Salı , Kasım 24 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Bir hekim daha koronavirüsten hayatını kaybetti

#4439620  gönderen drhaber
 07.09.2020 - 09:49:58
Türk Tabipler Birliği (TTB), Diyarbakır'da aile hekimi olarak görev yapan doktor Mehmet Kan'ın korona virüsü nedeniyle vefat ettiğini duyurdu.

Resim

Aile hekimi olarak görev yapan doktor Mehmet Kan korona virüsü nedeniyle vefat etti.

TTB’den yapılan açıklamada, “Diyarbakır’da aile hekimi olarak görev yapan Dr. Mehmet Kan’ı Covid-19 hastalığından kaybettik. Bugün de eksildik. Duyun sesimizi, ölüyoruz” denildi.

Diyarbakır Tabip Odası ise, “Gazi Yaşargil EAH YBÜ’de tedavi gören meslektaşımız Dr. Mehmet Kan’ı Covid-19 hastalığından kaybettik” açıklamasını yaparak Kan’ın başta ailesi olmak üzere sağlık çalışanlarına baş sağlığı diledi.
Kaynak :sözcü
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
allah rahmet eylesin
üşenmedim yazıyorum.instagramda tatile gidenlere eleştiride bulunan bir kişiye atılan mesajı yazıyorum.'keşke sizde gitseydiniz.bu kadar korku panik bağışıklık için hiç iyi değil gerçekten.bakınız almanya berline milyonlar sokaklarda uyanın artık diye.bu kadar insan yan yana dip dibe demolar yapıyorlaar haftalardır bu korona saçmalığına inanmayın kanmayın diye.valla hastaneler bomboş.resmen yeni dünyayı kurmaya başladılar ve sizler de korku ve panikle uğraşmaktanetrafınızda olup bitenleri görmüyorsunuz.bodrum plajından selamlar.mis gibi denize giriyoruz''işte arkadaşlar belki de tedavi ettiklerimizn yarısı bu kafada olan insanlar.ne için uğraşıyoruz ve ölüyoruz.şayet kendi adıma hasta olursam kesinlikle tedbire uymayan diğer insanlar yüzünden olacak.çünkü ben maskemi bir an olsun çıkarmıyorum.yemeğimi bile 50 derece sıcaklıktakı aracımda yiyorum.bunları keşke bir odaya kapatıp tedavi etmeme şansımız olsaydı.o zaman görürlerdi hanyayı konyayı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
aysira yazdı:
10.09.2020 - 13:00:22
sosyal medyada selçuk tıp fakültesinde intörn doktor merve mercan ın covid nedeniyle vefat ettiği yazıyor.bilgisi olan var mı
haber sayfalarına da düşmüş.allah rahmet eylesin.gencecik insanlarımız ölüyor.durduramıyoruz ölümleri:(
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
aysira yazdı:
10.09.2020 - 13:03:38
aysira yazdı:
sosyal medyada selçuk tıp fakültesinde intörn doktor merve mercan ın covid nedeniyle vefat ettiği yazıyor.bilgisi olan var mı
haber sayfalarına da düşmüş.allah rahmet eylesin.gencecik insanlarımız ölüyor.durduramıyoruz ölümleri:(
İmmün yetmezlik tanısı konulmuş
yy123 yazdı:
10.09.2020 - 13:28:46
aysira yazdı:
aysira yazdı:
Kronik hastalığı mı varmış ?
Kullanıcı avatarı
DrKaytan yazdı:
10.09.2020 - 14:26:14
yy123 yazdı:
10.09.2020 - 13:28:46
aysira yazdı:

Kronik hastalığı mı varmış ?
Sanırsam.
Hangi tip belli değil ama virüse karşı CD8 sitotoksik ve NK hücreleri görev aldığından muhtemelen bu hücrelerin biri/ikisini kapsayan zamanında farkedilmemiş altta yatan bir immün yetmezliği vardı.
Zaten 5. Günde farkedilmiş
Daha önce ciddi bir olay yaşamadığı için farkedilemeyebiliyor.
Ben de şaşırdım ilk başta sonra okuyunca anladım.
Allah rahmet eylesin