Perşembe , Kasım 26 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Re: Bir doktor daha isyan ederek istifa etti

#4441631  gönderen bellapais
 15.09.2020 - 17:39:39
dr.beren yazdı:
15.09.2020 - 16:19:42
bellapais yazdı:
15.09.2020 - 00:10:48
Ben iki kez istifa ettim hic haber değerim olmadi..sosyal medya kullanmayınca bir önemimiz olmuyor demek ki:((
Hocam covid 19 olup maaşı kesilen aile hekimi istifa etmiş bırakta sesini duyurabilsin müsadenle sen nie istifa ettin tus çakışmak içinse bende ettim onunla bu bir değil
Mantıklı.. sanirim herşeyi kıskanıyorum. Çok benle uyumlu olmayan paylaşımları olan bir meslektasim.belki ondan farklı hissetmisimdir.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4441652  gönderen dr.beren
 15.09.2020 - 20:18:48
bellapais yazdı:
15.09.2020 - 17:39:39
dr.beren yazdı:
15.09.2020 - 16:19:42
bellapais yazdı:
15.09.2020 - 00:10:48
Ben iki kez istifa ettim hic haber değerim olmadi..sosyal medya kullanmayınca bir önemimiz olmuyor demek ki:((
Hocam covid 19 olup maaşı kesilen aile hekimi istifa etmiş bırakta sesini duyurabilsin müsadenle sen nie istifa ettin tus çakışmak içinse bende ettim onunla bu bir değil
Mantıklı.. sanirim herşeyi kıskanıyorum. Çok benle uyumlu olmayan paylaşımları olan bir meslektasim.belki ondan farklı hissetmisimdir.
Hocam hepimiz çok yorulduk ne hissettiğimizi şaşırdık artık geçsin şu günler tek istediğim bu
Kullanıcı avatarı

#4441734  gönderen FurkaNDoktor
 16.09.2020 - 10:10:05
Kızmayın ama ben doktor hanımı biraz haksız buluyorum. Ben de aile hekimiyim. Çoğu malzeme, koruyucu ekipman tedarik ediliyor ve mesailerde gereken esneklik konusunda yardımcı olunuyor. Birebir hastalarla temas etmeyeli uzun zaman oldu.

Esas konuşulması gereken asistan hekimlerin durumları. Halen 36 saat nöbete ısrarla inatla devam ediliyor. Başkalarının uzaktan görmeye korktuğu COVİD hastalarıyla her gün her dakika sayısız birebir temas meydana geliyor. Bizim gibi pencereden ilaç yaz şutla yapamıyorlar. Tavandan döner bilmem ne denilip hocalardan kuruş fırsat gelmiyor. Koruyucu ekipman desen hak getire...

Asistan hekimler sahipsizdir bu çok net ve çok üzücü. :?
Kullanıcı avatarı

#4441739  gönderen prntscrn
 16.09.2020 - 10:31:55
FurkaNDoktor yazdı:
16.09.2020 - 10:10:05
Kızmayın ama ben doktor hanımı biraz haksız buluyorum. Ben de aile hekimiyim. Çoğu malzeme, koruyucu ekipman tedarik ediliyor ve mesailerde gereken esneklik konusunda yardımcı olunuyor. Birebir hastalarla temas etmeyeli uzun zaman oldu.

Esas konuşulması gereken asistan hekimlerin durumları. Halen 36 saat nöbete ısrarla inatla devam ediliyor. Başkalarının uzaktan görmeye korktuğu COVİD hastalarıyla her gün her dakika sayısız birebir temas meydana geliyor. Bizim gibi pencereden ilaç yaz şutla yapamıyorlar. Tavandan döner bilmem ne denilip hocalardan kuruş fırsat gelmiyor. Koruyucu ekipman desen hak getire...

Asistan hekimler sahipsizdir bu çok net ve çok üzücü. :?
Asistanlar hakkındaki fikirlerinize katılmakla birlikte,çok fazla haksızlığa uğrayanlar varken ,orta düzeyde haksızlığa uğrayanlar çok da ses etmesin demenize katılmıyorum. Herkes kendiyle ilgili konularda birlik olup hakkını aramalı.Mağduriyette sıralama-kıyaslama yapmak çözüm değil.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009