Çarşamba , Nisan 1 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Albayrak: Üniversite hastanelerinde de performans ödemelerini 3 ay tavandan yapacağız. Bu kapsamda 1,2 milyar liralık bir ek destek sağlayacağız

Resim

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, üniversite hastanelerindeki çalışanlara da performans ödemelerini 3 ay tavandan yapacaklarını belirterek, bu kapsamda 1,2 milyar liralık bir ek destek sağlayacaklarını bildirdi.

Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yeni tip koronavirüs ile mücadelede "kahraman" sağlık çalışanlarının taleplerinin öncelikleri olduğuna dikkati çekerek, "Üniversite hastanelerimizdeki çalışanlarımıza da performans ödemelerini 3 ay tavandan yapacağız. Bu kapsamda 1,2 milyar liralık bir ek destek sağlayacağız." ifadelerini kullandı.

Bakan Albayrak, dün de Sağlık Bakanlığının talebi doğrultusunda tüm sağlık çalışanlarının performans ödemelerinin 3 ay üst tavandan yapılacağını ve bu kapsamda 4,5 milyar lira ek kaynak ayrıldığını kaydetmişti.
Kaynak:memurlar.net
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Hnurdann yazdı:
24.03.2020 - 20:48:22
Bunlardan tıp fakültesindeki tıp dışı araş gör’lerde faydalanabilecek mi? Eğer sba lı olup bize vermezler hekim olmayanlara verirlerse hakkımız helal olmasın.
Dostum hasta bakiyon mu???? Bakiyosan helal olsun bakmiyorsan zaten hak etmiyorsun. Hak etmedigin birseyi istemen etik degil
drcbklyn yazdı:
24.03.2020 - 20:49:32
Hnurdann yazdı:
Bunlardan tıp fakültesindeki tıp dışı araş gör’lerde faydalanabilecek mi? Eğer sba lı olup bize vermezler hekim olmayanlara verirlerse hakkımız helal olmasın.
Dostum hasta bakiyon mu???? Bakiyosan helal olsun bakmiyorsan zaten hak etmiyorsun. Hak etmedigin birseyi istemen etik degil
Covid servisinde nöbetçiyim yine de döner vermeyecekler. Hakkımızı istemek de mi suç? neyin kafasını yaşıyorsunuz?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Hnurdann yazdı:
24.03.2020 - 20:55:27
drcbklyn yazdı:
Hnurdann yazdı:
Covid servisinde nöbetçiyim yine de döner vermeyecekler. Hakkımızı istemek de mi suç? neyin kafasını yaşıyorsunuz?
Hasta baktigina gore parayi hak ediyorsun, sana vermeyenler etik davranmamis oluyor bu durumda. Hakkini ara hocam yanindayiz
drcbklyn yazdı:
Hnurdann yazdı:
En son Drpoliyanna tarafından 24.03.2020 - 21:04:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ya şurda bile kavga var. arkadaşım ben temel tıpçı değilim de bu biyokimyacı fizyocu fazladan 3-5 kuruş alsa ne olacak.onlara vermezler ise bize 300 500 daha çok kalır diye bu kadar düşmeye gerek var mı? hasta baksın bakmasın ben sonuna kadar hakkımı helal ediyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Hnurdann yazdı:
24.03.2020 - 20:55:27
drcbklyn yazdı:
Hnurdann yazdı:
Tıp diploman yok ve covid servisinde nöbetçi misin?