Cumartesi , Aralık 5 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Doktor, çiftliğinde silahlı saldırıya uğradı

 #4461412  gönderen drhaber
 09.11.2020 - 20:43:20
Balıkesir Edremit Devlet Hastanesi Dahiliye Uzmanı Doktor Ayhan Ağaoğlu, çiftliğinde silahlı saldırıya uğradı. İddialara göre, Dr. Ağaoğlu'nun çiftliğinde çalışan bir kişi yemeğini geç getirdi diye tartıştığı doktoru önce tüfek ile vurdu sonra ise bağ evini arazi aracıyla yıktı.

BALIKESİR-Edinilen bilgiye göre, Havran ilçesi kırsal Büyükşapçı Mahallesi'nde Doktor Ayhan Ağaoğlu’nun sahibi olduğu çiftlikte çalışan S.E., doktordan yemek istedi. Yemeği alarak çiftliğe gelen Dr. Ağaoğlu ile çalışanı arasında “Yemeği geç getirdin” tartışması çıktı.

Sözlü tartışma büyüdü ve S.E. tüfek ile Dr. Ayhan Ağaoğlu’na ateş açtı. Açılan ateşte Dr. Ağaoğlu ayaklarından yaralandı. Sinirini alamayan S.E. dana sonra arazi aracı ile Ağaoğlu’na ait bağ evini yıkmaya çalıştı.

Olayın duyulmasından sonra S.E. jandarma tarafından gözaltına alındı. Yaralı doktor Ayhan Ağaoğlu ise Edremit Özel Hastanesinde ameliyata alındı. Ağaoğlu’nun hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi. Şüpheli S.E. jandarmadaki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.
Memurlar.net
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
aysira yazdı:
10.11.2020 - 10:34:00
benim anlamadığım dr çiftlik çalışanına niye yemek getiriyor
Bağ evi işçi günlük işçidir,bazı işler yaptırıyordur, yemeği de şehirden getirmiş olabilir doktor ve gecikmiştir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
şimdi şu kısmı anlamadım. doktor çalışanı acıktığı için yemek götürüyor eliyle. sonra geç geldin diye silahla vurup arabayla evi yıkıyor. nası bir çiftlikmiş orası öyle
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Etik dışı bir başlık ve böyle habercilik olacaksa ultra düzey sorgulamak lazım .
Hastane dışında olduğu için en azından tutuklanır diye düşünüyorum.