Cumartesi , Mart 6 2021
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Sağlık Bakanlığı, başasistanlık yazılı sınavında başarılı olan ve sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların 1 ila 12 Nisan 2021 tarihleri arasında Ankara ilinde sözlü sınava alınacağını açıkladı

Resim

T.C. Sağlık Bakanlığı Başasistanlık Sözlü Sınav İlanı

26 Eylül 2020 tarihinde yapılan başasistanlık yazılı sınavında başarılı olan ve sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınavı 01 - 12 Nisan 2021 tarihlerinde Ankara ilinde yapılacaktır.

Adayların sözlü sınav yeri, saati ve sözlü sınava ilişkin diğer bilgilendirmeler Bakanlığımız internet sayfası (https://saglik.gov.tr/) "duyurular" kısmında ilan edilecektir.
Memurlar.net
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
estrellabella yazdı:
17.02.2021 - 01:23:22
semihparlak89 yazdı:
17.02.2021 - 01:10:23
Eah daki başasistanın uzmandan farkı ne?
Eğitim kadrosu, çakılı kadro, katsayı farkı, kat kat fazla döner ve maaş.....
Faxla döner mi çok komik hiç arkadaşlarımız olmasa inanacağız. Başasistanlık bir hayal kırıklığudır
Kullanıcı avatarı
Sadece yer değiştirmek için anlami var,

1) eah da eğitim dediğin saati haftada bir zaten asistan sunum yapiyor, tez danismani olamiyorsun, ne anladim o egitimden.

2) eğitim klinikleri daha dengeli döner aliyor ama yine puan yapman lazim, uzmandan öyle Nicole bir farki yok. Uzman da aliyor egitim kliniği farkini. Anca docent prof 1,5kat 2 kat falan Fark ediyor

3) dedigim gibi güzel bir yere gidersen omrunu orada geçirebilir,es durumu vs yapabilirsin.
Ne ADIL sınavdır o, sınav sabahı adınız listede Yok diye aslında meğerse sonucu İlan edilip apar topar yazılının (80) neredeyse yarısı (geçer not 60 idi o zaman) not verilen sınavın mı tarihi açıklanmış•••
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tedi yazdı:
17.02.2021 - 07:19:25

1) eah da eğitim dediğin saati haftada bir zaten asistan sunum yapiyor, tez danismani olamiyorsun, ne anladim o egitimden.

2) eğitim klinikleri daha dengeli döner aliyor ama yine puan yapman lazim, uzmandan öyle Nicole bir farki yok. Uzman da aliyor egitim kliniği farkini. Anca docent prof 1,5kat 2 kat falan Fark ediyor

3) dedigim gibi güzel bir yere gidersen omrunu orada geçirebilir,es durumu vs yapabilirsin.
Uzmanla aynı alıyor, tek avantajı atandığı şehir iyi öyle mi? Neden o zaman bu kadar insan sınava giriyor? Mantıklı gelmedi bana pek
Kullanıcı avatarı
semihparlak89 yazdı:
18.02.2021 - 02:00:08
tedi yazdı:
17.02.2021 - 07:19:25

Uzmanla aynı alıyor, tek avantajı atandığı şehir iyi öyle mi? Neden o zaman bu kadar insan sınava giriyor? Mantıklı gelmedi bana pek
Sözleşmeli uzmanlar daha bile çok alıyor. Şu söylediğin Türkiye özeti. Kariyer.net te medikal mudur pozisyonuna 2000 kisi başvuruyor. Uçurumdan atlama sınavi yapsalar 600.000 kişi girer.