Cumartesi , Nisan 4 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
İhtiyacı karşılayacak kadar asgari personelin bulundurulması şartıyla, çalıştırılma biçimine bakılmaksızın kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlara, uzaktan çalışma, dönüşümlü çalışma gibi esnek çalışma yöntemi uygulanabilmesine ve idari izin verilmesine ilişkin Genelge yayımlandı.

Resim

Habertürk
Merhaba ben üniversitede yandal asistanı eşim saglik bakanlığında uzman doktor, 3 yaşında çocuğumuz var izin almak icin başvurdum dekanlik gelen yazida her iki eşin de yök personeli olmasi gerekir diyo,saglik bakanlığı da her iki personelin saglik bakanlığı personeli olmasi gerekir diyo. Kreş kapali cocugumuza kim bakacak bu durumda ? Benzer durumda olan veya önerisi olan var mi teşekkür ederim simdiden
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Genelgenin geri alındığına dair duyum almistim ben de ama bakanligin sayfasinda tersi bi ibare göremedim 18 mart tarihli bir yazı var sadece şimdi sorum bakanlik personeli anne baba okul oncesi cocuguna bakmak icin yıllık izin alabilecek mi yada idari izin dr.demirci hocam ya da bilen başka biri cevaplayabilir mi