Cumartesi , Ekim 24 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Sosyal medyadaki tepki çeken paylaşımları nedeniyle Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulunca hakkında inceleme başlatılan ve sözleşmesi feshedilen Dr. Ali Edizer, tabiplik görevinden de açığa alındı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre Ali Edizer, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla tabiplik görevinden de açığa alındı.

Sosyal medyadaki paylaşımları sonrasında Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki başhekim yardımcılığı sözleşmesi feshedilen ve görevinden alınan Ali Edizer'in kadrosu, Sağlık Bakanlığı müfettişlerinin önerisiyle, Güdül Devlet Hastanesine gönderildi.

Edizer'in, soruşturmanın selameti açısından Bakan Fahrettin Koca'nın talimatıyla tabiplik görevinden de el çektirildiği öğrenildi.

Edizer hakkındaki idari soruşturma devam ediyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
MONTJEU yazdı:
09.10.2020 - 09:35:56
adam pratisyen iken profesörlerin olduğu GATA'nın başhekim yardımcısı mı olmuş?
Pratisyen uzman diye ayrım yapmıyorum ama bir eğitim araştırma hastanesinde bir pratisyen hekimin yönetici olması beraberinde birçok problemi getiriyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
bellapais yazdı:
09.10.2020 - 11:33:46
Oynayıp göbek atan,erotik poz veren ,müşteri avı esnafligi yapan bi sürü doktor var.Bende diyorumki bu tarz instagrami olanlar açığa alınsın..
bu doktorun açığa alınması hoşunuza gitmemiş belliki alakasız bir örnekle o zaman bende derimki diyerek şnstqgramda kendi hesabınan göbek atanlardan rahatsız olmuşsunuz pardon da kime ne doktor gönek atamaz mı? Bu doktorda 2 eş alabilir mesela kimse karısamaz kim nasıl yaşarsa yaşar. Ama medeni kanundan nefret eden tiplerde devletin kurumlarının basına geçip böyle konusmasın işte. Gatanın bashekimi bide
Kullanıcı avatarı
Saçmalamayın her gerizekalıyı gerizekalı olduğu için meslekten mi edelim. Bunun ucu birilerinin hoşuna gitmeyen bir şey söylediğinizde sizin de mesleğinizden olmanıza varır ve inanın hükümetin beğenmediği şeylerin marjı gerçekten geniş.

Ayrıca medeni kanun eleştirmek ne zamandan beri suç kapsamında onu da anlamadım, rahat rahat lgbt evliliği tartışabilirsin ama çok eşliliği tartışamazsın.cidden ilginç Bi ülke
tintin yazdı:
09.10.2020 - 12:37:41
Saçmalamayın her gerizekalıyı gerizekalı olduğu için meslekten mi edelim. Bunun ucu birilerinin hoşuna gitmeyen bir şey söylediğinizde sizin de mesleğinizden olmanıza varır ve inanın hükümetin beğenmediği şeylerin marjı gerçekten geniş.

Ayrıca medeni kanun eleştirmek ne zamandan beri suç kapsamında onu da anlamadım, rahat rahat lgbt evliliği tartışabilirsin ama çok eşliliği tartışamazsın.cidden ilginç Bi ülke
Sen saçmalamadın yani şimdi. Bişey olunca hemen zıttını yapıyosunuz ama diyecdk kadar çaresiz misin lgbt ne mana şimdi. Kanunu beğenmeyebilirsin ama susarsın ne yaparsan yaparsın gizli kapaklı ama kanuna karsı gelemezsin bu suç değil de ne suc acaba :d bi de çok eşliliği savunmayı savunan birinin lgbt takıntısı. Kadına hak tanıyor medeni kanun. Neyini eleştirilebilir buluyorsunuz? Kanuna aykırı öneri sun sonra şeriat gelsin kafalar harşka ya. Git siyasete atıl kendi ideolojini ortaya koy başhekimlikte harcanma
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dr.beren yazdı:
09.10.2020 - 12:51:47
tintin yazdı:

Sen saçmalamadın yani şimdi. Bişey olunca hemen zıttını yapıyosunuz ama diyecdk kadar çaresiz misin lgbt ne mana şimdi. Kanunu beğenmeyebilirsin ama susarsın ne yaparsan yaparsın gizli kapaklı ama kanuna karsı gelemezsin bu suç değil de ne suc acaba :d bi de çok eşliliği savunmayı savunan birinin lgbt takıntısı. Kadına hak tanıyor medeni kanun. Neyini eleştirilebilir buluyorsunuz? Kanuna aykırı öneri sun sonra şeriat gelsin kafalar harşka ya. Git siyasete atıl kendi ideolojini ortaya koy başhekimlikte harcanma
Umarım bir gün cevap vermeye değer fikirlerin olur, bunları derli toplu ifade edebilme yeteneği kazanırsın, ben de cevap veririm :D sevgiler berencim :hallo:
tintin yazdı:
09.10.2020 - 13:38:21
dr.beren yazdı:
09.10.2020 - 12:51:47
tintin yazdı:

Umarım bir gün cevap vermeye değer fikirlerin olur, bunları derli toplu ifade edebilme yeteneği kazanırsın, ben de cevap veririm :D sevgiler berencim :hallo:
Mesajımı okuyup medeni kanunu eleştirmek suç mu diye herşeyi bildiğini sanan şahıs aynen cevap vermeye kalkma mesajlarıma. Çünkü bazılarına işlemez sende onlardansın :D gördüğüm en kaba üyesin bu arada her mesaj küfürle başlıyo :lol: by