Salı , Temmuz 14 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Doktor cinayetini kahkahalarla karşılayan Armağan Çağlayan'ın paylaşım videosu tepki topladı

Çatlak Şanzel” ismiyle tanınan şarkıcı Şanzel Çetin, program yapımcısı ve aynı zamanda Hukuk Fakültesi mezunu Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programına konuk oldu. Şanzel’in bir doktoru öldürdüğünden bahsettiği program sosyal medyada tepki çekti.

Armağan Çağlayan’ın dün yayınlanan programında şarkıcı Şanzel, bir doktoru öldürdüğünü şu ifadelerle anlattı:

"Babaannem yanlış ameliyatla vefat etti ve babaannemi öldüren doktoru öldürdüm. 7 sene 2 ay 10 gün cezaevinde yatarak kurtuldum, ondan sonra da alışkanlık yaptı. Birkaç kere de yaralamadan cezaevine girdim."
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
arzthamburg yazdı:
26.06.2020 - 13:53:26
Vamosist yazdı:
26.06.2020 - 13:48:23
Türk tabipler birliği ne işe yarıyor ?
Sağlık Bakanlığı daha önce geliyor
Adında "Adalet" geçen bir bakanlık var sonra hatta normalde "yasama" faaliyeti yapması gereken bir meclis var kendine yol vermeyen sürücüye 4 yıl isteyen,sevgilisi kendisiyle konuşmuyor diye sabaha karşı polislerle yurt basan halısaha da daha erkenden oynamak için öğretmenleri kimlik kontrolü diyerek gözaltına aldıran savcılar var mesela sonra da uyuşturucu baronlarıni serbest bırakırken baklava çalan cocuklara 20 yıl veren hâkimler var gelir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Cimere yazdım. Aykırı insan diye mafyanın desteğiyle ayakta duran bir katili programına çıkarıp iğrenç hayat hikayesini normalleştiren de hukukçu...

Babaanne olayı da hikayedir, mafya maşasıdır.
En son kutsaclirapunzel tarafından 26.06.2020 - 14:40:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.