Cuma , Temmuz 10 2020
Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
Arkadaşlar iyi günler benim ender olan bir sorunum var, malum haziran iller arası tayin açıldı 2 temmuz son başvuru tarihi. Ben buna başvuracağım ancak eşim başka ilde asistanlığa başladı 6 temmuz gibi de eş durumuna başvuracağım. İkisine de başvurma nedenim eş durumunda beni uzak bir ilçeye atarlar ve aile birliği olmazsa eşim asistanlığı bırakabilir, benim kurum içi ile atandığım yere eş durumuyla gelebilsin diye. İşte ikisine de başvurmanın bir cezası olur mu, gitmediğim hangisi olursa onunla ilgili ceza alacağım ancak eş durumuna başvurdum diye kurum içinde kazandığım yanar mı ? Ya da tam tersi olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kurum içinin sonucunu bekleyip sonra esinizin olduğu yere gelmeniz halinde müdürlüğün nereye vereceğini öğrenip meramınızı anlatabilirsiniz, sonuç olumsuzsa ona göre karar verirsiniz. Ya da kurum.icine başvurmadan esinizin olduğu ildeki müdürlükten eş durumu yapmanız halinde ne olacağinı öğrenirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Eş durumunuzun kabul edilmesi için kurum içi tayini ile gelmek de ayrı.Aynı dönem tayininden sonra 1 yıl içinde (grup bakılmaksızın )eş durumunuz kabul edilir.Kurum içi atamanız yanmaz.Hayırlısı olsun hakkınızda.