[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 640: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Satılık Tus kitapları - DrTus.com
2. el kitap, ders notu, tıbbi malzeme gibi bir çok konuda medikal ilanınızı bu bölümde üyelerimizle
paylaşabilirsiniz...

Satılık Tus kitapları

#4518130  gönderen fahrenayt11
 17.04.2021 - 18:10:51
Pretus 11(üzerinde hiç bir işaretleme yok, tamamen temizdir)=70 TL
Pretus 12(üzerinde hiç bir işaretleme yok, tamamen temizdir)=70 TL
Klinisyen Fizyoloji Soru bankası 9.baskı(üzerinde hiç bir işaretleme yok tamamen temizdir)=60 TL
Klinisyen Patoloji Soru Bankası 15.Baskı(ben de kitabı 2.el olarak aldım, ilk 100 sayfası kurşun kalemle işaretlenmişti, ben 5 şıkkı da işaretleyerek önceden kullandım)=45 TL
Klinisyen Biyokimya Soru Bankası 15.Baskı(üzerinde hiçbir işaretleme yok, tamamen temiz)=60 TL
Klinisyen Farmakoloji Soru Bankası 11.Baskı(Üzerinde hiç bir işaretleme yok tamamen temiz)=60 TL
Klinisyen Mikrobiyoloji Soru Bankası 12.Baskı(Sadece güzel bulduğum soruların soru numarasını işaretledim)=55 TL
Klinisyen Anatomi Soru Bankası 9.Baskı(üzerinde hiçbir işaretleme yok, tamamen temiz)=60 TL
Klinisyen Genel Cerrahi Soru Bankası 13.Baskı(üzerinde sadece 1-2 konuda güzel bulduğum soruları işaretledim)=55 TL
Klinisyen Dahiliye Soru Bankası 16.Baskı 2 cilt(1.ciltte ilk 60 sayfasında işaretleme var onun harici temiz)=85 TL
Klinisyen Pediatri Soru Bankası 15.Baskı 2 cilt(üzerinde hiçbir işaretleme yok, tamamen temizdir.)=90 TL
Klinisyen Küçük Stajlar Soru Bankası 9.Baskı (üzerinde hiçbir işaretleme yok, tamamen temizdir.)=60 TL
Klinisyen Kadın Doğum Soru Bankası 12.Baskı (üzerinde hiçbir işaretleme yok ,tamamen temizdir. )

Feyyaz Akay Mikrobiyoloji soru bankası 2.baskı (üzerinde sadece güzel bulduğum soruların soru numarasını işaretledim,diğer baskılardaki yapılan güncellemeler yanında föy olarak hediyedir.)
=30 TL
Beyazyıldız Patoloji Sorularla Son Tekrar 2.Baskı (üzerinde sadece bazı bölümlerde güzel bulduğum soruların soru numarası işaretlidir=40 TL
Altun Farmakoloji Karma Soru kitabı (üzerinde hiçbir işaretleme yok, tamamen temizdir)=50 TL
Tusem Ekim 2020 Tus kampı kitapları(üzerinde hiçbir işaretleme yok tamamen temizdir.)=100 TL
TUSEM Çalışma soruları 11 Ders (sadece kadın doğum ve pediatride güzel bulduğum sorularda işaretlerim var, onun harici temiz.)=150 TL

Re: Satılık Tus kitapları

#4524275  gönderen yeops
 07.05.2021 - 16:57:19
klinisyen anatomi soru bankası 9. baskıyı almayı düşünüyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

Re: Satılık Tus kitapları

#4528584  gönderen fahrenayt11
 17.05.2021 - 19:06:40
Pretus 11-Pretus 12-Klinisyen fizyoloji-patoloji-anatomi-dahiliye -Pediatri-genel cerrahi soru bankaları satıldı