Çarşamba , Aralık 2 2020
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
Çok teşekkürler emekleriniz için, vaktinizi ayırıp çok faydalı bi iş yapıyorsunuz. İnternete tıp ile ilgili kaliteli içerikler kazandırıyorsunuz, hem şimdi hem sonrasında birçok insanın fayda göreceğinden eminim.
Her açıdan desteklememiz gerekiyor sizi, eleştirirken de boş yere kırıcı olmaktan ziyade yapıcı ve daha mantıklı yapmalıyız bu işi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
musterek yazdı:
21.11.2020 - 21:06:46
Çok teşekkürler emekleriniz için, vaktinizi ayırıp çok faydalı bi iş yapıyorsunuz. İnternete tıp ile ilgili kaliteli içerikler kazandırıyorsunuz, hem şimdi hem sonrasında birçok insanın fayda göreceğinden eminim.
Her açıdan desteklememiz gerekiyor sizi, eleştirirken de boş yere kırıcı olmaktan ziyade yapıcı ve daha mantıklı yapmalıyız bu işi.
teşekkür ederim yorumunuz ve desteğiniz için , kalıcı birşeyler yapmaya çalışıyorum
Drmiymaa yazdı:
21.11.2020 - 21:11:09
balt yazdı:
21.11.2020 - 16:58:00
Göğüs cerrahisi isteyenler burda mı ?

O kadar açıklayıcı olmuş ki aklimdaki çoğu sorulara cevap buldum ikinize de teşekkür ediyorum hocam🙏
Ben Teşekkür ederim 😊 , hilmi hoca sadece göğüs cerrahisi asistanlığı ile ilgili değil bütün asistanlıklar ve hekimlik sürecini de anlattı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009