Pazar , Haziran 7 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Bakan Koca: Bununla ilgili ben özellikle Mart - Nisan - Mayıs aylarında ek ödeme yapılması konusunda daha önce yapılabileceğini söylemiştim. Yapılma noktasında bir çalışma içindeyiz. Önümüzdeki günlerde netleşmiş olur.

Bilim Kurulu toplantının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yaptı.

Bakan Koca, Aile sağlığı merkezlerinde çalışanlar için ek ödeme yapılacak mı? sorunu yanıtladı.

Bununla ilgili ben özellikle Mart - Nisan - Mayıs aylarında ek ödeme yapılması konusunda daha önce yapılabileceğini söylemiştim. Yapılma noktasında bir çalışma içindeyiz. Önümüzdeki günlerde netleşmiş olur.
Kaynak :memurlar.net
üniversitedeyim aldığımız pcr örneğin çalıştığımızın haddi hesabı yok
hocalardan haber yok
bir kuruş ödeme yok
bir de asistan kayırma var nöbetler usulsüz şekilde çok sık aralıklı
umarım bu pandemi erken biter yoksa ben bittim bittim
sinir krizindeyiz
üni yönetimine hakkımı helal etmiyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Üniversiteler üvey evlat muamelesi görsün, bakan bu konuyla alakalı hiçbirşey söylemiyor. eğitim araştırma tercih edebilecekken daha iyi eğitim alırız diye üniversite yazan asistanlar olarak resmen cezalandırılıyoruz. Kaldı ki eğitim denen bişey de yok maalesef. yazıklar olsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Hakkımı helal etmiyorum demeden önce konuyla ilgili kafa yorsak ? Bu bildiğiniz çifte standart,korona sadece bakanlığa bağlı hastanelere mi uğradı,iki ayrı kurumda görev alan personellerin çalışma kosulları arasında ne gibi bir farklılık olabilir ? 15 yıldır güncellenmeyen sut fiyatları,artan döviz kuru gibi etmenlerle bataklığa sürüklenen üniversiteler, personeline dağıtılması için gönderilen 3 kuruş ile mi düzlüğe çıkacak? Şapkayı önümüze alıp düşünme vakti, haksızlığa göz yumup kenara çekilmek bize yakışmaz.
smtzuek yazdı:
13.05.2020 - 21:57:55
Üniversite asistanları insan değil çünkü. Pcr alalım, covidli hasta bakalım ama pandemi ile alakası olmayanın aldığı parayı alamayalim
Iste bu kafa yanlıs bu kafa ayristirici kafa.sen aile hekimlerini covid disi hasta bakmakla itham ediyorsun ispatiz bir sekilde .aile hekiminin covid doneminde yaptigi isi baktigi hasta sayisini ve de bunlari senin gibi korunakli degil köy köy kasaba kasaba yaptigi kismin detaylarini anlatmayacagim cunku bunu yaparsam suclu gibi savunma vermis olacagim senin Şûra na.sn ona buna yaftalamak suc atmak yerie (ki pandemiden ölen aile hekimlerini google dan 3 sn de bulup umarım yüzün kızarır) hakkını ara ayrıştırmadan meslektaşım
artist12 yazdı:
13.05.2020 - 22:09:13
smtzuek yazdı:
Üniversite asistanları insan değil çünkü. Pcr alalım, covidli hasta bakalım ama pandemi ile alakası olmayanın aldığı parayı alamayalim
Iste bu kafa yanlıs bu kafa ayristirici kafa.sen aile hekimlerini covid disi hasta bakmakla itham ediyorsun ispatiz bir sekilde .aile hekiminin covid doneminde yaptigi isi baktigi hasta sayisini ve de bunlari senin gibi korunakli degil köy köy kasaba kasaba yaptigi kismin detaylarini anlatmayacagim cunku bunu yaparsam suclu gibi savunma vermis olacagim senin Şûra na.sn ona buna yaftalamak suc atmak yerie (ki pandemiden ölen aile hekimlerini google dan 3 sn de bulup umarım yüzün kızarır) hakkını ara ayrıştırmadan meslektaşım
Hocam bir yanlış anlaşılma var gibi. Hiçbir meslektaşımızın şu dönemde bu tür bir ayrımcılığa yol açacak bir tavır takınacağını sanmam. Kaldı ki, şu durumda hepimiz aynı safta,aynı gemideyiz. Sen az baktın, ben fazla baktım kavgasının ne yeri,ne zamanı. Karşılığını alamadiktan sonra :!:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Surgeon45 yazdı:
13.05.2020 - 22:19:54
artist12 yazdı:
13.05.2020 - 22:09:13
smtzuek yazdı:
Üniversite asistanları insan değil çünkü. Pcr alalım, covidli hasta bakalım

Hocam bir yanlış anlaşılma var gibi. Hiçbir meslektaşımızın şu dönemde bu tür bir ayrımcılığa yol açacak bir tavır takınacağını sanmam. Kaldı ki, şu durumda hepimiz aynı safta,aynı gemideyiz. Sen az baktın, ben fazla baktım kavgasının ne yeri,ne zamanı. Karşılığını alamadiktan sonra :!:
Şimdi yukardaki zât BAKAN'DAN, AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ ÇALIŞANLARINA EK ÖDEME İÇİN AÇIKLAMA
isimli başlıkta
" ama pandemi ile alakası olmayanın aldığı parayı alamayalim "
bu yorumu yapmış . Bu kadar tesadufun ustune baska da yorum yapmiyorum
Ayrica bu kisiler sanirim birgun hasta uyaninca aynada alninda covid yaziyor sonra hastaneye basvuruyor ve sadece hastanede covidliler toplanmis oluyor saniyor.disari tertemz .alninda alarm veren hasta oldugunu anliyor ve direk covid servisine basvuruyir.disardaki gunluk tum hastalar saglam.
covidli ya da covidsiz kimse covid disinda hicbir saglik kurulusuna basvurmuyor 3 aydir.
Biz corona penguen dansi figur calismalari yapiyoruz saniyorlar herhalde