kimse zorluk çıkarmadı
özel araçla mı gittiniz? iller arası seyahat izin belgesi olmadan yani. Durum böyleyse çok iyi :wink:
özel araç, belge yok. sadece doktor kartı
okcell yazdı:
04.05.2021 - 14:51:20
quaker yazdı:
04.05.2021 - 14:45:12
okcell yazdı:
özel araç, belge yok. sadece doktor kartı
Araçta tek miydiniz, Sağlıkçı olmayan biri var mıydı araçta?
Kullanıcı avatarı
drhaber yazdı:
02.05.2021 - 18:32:45
Türk Tabipler Birliği'nin "Sağlık kuruluşlarına ulaşımda izin belgesi yokluğu nedeniyle ceza kesiliyor" iddiasıyla ilgili İçişleri'nden açıklama geldi.
.
Resim
TTB sosyal medyaa hesabından yaptığı açıklamada bazı sağlık çalışanlarına ceza kesildiğini iddia ederek "Emeklerinin karşılığı verilmeden pandeminin tüm yükü sağlıkçıların omuzlarına yüklenmişken; sağlık kuruluşlarına ulaşımda izin belgesi yokluğu nedeniyle ceza kesiliyor. Türkiye’nin her yerinde her zaman ve her güzergahta sağlık çalışanı kimliği yeterli görülmelidir"

demişti.

Konuyla ilgili açıklama yapan İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, "TTB dezenformasyon yapmaktadır Sağlık çalışanlarımız sokağa çıkma kısıtlamalarından muaftırlar Sadece kimlik kartlarını ibraz etmelerinin yeterli olduğu konusunda kolluk birimlerine talimat verileli 3 gün oldu Bu süreçte fedakarca çalışan sağlıkçılarımızın haklarını ödeyemeyiz" dedi.
bu gerçekmi çunki ben ceza yemekten araya adam sokarak kurtuldum şehirlerarası özel aracımla giderken... demekki polisler bile bilmiyor durumu
Kullanıcı avatarı
okcell yazdı:
bence şansa iyi polisler denk gelmiş ...mevzuatı uygulamamışlar