Çarşamba , Aralık 2 2020
Tus ile ilgili kategori harici tum tum paylasimlari bu baslik altinda yapabilirsiniz...

Patoloji ve perifer patoloji hk.

#4464391  gönderen passiflora-m
 19.11.2020 - 21:26:39
Patoloji uzmanlığı hakkında ve eğitimi çok da iyi olmadığı söylenen perifer bir patolojiden uzmanlık eğitimi aldığımızda çalışarak farkı kapatabilme durumu hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim, özellikle aramızda varsa patoloji uzman abi ablalarımızdan yorum bekliyorum

Re: Patoloji ve perifer patoloji hk.

#4464474  gönderen tdog
 20.11.2020 - 09:14:53
Türk patoloji derneği ve diğer bölgesel patoloji dernekleri çok sayıda eğitim düzenliyor. Şu an bu eğitimlerin online olması ise daha büyük avantaj. Ayrıca çok sayıda yabancı kaynak da var. Gerçekten patolojiye ilgiliysen buralardan alacağın eğitim seni baya götürür. Ama mikroskop başındaki pratik eğitim de önemli. Eğitimi çok iyi olmasa da en azından olgu sayısı fazla olan bi yere gidersen iyi olur.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Patoloji ve perifer patoloji hk.

#4465019  gönderen dremcen
 22.11.2020 - 00:58:10
Uzman değilim ama dekatlık bir asistan olarak kisisel tecrübem birlikte vaka baktığınız hocaların deneyimi de çok önemli.Nereye giderseniz gidin zaten çok okumanız gerekiyor.Eğitim de sürekli online yapılıyor ama mikroskop başı vaka bakmanın yerini tutmuyor tabii ki.