Çarşamba , Nisan 1 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde görevli Profesör, Bülent Tutluoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, koronavirüs olduğunu duyurdu
Resim
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde görevli Profesör, Bülent Tutluoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, koronavirüs olduğunu duyurdu.

İşte Tutluoğlu'nun sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj

Pazartesiden beri muhtemel Covid zatürresi nedeniyle hastanede yatıyorum. Hastalanmadan önce günde ortalama 5-6 adet olası Covid vakası görüyordum. Arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre olgu sayısı çok artmış durumda. İnşallah düzelince mücadeleye kaldığımız yerden devam edeceğiz.
Kaynak :memurlar.net
Kullanıcı avatarı
“Son 1 hafta itibarıyla Covid enfeksiyonu açısından yurt dışı temas öyküsünün çok bir hükmü kalmamıştır. Başvuran Covid şüphelilerinin çoğunun yurtdışına çıkma veya yurtdışından gelen biriyle temas öyküsü yoktur.”

Hocamıza acil şifalar...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kutsaclirapunzel yazdı:
24.03.2020 - 21:49:14
2 test de negatif gelmiş ama bilateral pnömoni tablosu iyice oturmuş hocanın.
Bt daha duyarlı. Ben birkaç radyoloji asistanından olağan dışı sayıda viral pnömoni gördüklerini duydum. Madem testimiz yetersiz biz de tanı kriterimize bt 'yi de ekleyelim??
Kullanıcı avatarı
hepiniziyerim yazdı:
24.03.2020 - 22:39:55
kutsaclirapunzel yazdı:
Bt daha duyarlı. Ben birkaç radyoloji asistanından olağan dışı sayıda viral pnömoni gördüklerini duydum. Madem testimiz yetersiz biz de tanı kriterimize bt 'yi de ekleyelim??
Hastaneler klinik ve bt uyumlu ancak test negatif vakalarla dolu. Test negatif, klinik negatif, radyoloji negatif, şüpheli temas öyküsü olup yaymaya devam edenler de var.
kutsaclirapunzel yazdı:
24.03.2020 - 23:08:07
hepiniziyerim yazdı:
24.03.2020 - 22:39:55
kutsaclirapunzel yazdı:
Hastaneler klinik ve bt uyumlu ancak test negatif vakalarla dolu. Test negatif, klinik negatif, radyoloji negatif, şüpheli temas öyküsü olup yaymaya devam edenler de var.
Birkaç güne/haftaya patlayacak hocam. Bir süre sonra saymayı da bırakacağız.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009