Cumartesi , Nisan 4 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Doktoru darbettiği iddia edilen kadın tutuklandı

 #4363808  gönderen drhaber
 24.03.2020 - 18:06:52
Samsun'un İlkadım ilçesinde doktoru darbettikleri iddiasıyla gözaltına alınan iki kişiden biri tutuklandı.

Resim

SAMSUN - İddiaya göre, 17 yaşındaki D.A. parmağını kapıya sıkıştırması şikayetiyle kuzeni Gamze K. (19) ve iki yakınıyla Gazi Devlet Hastanesi Acil Servisine gitti.

Travma bölümünde görevli sekreter, içeri giren D.A. ve yanındaki kişileri, koronavirüs nedeniyle uyararak, hasta haricindekilerin dışarı çıkmasını istedi.

Burada yaşayan tartışmanın ardından D.A, muayene için parmağına dokunan pratisyen hekim Z.K'ye, "Canımı yakıyorsun, ne biçim doktorsun, sen doktor musun?" diyerek söylendi.
Bu sırada Z.K. ve Gamze K, kendilerine sözle karşılık veren doktoru, muayene masası ve duvar arasına sıkıştırıp darbetmeye başladı.

Darbedilen doktor beyaz kod vererek olay yerine polis ekiplerini çağırdı.

Tedavisi tamamlanan D.A. ve Gamze K, götürüldükleri İlyasköy Polis Merkezi'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan zanlılardan Gamze K, "kasten yaralama ve hakaret" suçundan tutuklandı.

D.A. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Kaynak :Milliyet
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
şikayeti de bi şeye benzese yalandan grafi çektiririz sırf memnun etmek için git buz koy iyileşsin bunu düşünemeyecek kadar salaklar hastanenin yolunu nasıl buluyor aklım almıyor bu kızlardaki amaç farklı bence sıfatlara bak zaten insanlıktan çıkmış 2 kaşar